Filter Temposari/ 1. posmos / Jüri 01.05.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 15 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar V55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo V-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
31 17:30:00 Liik, Margus V50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
36 17:32:30 Port, Kristjan V55
37 17:33:00 Utar, Urmo V30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
41 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
42 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
54 17:40:30 Tiunov, Gleb velo clubbers V35
55 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
56 17:41:30 Gonchar, Andrey
<FT Studio>
V30
57 17:42:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
58 17:42:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
59 17:43:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
60 17:43:30 Haljak, Antti M40
61 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
62 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
63 17:44:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
64 17:45:00 Sillanurm, Ly
<Täppsportlased>
S45
65 17:45:30 Lepik, Janno V30
66 17:46:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi>
S35
67 17:46:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
68 17:47:00 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
69 17:47:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
70 17:48:00 Hagen, Tiina S35
71 17:48:30 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
72 17:49:00 Remmelg, Alari FILTER V35
73 17:49:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
74 17:49:00 Maasik, Martin FILTER V35
75 17:49:00 Remmelg, Martin FILTER V30
76 17:49:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
77 17:50:00 Kollo, Andres FILTER V30
78 17:50:30 Talviste, Einari FILTER V50
79 17:51:00 Krutob, Tiina FILTER V50
80 17:51:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
81 17:52:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
82 17:52:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
83 17:53:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
84 17:53:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
85 17:59:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
V30
86 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
87 18:00:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
88 18:01:00 Floren, Ron-Thorren V-U19
89 18:01:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
90 18:02:00 Tirmaste, Alar M40
91 18:02:30 Kruusalu, Zinaida S45
92 18:05:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
93 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
94 18:08:00 Kas, René M40
95 18:10:00 Taal, Tanel
<21CC>
V35
96 18:15:00 Schultz, Peeter M40
97 18:15:30 Astor, Sander V35
98 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
99 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
100 18:25:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi V30
101 18:29:30 Kõiv, Marek M40
102 18:30:00 Pohl, Piia M45
103 18:30:30 Kuusk, Enn V70
104 18:31:00 Näks, Einar M40
105 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
106 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
107 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
108 18:34:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
V35
109 18:35:00 Parel, Hans V30
110 18:40:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
111 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
112 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
113 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
114 18:46:00 New, Frederick V65
115 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
116 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
117 18:49:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
118 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
119 18:50:00 Ott, Indrek M40
120 18:59:00 Gorov, Aleksei V35
121 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
122 19:00:00 Vain, Ermet M40
123 19:00:30 Kübar, Rene M40
124 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
125 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
126 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
127 19:10:00 Albert, August V55
128 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
4 Utar, Urmo V30
5 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
6 New, Frederick V65
7 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
8 Hütt, Oliver Harris V-U19
9 Lelberd, Sandra S30
10 Killing, Egert FILTER V-U30
11 Killing, Kristel FILTER S-U30
12 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
13 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
14 Toming, Tiia S30
15 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
16 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
17 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
18 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
19 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35