Filter Temposari / 6. posmos / Kiili 24.07.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar V55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo V-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
31 17:30:00 Liik, Margus V50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
35 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
36 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
37 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
38 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
39 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
40 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
41 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
42 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
43 18:28:00 Kas, René M40
44 18:30:00 Pohl, Piia M45
45 18:30:30 Kuusk, Enn V70
46 18:31:00 Näks, Einar M40
47 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
48 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
49 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
50 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
51 19:00:00 Vain, Ermet M40
52 19:00:30 Kübar, Rene M40
53 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
54 19:10:00 Albert, August V55
55 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17