Filter Maanteekarikasari / 3. posms / Pärnu 02.06.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 näss, margo V50
2 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
3 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
4 Port, Kristjan V55
5 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
6 Kiisma, Tauri V30
7 Seppa, Raul V45
8 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
9 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
10 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
11 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
12 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
13 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
14 Kesper, Raino V40
15 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
16 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
17 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
18 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
19 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
20 Kalm, Marika S40+
21 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
V45
22 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
23 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
24 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
25 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
26 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
27 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
28 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
30 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
31 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
32 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
33 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
34 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
35 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V40
36 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
37 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
38 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
39 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
40 Järvet, Heiti V40
41 Kalm, Marika S40+
42 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
43 Nõmme, Anre V45
44 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
45 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
46 gustavo, henry Cycling Tartu V35
47 Prommik, Martin V35
48 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
49 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
50 Parv, Alar ALPTER V45
51 Tiisler, Toomas ALPTER V45
52 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
53 New, Frederick V65
54 Pähk, Margus V40
55 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
56 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
57 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
58 Sepp, Jesse-Revo V-U10
59 Raadik, Indrek V40
60 Baumann, Priit V35
61 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
62 Rutka, Daiga S40+
63 Eenma, Siim V-U15
64 Tamm, Bruno V45
65 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
66 Miljand, Argo V45
67 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
68 Õun, Joosep-Mattias V-U17
69 Annion, Silver V35
70 Sõber, Ahto V45
71 Vene, Sven V50
72 Pern, Kaido V30
73 Kask, Sten V-U30
74 Valg, Marek V40
75 Umbleja, Mati V60
76 Kotkas, Aivar V40
77 Floren, Ron-Thorren V-U19
78 Kuusk, Enn V70+
79 Liin, Alar V40
80 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
S-U30
81 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
82 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
83 Tulp, Rain
<Komo>
V50
84 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
85 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
V35
86 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
87 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
88 Jaago, Aivar V60
89 Rooba, Martti V35
90 Pravilov, Egor V50
91 Montero, Hermes Cycling Tartu V40
92 Koger, Siim V35
93 Kodasma, Marek V40
94 Talviste, Tarvi V45
95 Rubenis , Normunds V55
96 Kahem, Simmo V30
97 Raivet, Jaan V40
98 Õitspuu, Sergei V45
99 Kõiv, Kardo V35
100 Pletiens, Ilgvars V60
101 Klavinš, Laimonis V55
102 Gurtovets, Kaido V30
103 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
104 Rahnel, Priit V45
105 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
106 Sokolovs, Janis V65
107 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
108 Raidma, Steven V40
109 Tarvis, Peeter V-U30
110 Nikiforov, Igor V55
111 Meltsas, Veiko V45
112 Nõmmeots, Priit V40
113 Mänd, Margus V45
114 Palts, Imre V50
115 Kriisa, Toomas V50
116 Alaru, Riho V30
117 Luusepp, Leino V40
118 Kompus, Meelis V45
119 Kiskonen, Eero V45
120 Nikopenzius, Ivar V40
121 Ots, Riho V35
122 Pindel, Renar V35
123 ILLAK, Peeter V50