Filter Temposari / 6. posmos / Kiili 24.07.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar V55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo V-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
31 17:30:00 Liik, Margus V50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
36 17:32:30 Port, Kristjan V55
37 17:33:00 Utar, Urmo V30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
41 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
42 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
54 17:40:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
55 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
56 17:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
57 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
58 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
59 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
60 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
61 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
62 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
63 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
64 18:15:00 Schultz, Peeter M40
65 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
66 18:28:00 Kas, René M40
67 18:30:00 Pohl, Piia M45
68 18:30:30 Kuusk, Enn V70
69 18:31:00 Näks, Einar M40
70 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
71 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
72 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
73 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
74 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
75 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
76 18:46:00 New, Frederick V65
77 18:50:00 Ott, Indrek M40
78 18:59:00 Gorov, Aleksei V35
79 19:00:00 Vain, Ermet M40
80 19:00:30 Kübar, Rene M40
81 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
82 19:10:00 Albert, August V55
83 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65