Filter Temposari / Fināls / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 12:03:00 Rõzko, Aivar V55
8 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
9 12:04:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 12:04:30 Kübar, Helen S35
11 12:05:00 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 12:05:30 Sirk, Ragnar V-U17
13 12:06:00 Danilkin, Denis V30
14 12:06:30 Pärt, Ingrit S40
15 12:07:00 Pärt, Krisseliine S-U30
16 12:07:30 Jaago, Aivar V60
17 12:08:00 Pohl, Piia M45
18 12:08:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
19 12:09:00 Kuusk, Enn V70
20 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
21 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
22 12:10:30 Voogla, Kaido M40
23 12:11:00 Vain, Ermet M40
24 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
25 12:12:00 Ööbik, Antti M40
26 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
27 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
28 12:13:30 Olgo, Raivo M45
29 12:14:00 Sikk, Andres M40
30 12:14:30 Maajärv, Rene M40
31 12:15:00 Kübar, Rene M40
32 12:15:30 Pärt, Janek M40
33 12:16:00 Albert, August V55
34 12:16:30 Evendi, Rando Marten V-U19
35 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
36 12:17:30 Rose, Raigo V-U30
37 12:18:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
38 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
39 12:19:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
40 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
41 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
42 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
43 12:21:00 Näks, Einar M40
44 12:21:30 Port, Kristjan V55
45 12:22:00 Utar, Urmo V30
46 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
47 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
48 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
49 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
50 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
51 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
52 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
53 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
54 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
55 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
56 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
57 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
58 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
59 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
60 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
61 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
62 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
63 12:30:00 Baumann, Priit V35
64 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
65 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
V50
66 12:31:00 Rebane, Rait V-U30
67 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
68 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
69 12:32:30 Lepik, Janno V30
70 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
71 12:33:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
72 12:34:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi V30
73 12:34:30 Hagen, Tiina S35
74 12:35:00 Parel, Hans V30
75 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER V35
76 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
77 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER V30
78 12:35:30 Maasik, Martin FILTER V35
79 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
80 12:36:30 Kollo, Andres FILTER V30
81 12:37:00 Talviste, Einari FILTER V50
82 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER V50
83 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
84 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
85 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
86 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
87 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
88 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
89 12:47:00 Liik, Alari-Fredi V-U23
90 12:47:30 Liik, Margus V50
91 12:48:00 Kasela, Taavi V35
92 12:55:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
93 12:58:00 Kas, René M40
94 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
95 13:00:30 Kruusalu, Zinaida S45
96 13:01:00 New, Frederick V65
97 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
98 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
99 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
100 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
101 13:05:00 Ott, Indrek M40
102 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
103 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
104 13:20:00 Schultz, Peeter M40
105 13:25:00 Gorov, Aleksei V35
106 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
107 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
108 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
109 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
110 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
111 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Hütt, Oliver Harris V-U19
7 Killing, Egert FILTER V-U30
8 Killing, Kristel FILTER S-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35