4. posms / Individuālais brauciens 18.07.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 4. posmam beigsies otrdien, 16.07.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Bernāts, Māris FILTER MTB V30
2 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
3 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
4 Nummurs , Artūrs FILTER MTB V-U15
5 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
6 Ločmelis , Markus FILTER MTB V-U13
7 Rutkups, Jānis 17:30:00 V50
8 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:30:00 V40
9 Rutkups, Jānis 17:30:00 V50
10 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:30:00 V30
11 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:00 V40
12 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
13 Utināns, Māris LNAA 17:30:00 V40
14 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:00 V30
15 Rutkups, Jānis 17:30:00 V50
16 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:30:30 S-U30
17 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:31:00 V40
18 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
19 Tenno, Ander 18:01:30 V40
20 Longa, Ieva 18:01:30 S40
21 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
22 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
23 Rodionovs, Lauris 18:03:00 V-U23
24 Briedis, Uģis 18:03:30 V30
25 Briedis, Agris 18:04:00 V60
26 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
27 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
28 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 S40
29 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
30 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V50
31 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
32 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 V40
33 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 V40
34 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 V30
35 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 V30
36 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
37 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
38 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
39 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
40 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
41 Rutka, Daiga 18:07:30 S40
42 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 V30
43 Lebedevs, Maksims 18:08:30 V40
44 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 V50
45 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 V30
46 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 V-U23
47 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 V40
48 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 S30
49 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 V-U23
50 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 V50
51 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V-U17
52 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V40
53 Zanders, Arnis 18:12:30 V60
54 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 S-U19
55 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
56 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
57 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 V-U13
58 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
18:14:30 S-U17
59 Grabovskis, Kristaps 18:15:00 V30
60 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:30 S40
61 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:30 V40
62 Basovs, Kristaps 18:16:00 V30
63 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:30 V30
64 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:17:00 S-U15
65 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:17:00 V-U15
66 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:17:00 S-U17
67 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:17:00 S-U23
68 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:17:00 S-U19
69 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:17:00 S-U23
70 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
71 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
72 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U17
73 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
74 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:30 S-U23
75 Miķelsons, Gatis 18:18:00 V30
76 Rožkalne, Diāna FILTER 18:19:00 S40
77 Teiguds, Ģirts FILTER 18:19:00 V30
78 Paksis , Atis FILTER 18:19:00 V30
79 Andersons, Jānis FILTER 18:19:00 V40
80 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 V30
81 Šipkovs, Agris FILTER 18:19:00 V40
82 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
83 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
84 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 V70
85 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 S30