1. posms / Individuālais brauciens 09.05.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 1. posmam beigsies otrdien, 7.05.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 V30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 V40
5 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
17:31:00 V-U17
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:32:00 V-U17
7 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:32:00 S-U30
8 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:30 V40
9 Rutkups, Jānis 17:33:00 V50
10 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:30 V-U19
11 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:34:00 V30
12 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
17:34:30 V-U15
13 Budļevska, Evelīna 17:35:00 S30
14 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:35:30 V40
15 Kancerov, Vilen
<Engures sportam>
Engures sportam 17:36:00 V50
16 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne 17:36:30 V-U13
17 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
18 Longa, Ieva 18:01:30 S40
19 Tenno, Ander 18:01:30 V40
20 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
21 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
22 Rodionovs, Lauris 18:03:00 V-U23
23 Briedis, Uģis 18:03:30 V30
24 Briedis, Agris 18:04:00 V60
25 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V50
26 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
27 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
28 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
29 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 S40
30 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
31 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 V40
32 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 V40
33 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 V30
34 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 V30
35 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
36 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
37 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
38 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
39 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
40 Rutka, Daiga 18:07:30 S40
41 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 V30
42 Lebedevs, Maksims 18:08:30 V40
43 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 V50
44 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 V30
45 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 V-U23
46 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 V40
47 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 S30
48 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 V-U23
49 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 V50
50 Ozollapiņš, Māris 18:11:30 V70
51 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 V-U17
52 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 V40
53 Melbārdis, Ģirts 18:12:30 V40
54 Zanders, Arnis 18:13:30 V60
55 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:14:00 S-U19
56 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:14:30 V60
57 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:14:30 V60
58 Pelcis, Mārcis
<BFAM Tri-Team>
18:15:00 V30
59 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:15:30 V-U13
60 Grabovskis, Kristaps 18:16:00 V30
61 Rozenfelds, Egons
<Dobeles Dzirnavnieks-Feel Free>
18:16:30 V50
62 Biziks , Mārtiņš 18:17:00 V30
63 Kalveršs, Māris
<EVELO TEAM>
18:17:30 V40
64 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:18:00 V70
65 Rutka, Uldis 18:18:30 V60
66 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:19:00 V40
67 Bukovskis, Gints
<tet>
18:19:30 V40
68 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:20:00 V50
69 Ošiņš, Edgars 18:20:30 V30
70 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:21:00 V40
71 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
18:21:30 V-U17
72 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:22:00 S40
73 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:22:00 V40
74 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:22:30 V-U15
75 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:22:30 V-U15
76 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam 18:23:00 V-U30
77 APSE, GUNTIS
<EVELO>
18:23:30 V50
78 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:24:00 S-U30
79 Hofmanis, Arturs 18:24:30 V40
80 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:25:00 S-U17
81 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:25:30 V-U23
82 Ustups, Toms
<RRS Purvciems>
18:26:00 V-U17
83 Zālītis, Didzis 18:26:30 V50
84 Ieviņš, Lauris 18:27:00 V30
85 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:27:30 V30
86 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:28:00 V30
87 Eberliņš, Roberts
<VW Komerctransports-Veloprofs.lv>
18:28:30 V30
88 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:29:00 S-U15
89 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:29:00 V-U15
90 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:29:00 S-U23
91 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:29:00 S-U17
92 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:29:00 S-U19
93 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:29:00 S-U23
94 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:29:30 V40
95 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
96 Kaļveršs, Matīss
<BELO Cycling Project>
18:30:30 V-U17
97 Bērziņš, Jānis
<VVV>
18:31:00 V30
98 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:31:30 V-U17
99 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:31:30 V-U15
100 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:31:30 V-U15
101 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:31:30 V-U15
102 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:31:30 S-U23
103 Kundziņš, Āris
<EsiAktivs.lv>
18:32:00 V40
104 Miķelsons, Gatis 18:32:30 V30
105 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:33:00 V-U17
106 Pundurs, Aldis
<ELKOR>
18:33:30 V50
107 Vikštrems, Arvils
<ELKOR RRS>
18:34:00 V30
108 Ķeņģis, Mārtiņš
<Riga Ironman Team>
18:35:00 V30
109 Andijanovs, Reinis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 V30
110 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 S-U19
111 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:36:00 S30
112 Liepa, Agris 18:36:30 V60
113 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:37:00 V-U30
114 Sīlis, Svens Alberts
<RRS Purvciems>
18:37:30 V-U19
115 Šīns, Dainis 18:40:00 V50
116 MARNAUZA, MARTINS 18:44:00 V30
117 Lubiņš, Dinārs 18:45:00 V40
118 Dakstins, Rolands 18:51:30 V30
119 Shantira, Carolyn Engures sportam 18:58:00 S30
120 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
18:59:30 V30
121 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
122 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
19:00:30 S-U30
123 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
19:01:00 V30
124 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:30 S-U17
125 Perunovs, Juris
<Zoorbagan>
19:02:00 V40
126 Kauliņa, Solvita 19:02:30 S50
127 Kauliņš, Aivars 19:03:00 V50
128 Basovs, Kristaps 19:03:30 V30
129 Karulis, Jurģis
<TK Oga/ Grobiņa>
19:04:00 V-U30
130 Baltuss, Janis 19:04:30 V-U30
131 Brigmane, Monta
<Brig-Plast>
19:05:00 S-U30
132 Pārups, Lauris
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
19:10:00 V30
133 Ķiršakmene, Elīna
<VW Komerctransports – Veloprofs.lv>
19:25:30 S-U23
134 Kiesners, Kaspars 19:27:00 V30
135 Grigorjevs, Pavels 19:27:30 V-U30
136 Motorins, Sergejs 19:28:00 V-U30
137 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:28:30 V30
138 Nerugals, Viktors
<ebike Machine>
19:29:00 V30
139 lorence, agate 19:29:30 S30