4. posms / pāru brauciens 19.07.2018

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 4. posmam beigsies otrdien, 17.07.2018., plkst. 24:00.

MTB 11 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
3 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne V40
4 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
5 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne V-U17
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB V30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB V40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB V30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB V-U23
11 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Soste, Mārtiņš V30
pāru brauciens 20 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT V40
2 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT V30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT V50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT S40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT V40
7 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT V30
8 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
9 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
10 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
11 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
15 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis V50
16 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis V50
17 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
V30
18 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ V30
19 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
20 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
V60
21 19:02:30 Soste, Mārtiņš V30
22 19:02:30 Silakalns, Rinalds V40
23 19:03:00 Liepiņš, Jānis V50
24 19:03:00 Martinsons, Girts V30
25 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 V60
26 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 V30
27 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 V60
28 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems V-U13
29 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems V-U15
30 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems V-U15
31 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems V-U15
32 19:04:00 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
V40
33 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems V-U15
34 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems V-U15
35 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
36 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U19
37 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
V50
38 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
V-U30
39 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems V-U17
40 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems V-U15
41 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems S-U15
42 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina S30
43 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER S40
44 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER V60
45 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER V30
46 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER V40
47 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER V40
48 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
V30
49 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER V30
50 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II V-U23
51 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT V30
52 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II V30
53 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
V-U15
54 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
V30
55 19:08:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems V-U15
56 19:08:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems V-U17
57 19:09:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems V-U17
58 19:09:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems V-U17
59 19:10:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems V-U17
60 19:10:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems V-U17
61 19:11:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems V-U17
62 19:11:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems V-U17
63 19:12:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems V-U17
64 19:12:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems V-U17
65 19:13:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems V-U19
66 19:13:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems S-U23
67 19:14:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
V-U23
68 19:14:30 Malyshev, Evgeny V30
69 19:15:00 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
V50
70 19:15:00 Knodze, Andris
<PSK skanste>
V40
71 19:15:00 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
V50
72 19:19:30 Kiesners, Kaspars V30