4. posms / pāru brauciens 19.07.2018

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 4. posmam beigsies otrdien, 17.07.2018., plkst. 24:00.

MTB 11 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne V-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne V40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB V30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB V40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB V30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB V-U23
11 18:04:00 Krātiņš, Juris MTB Garkalne V30
12 18:04:30 Niedols, Normunds V30
13 18:05:00 Kalējs, Agris
<Valmieras Velo Vienība>
V50
14 18:05:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
V30
15 18:06:00 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam V50
16 18:06:30 Budļevskis, Andris V30
17 18:06:30 Roze Budļevska, Evelīna S30
18 18:07:00 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam V40
19 18:07:30 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
V40
20 18:08:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
S40
21 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Soste, Mārtiņš V30
2 Krasts, Daumants V30
3 Brokans, Mareks
<VSK Noskrien>
V40
4 Kraklis¿@, Vairis
<Privātbūve>
V60
pāru brauciens 20 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT V40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT V30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT V50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT S40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT V40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT V30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
9 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
10 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
11 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
15 19:01:00 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
V40
16 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis V50
17 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
V30
18 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ V30
19 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
20 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
V60
21 19:02:30 Soste, Mārtiņš V30
22 19:02:30 Silakalns, Rinalds V40
23 19:03:00 Liepiņš, Jānis V50
24 19:03:00 Martinsons, Girts V30
25 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 V60
26 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 V60
27 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 V30
28 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems V-U15
29 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems V-U15
30 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems V-U13
31 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems V-U15
32 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems V-U15
33 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems V-U15
34 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
35 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U19
36 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
V50
37 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
V-U30
38 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems V-U17
39 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems V-U15
40 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina S30
41 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems S-U15
42 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER V30
43 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER V60
44 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER S40
45 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER V40
46 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER V30
47 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
V30
48 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER V40
49 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II V-U23
50 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT V30
51 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II V30
52 19:07:00 Hofmanis, Arturs V40
53 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
V-U15
54 19:07:30 RUTKA, ULDIS Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V60
55 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
V30
56 19:08:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems V-U15
57 19:08:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems V-U17
58 19:09:00 Siltumēna, Kitija RRS Purvciems S-U17
59 19:09:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems V-U17
60 19:09:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems V-U17
61 19:10:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems V-U17
62 19:10:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems V-U17
63 19:11:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems V-U17
64 19:11:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems V-U17
65 19:12:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems V-U17
66 19:12:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems V-U17
67 19:13:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems V-U19
68 19:13:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems S-U23
69 19:14:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
V-U23
70 19:14:30 Malyshev, Evgeny V30
71 19:15:00 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
V50
72 19:15:00 Knodze, Andris
<PSK skanste>
V40
73 19:15:00 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
V50
74 19:15:30 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A S-U19
75 19:16:00 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree S40
76 19:16:30 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
V40
77 19:17:00 Shanti Ra, Carolyn
<LEPSKY TRI COACHING>
S30
78 19:17:30 Kalniņš, Uldis V40
79 19:18:00 LORENCE, AGATE S30
80 19:18:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
V30
81 19:19:00 Melderis, Egils VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U17
82 19:19:30 Kiesners, Kaspars V30
83 19:20:00 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
V-U17
84 19:20:30 Lebedevs, Maksims Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team V40
85 19:21:00 Bindemanis, Kristofers V-U23
86 19:21:30 Strauss, Aivars
<EMU Mālpils sporta klubs >
V50
87 19:21:30 Mihelsons, Valts
<EMU Mālpils sporta klubs >
V50
88 19:22:00 Sokolovs, Sandis V40
89 19:22:30 Krūmiņš, Māris V30
90 19:22:30 Celmiņa, Astrīda S50
91 19:23:00 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola S-U19
92 19:23:30 Uzulēns, Andrejs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V30
93 19:24:00 Motivāns, Kaspars evelo 2 V30
94 19:24:30 Vēvers, Ģirts
<Evelo Team>
V40
95 19:25:00 Lubiņš, Dinārs V40
96 19:25:30 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
V-U30
97 19:26:00 Krumpāns, Dans V-U15
98 19:26:30 Saveļjevs, Aleksandrs V30
99 19:27:00 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
V40
100 19:27:30 Romule, Everita
<1992>
S40
101 19:27:30 Ustupa, Ieva
<1992>
S40
102 19:28:00 Jirgens, Roberts Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U19
103 19:28:00 Zikrātijs, Dēvids Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U19
104 19:28:00 Zommers, Elvijs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U19
105 19:28:00 Jurgena, Santa Sanija Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree S-U19
106 19:28:00 Šēlis, Jānis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U19
107 19:28:30 Roze, Arti Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V30
108 19:29:00 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT V30
109 19:29:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U23
110 19:30:00 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM S30
111 19:30:30 Zariņa, Amanda Reilija
<BELO Cycling Project>
S-U13
112 19:30:30 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
V-U13
113 19:31:00 Spilbergs, Ģirts V30
114 19:31:00 Podvinskis, Vladislavs
<Train2Win.lv>
V-U30
115 19:31:30 Pārups, Lauris Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V30
116 19:32:00 Zērvēns, Matīss Engures sportam V-U30
117 19:33:00 Bērziņš, Jānis FILTER V30
118 19:35:00 Kauliņš, Aivars V50
119 19:35:00 Kauliņa, Solvita S50
120 19:35:30 Marnauza, Martins V30