Fināls / Individuālais brauciens 25.08.2019

Iepriekš reģistrācija Filter Velokausa finālam beigsies ceturtdien, 22.08.2019., plkst. 24:00

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Utināns, Māris LNAA 11:30:00 V40
2 Jaunzems, Sandris LNAA 11:30:00 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 11:30:00 V30
4 Rutkups, Jānis 11:30:30 V50
5 Rutkups, Jānis 11:30:30 V50
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 11:31:00 V-U17
7 Rutkups, Jānis 11:31:30 V50
8 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 11:32:00 V30
9 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
12:01:00 V50
10 Longa, Ieva 12:01:30 S40
11 Tenno, Ander 12:01:30 V40
12 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:00 V50
13 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:30 V30
14 Rodionovs, Lauris 12:03:00 V-U23
15 Briedis, Uģis 12:03:30 V30
16 Briedis, Agris 12:04:00 V60
17 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 12:04:30 V40
18 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 12:05:00 V50
19 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 12:05:30 V30
20 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 12:06:00 S40
21 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 12:06:30 V30
22 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 12:07:00 V30
23 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 12:07:30 V40
24 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 12:08:00 V40
25 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 12:08:30 V30
26 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 12:09:00 V30
27 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:09:30 V30
28 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:00 V50
29 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:30 V30
30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:00 V40
31 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:30 V50
32 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
12:12:00 V30
33 Lebedevs, Maksims 12:12:30 V40
34 Budļevskis, Andris 12:13:00 V30
35 Kļaviņš, Laimonis 12:13:30 V50
36 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
12:14:00 V30
37 Bisnieks, Artis LNAA 12:14:30 V-U23
38 Erts, Edgars LNAA 12:15:00 V40
39 Vuļs, Verners
<LYSI>
12:15:30 V50
40 Ozollapiņš, Māris 12:16:00 V70
41 Ozola, Lāsma LNAA 12:16:30 S30
42 Pīnups, Mārcis LNAA 12:17:00 V-U23
43 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V-U17
44 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V40
45 Zanders, Arnis 12:18:30 V60
46 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
12:19:00 S-U19
47 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
48 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
49 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 12:19:30 S-U30
50 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
12:20:00 V-U13
51 Neļķe, Atis MTB Garkalne 12:20:00 V40
52 Grabovskis, Kristaps 12:20:30 V30
53 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
12:21:00 S40
54 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
12:21:00 V40
55 Neļķe, Artis MTB Garkalne 12:21:00 V-U19
56 Basovs, Kristaps 12:21:30 V30
57 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
12:22:00 V30
58 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 12:22:30 S-U23
59 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 12:23:00 S-U23
60 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 12:23:30 S-U19
61 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 12:24:00 S-U17
62 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 12:24:30 S-U15
63 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 12:25:00 V-U15
64 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 12:25:30 S-U23
65 Tams, Valters Dobeles sport skola II 12:26:00 V-U15
66 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 12:26:30 V-U15
67 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 12:27:00 V-U17
68 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 12:27:30 V-U15
69 Miķelsons, Gatis 12:28:00 V30
70 Andersons, Jānis FILTER 12:29:00 V40
71 Vecvanags, Jānis FILTER 12:29:30 V30
72 Martinsons, Girts 12:30:00 V30
73 Šipkovs, Agris FILTER 12:30:30 V40
74 Paksis , Atis FILTER 12:31:00 V30
75 Rožkalne, Diāna FILTER 12:31:30 S40
76 Teiguds, Ģirts FILTER 12:32:00 V30
77 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 12:32:30 V40
78 Keiselis , Jānis FILTER MTB 12:33:00 V40
79 Ločmelis , Markus FILTER MTB 12:33:30 V-U13
80 Ločmelis, Māris FILTER MTB 12:34:00 V50
81 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 12:34:30 V-U15
82 Bernāts, Māris FILTER MTB 12:35:00 V30
83 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
13:00:00 V30
84 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
13:00:30 S-U17
85 Shantira, Carolyn Engures sportam 13:03:00 S30