3. posms / Individuālais brauciens 17.06.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 3. posmam beigsies ceturtdien, 13.06.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 V30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 V40
5 Rutkups, Jānis 17:31:00 V50
6 Rutkups, Jānis 17:31:00 V50
7 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 V-U17
8 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 S-U30
9 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 V40
10 Rutkups, Jānis 17:32:30 V50
11 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 V-U19
12 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 V30
13 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 V40
14 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 V40
15 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 V-U13
16 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 V50
17 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 V-U15
18 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 V30
19 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
20 Longa, Ieva 18:01:30 S40
21 Tenno, Ander 18:01:30 V40
22 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
23 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
24 Rodionovs, Lauris 18:03:00 V-U23
25 Briedis, Uģis 18:03:30 V30
26 Briedis, Agris 18:04:00 V60
27 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
28 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
29 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
30 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
31 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 S40
32 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V50
33 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 V40
34 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 V40
35 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 V30
36 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 V30
37 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
38 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
39 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
40 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
41 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
42 Rutka, Daiga 18:07:30 S40
43 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 V30
44 Lebedevs, Maksims 18:08:30 V40
45 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 V50
46 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 V30
47 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 S30
48 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 V-U23
49 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 V40
50 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 V-U23
51 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 V50
52 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V40
53 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V-U17
54 Zanders, Arnis 18:12:30 V60
55 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 S-U19
56 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
57 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
58 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 V-U13
59 Grabovskis, Kristaps 18:14:30 V30
60 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:00 S40
61 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:00 V40
62 Basovs, Kristaps 18:15:30 V30
63 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:00 V30
64 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:16:30 S-U15
65 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:16:30 S-U17
66 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:16:30 V-U15
67 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:16:30 S-U23
68 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:16:30 S-U19
69 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:16:30 S-U23
70 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
71 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
72 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U17
73 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
74 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:00 S-U23
75 Miķelsons, Gatis 18:17:30 V30
76 Rožkalne, Diāna FILTER 18:18:30 S40
77 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 V30
78 Teiguds, Ģirts FILTER 18:18:30 V30
79 Vecvanags, Jānis FILTER 18:18:30 V30
80 Šipkovs, Agris FILTER 18:18:30 V40
81 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 V40
82 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
83 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
84 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 V70
85 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 S-U17
86 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 S30