Filter Maanteekarikasari / Final / Viljandi 31.08.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 97 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
S-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
V35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu V40
8 Pravilov, Egor V50
9 Floren, Ron-Thorren V-U19
10 Annion, Silver V35
11 Pern, Kaido V30
12 Koger, Siim V35
13 Kodasma, Marek V40
14 Kriisa, Toomas V50
15 Mänd, Margus V45
16 Nõmmeots, Priit V40
17 Nikiforov, Igor V55
18 Kompus, Meelis V45
19 Kiskonen, Eero V45
20 Tarvis, Peeter V-U30
21 Raidma, Steven V40
22 Õitspuu, Sergei V45
23 Kõiv, Kardo V35
24 Raivet, Jaan V40
25 Kahem, Simmo V30
26 Rubenis , Normunds V55
27 Kalm, Marika S40+
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
29 Rahnel, Priit V45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
V45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
43 Kiisma, Tauri V30
44 Port, Kristjan V55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
47 Seppa, Raul V45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
49 Kesper, Raino V40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
51 Tiisler, Toomas ALPTER V45
52 Parv, Alar ALPTER V45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
55 Prommik, Martin V35
56 gustavo, henry Cycling Tartu V35
57 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
58 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
59 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
60 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
61 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
62 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
63 Nõmme, Anre V45
64 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
Īsā brauciens 38 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Aas, Andres V40
6 Jaago, Aivar V60
7 Kuusk, Enn V70+
8 Tamm, Bruno V45
9 Sõber, Ahto V45
10 Umbleja, Mati V60
11 Kotkas, Aivar V40
12 Valg, Marek V40
13 Kask, Sten V-U30
14 Vene, Sven V50
15 Palts, Imre V50
16 Meltsas, Veiko V45
17 Alaru, Riho V30
18 Luusepp, Leino V40
19 Pindel, Renar V35
20 Ots, Riho V35
21 Nikopenzius, Ivar V40
22 Talviste, Tarvi V45
23 Pletiens, Ilgvars V60
24 Klavinš, Laimonis V55
25 Sokolovs, Janis V65
26 Gurtovets, Kaido V30
27 Kalm, Marika S40+
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
29 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
30 näss, margo V50
31 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
32 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
33 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
34 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
35 New, Frederick V65
36 Pähk, Margus V40
37 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
38 Raadik, Indrek V40
39 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
40 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
41 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
42 Järvet, Heiti V40
Jauniešu sacensības 38 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Juursoo, Meelis V45
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
Bērnu sacensības 400 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Bērnu sacensības 200 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5