Filter Temposari / Fināls / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 12:03:00 Rõzko, Aivar V55
8 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
9 12:04:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 12:04:30 Kübar, Helen S35
11 12:05:00 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 12:05:30 Sirk, Ragnar V-U17
13 12:06:00 Danilkin, Denis V30
14 12:06:30 Pärt, Ingrit S40
15 12:07:00 Pärt, Krisseliine S-U30
16 12:07:30 Jaago, Aivar V60
17 12:08:00 Pohl, Piia M45
18 12:08:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
19 12:09:00 Kuusk, Enn V70
20 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
21 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
22 12:10:30 Voogla, Kaido M40
23 12:11:00 Vain, Ermet M40
24 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
25 12:12:00 Ööbik, Antti M40
26 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
27 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
28 12:13:30 Olgo, Raivo M45
29 12:14:00 Sikk, Andres M40
30 12:14:30 Maajärv, Rene M40
31 12:15:00 Kübar, Rene M40
32 12:15:30 Pärt, Janek M40
33 12:16:00 Albert, August V55
34 12:16:30 Evendi, Rando Marten V-U19
35 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
36 12:17:30 Rose, Raigo V-U30
37 12:18:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
38 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
39 12:19:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
40 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
41 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
42 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
43 12:21:00 Näks, Einar M40
44 12:21:30 Port, Kristjan V55
45 12:22:00 Utar, Urmo V30
46 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
47 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
48 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
49 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
50 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
51 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
52 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
53 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
54 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
55 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
56 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
57 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
58 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
59 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
60 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
61 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
62 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
63 12:30:00 Baumann, Priit V35
64 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
65 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
V50
66 12:31:00 Rebane, Rait V-U30
67 12:35:00 Parel, Hans V30
68 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
69 12:47:00 Liik, Alari-Fredi V-U23
70 12:47:30 Liik, Margus V50
71 12:48:00 Kasela, Taavi V35
72 12:55:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
73 12:58:00 Kas, René M40
74 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
75 13:00:30 Kruusalu, Zinaida S45
76 13:01:00 New, Frederick V65
77 13:05:00 Ott, Indrek M40
78 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
79 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
80 13:20:00 Schultz, Peeter M40
81 13:25:00 Gorov, Aleksei V35
82 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
83 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
84 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
85 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65