Filter Temposari / 2. posmos / Kiili 15.05.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 10 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar V55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo V-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
31 17:30:00 Liik, Margus V50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
36 17:32:30 Port, Kristjan V55
37 17:33:00 Utar, Urmo V30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
41 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
42 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
54 17:40:30 Rebane, Rait V-U30
55 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
56 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
57 17:42:00 Haljak, Antti M40
58 17:42:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
59 17:43:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
60 17:43:30 Lepik, Janno V30
61 17:44:00 Taal, Tanel
<21CC>
V35
62 17:44:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
63 17:45:00 Evendi, Kristi S40
64 17:45:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
65 17:46:00 Hagen, Tiina S35
66 17:46:30 Remmelg, Alari FILTER V35
67 17:46:30 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
68 17:46:30 Maasik, Martin FILTER V35
69 17:46:30 Remmelg, Martin FILTER V30
70 17:47:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
71 17:47:30 Kollo, Andres FILTER V30
72 17:48:00 Talviste, Einari FILTER V50
73 17:48:30 Krutob, Tiina FILTER V50
74 17:49:00 Haramaa, Henri FILTER V-U30
75 17:49:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
76 17:50:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
77 17:50:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
78 17:51:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
79 17:51:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
80 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
81 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
82 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
83 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
84 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
85 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
86 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
87 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
88 18:08:00 Kas, René M40
89 18:15:00 Schultz, Peeter M40
90 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
91 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
92 18:25:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi V30
93 18:30:00 Pohl, Piia M45
94 18:30:30 Kuusk, Enn V70
95 18:31:00 Näks, Einar M40
96 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
97 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
98 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
99 18:33:00 Astor, Sander V35
100 18:35:00 Parel, Hans V30
101 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
102 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
103 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
104 18:46:00 New, Frederick V65
105 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
106 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
107 18:49:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
108 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
109 18:50:30 Ott, Indrek M40
110 18:55:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
111 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
112 18:59:30 Gorov, Aleksei V35
113 19:00:00 Vain, Ermet M40
114 19:00:30 Kübar, Rene M40
115 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
116 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
117 19:10:00 Albert, August V55
118 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
4 Utar, Urmo V30
5 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
6 New, Frederick V65
7 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
8 Hütt, Oliver Harris V-U19
9 Killing, Egert FILTER V-U30
10 Killing, Kristel FILTER S-U30
11 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
12 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
13 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
14 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
15 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
16 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
17 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35