Filter Maanteekarikasari / 1. posms / Kuusalu 04.05.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 83 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
S-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
V35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
7 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp V50
8 Montero, Hermes Cycling Tartu V40
9 Pravilov, Egor V50
10 Floren, Ron-Thorren V-U19
11 Annion, Silver V35
12 Pern, Kaido V30
13 Koger, Siim V35
14 Kodasma, Marek V40
15 Kriisa, Toomas V50
16 Mänd, Margus V45
17 Nõmmeots, Priit V40
18 Nikiforov, Igor V55
19 Kompus, Meelis V45
20 Kiskonen, Eero V45
21 Tarvis, Peeter V-U30
22 Raidma, Steven V40
23 Õitspuu, Sergei V45
24 Kõiv, Kardo V35
25 Raivet, Jaan V40
26 Kahem, Simmo V30
27 Rubenis , Normunds V55
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
29 Rahnel, Priit V45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
V45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
43 Kiisma, Tauri V30
44 Port, Kristjan V55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
47 Seppa, Raul V45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
49 Kesper, Raino V40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
51 Tiisler, Toomas ALPTER V45
52 Parv, Alar ALPTER V45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
55 Prommik, Martin V35
56 gustavo, henry Cycling Tartu V35
57 Sepp, Vahur V30
58 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
59 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
60 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
61 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
62 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
63 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
64 Nõmme, Anre V45
65 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
Īsā brauciens 42 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Sõber, Ahto V45
9 Umbleja, Mati V60
10 Kotkas, Aivar V40
11 Valg, Marek V40
12 Kask, Sten V-U30
13 Vene, Sven V50
14 Palts, Imre V50
15 Meltsas, Veiko V45
16 Alaru, Riho V30
17 Luusepp, Leino V40
18 Pindel, Renar V35
19 Ots, Riho V35
20 Nikopenzius, Ivar V40
21 Talviste, Tarvi V45
22 Pletiens, Ilgvars V60
23 Klavinš, Laimonis V55
24 Sokolovs, Janis V65
25 Gurtovets, Kaido V30
26 Rutka, Daiga S40+
27 Kalm, Marika S40+
28 Vill, Ago V50
29 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
31 näss, margo V50
32 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
33 Tiits, Kaido V45
34 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
35 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
36 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
37 New, Frederick V65
38 Pähk, Margus V40
39 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
40 Raadik, Indrek V40
41 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
42 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
43 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
44 Järvet, Heiti V40
45 Kalm, Marika S40+
Jauniešu sacensības 42 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
Treniņbrauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
Bērnu sacensības 400m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Bērnu sacensības 200 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5