Filter Maanteekarikasari / 2. posms / Elva 19.05.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 87 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
S-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
V35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu V40
8 Pravilov, Egor V50
9 Floren, Ron-Thorren V-U19
10 Annion, Silver V35
11 Pern, Kaido V30
12 Koger, Siim V35
13 Kodasma, Marek V40
14 Kriisa, Toomas V50
15 Mänd, Margus V45
16 Nõmmeots, Priit V40
17 Nikiforov, Igor V55
18 Kompus, Meelis V45
19 Kiskonen, Eero V45
20 Tarvis, Peeter V-U30
21 Raidma, Steven V40
22 Õitspuu, Sergei V45
23 Kõiv, Kardo V35
24 Raivet, Jaan V40
25 Kahem, Simmo V30
26 Rubenis , Normunds V55
27 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
28 Rahnel, Priit V45
29 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
30 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
31 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
V45
32 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
33 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
34 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
35 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
36 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
37 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
38 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
39 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
40 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
41 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
42 Kiisma, Tauri V30
43 Port, Kristjan V55
44 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
45 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
46 Seppa, Raul V45
47 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
48 Kesper, Raino V40
49 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
50 Tiisler, Toomas ALPTER V45
51 Parv, Alar ALPTER V45
52 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
53 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
54 Prommik, Martin V35
55 gustavo, henry Cycling Tartu V35
56 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
V45
57 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V40
58 Tammsaar, Kristjan
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V35
59 Sepp, Vahur V30
60 Marrandi, Rain V35
61 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
62 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
V45
63 Širokov, Juri V30
64 Võso, Toomas
<Baltic Aro Team>
V45
65 Kell, Kevin Kalle V-U30
66 Hütt, Oliver Harris V-U19
67 Parv, Martin ALPTER V-U30
68 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
69 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
70 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
71 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
72 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
73 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
74 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
75 Saar, Marek Orkla Tiim V35
76 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
77 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
78 Nõmme, Anre V45
79 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
Īsā brauciens 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Sõber, Ahto V45
9 Umbleja, Mati V60
10 Kotkas, Aivar V40
11 Valg, Marek V40
12 Kask, Sten V-U30
13 Vene, Sven V50
14 Palts, Imre V50
15 Meltsas, Veiko V45
16 Alaru, Riho V30
17 Luusepp, Leino V40
18 Pindel, Renar V35
19 Ots, Riho V35
20 Nikopenzius, Ivar V40
21 Talviste, Tarvi V45
22 Pletiens, Ilgvars V60
23 Klavinš, Laimonis V55
24 Sokolovs, Janis V65
25 Kalm, Marika S40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
28 näss, margo V50
29 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
30 Juursoo, Meelis V45
31 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
32 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
33 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
34 New, Frederick V65
35 Pähk, Margus V40
36 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
37 Raadik, Indrek V40
38 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
39 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
40 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V65
41 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
42 Kaar, Meelis V35
43 Veidenberg, Peeter V65
44 Lepik, Janno V30
45 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
46 Kuusma, Ülle S40+
47 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
48 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
49 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
50 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
51 Põlgast, Urmas V45
52 Strugova Rõzko, Tatjana S35
53 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
V45
54 Haava, Henno V45
55 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
56 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
57 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
58 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
59 Järvet, Heiti V40
60 Kalm, Marika S40+
Jauniešu sacensības 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
S35
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
Bērnu sacensības 400m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Bērnu sacensības 200m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5