3. posms / Individuālais brauciens 07.06.2018

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 3. posmam beigsies otrdien, 05.06.2018., plkst. 24:00.

MTB 8 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne V-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne V40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB V30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB V40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB V30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB V-U23
11 18:04:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
12 18:04:30 Krātiņš, Juris MTB Garkalne V30
13 18:05:00 Kalējs, Agris
<Valmieras Velo Vienība>
V50
14 18:05:30 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam V40
15 18:06:00 Budļevskis, Andris V30
16 18:06:30 Roze-Budļevska, Evelīna S30
17 18:07:00 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam V50
18 18:07:30 Fišers, Reinis Engures sportam V-U23
19 18:08:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
S40
20 18:08:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
V30
21 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Soste, Mārtiņš V30
2 Krasts, Daumants V30
Individuālais brauciens 11 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT V40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT V30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT V50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT S40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT V40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT V30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
9 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
10 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
11 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
13 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
14 19:01:00 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
15 19:02:00 Kļaviņš, Laimonis V50
16 19:02:30 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
17 19:02:30 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
V60
18 19:03:00 Martinsons, Girts V30
19 19:03:30 Silakalns, Rinalds V40
20 19:04:00 Zanders, Arnis evelo 2 V60
21 19:04:00 Briedis, Agris evelo 2 V60
22 19:04:00 Briedis, Uģis evelo 2 V30
23 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
V50
24 19:05:30 Vuļs, Roberts
<LYSI>
V-U30
25 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
V30
26 19:06:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
27 19:06:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U19
28 19:07:00 Seremetjeva Grudule, Marina S30
29 19:07:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT V30
30 19:08:00 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
V30
31 19:08:30 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
V-U15
32 19:09:00 Soste, Mārtiņš V30
33 19:09:30 Liepiņš, Jānis V50
34 19:10:00 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
V30
35 19:10:30 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems V-U13
36 19:10:30 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems V-U15
37 19:10:30 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems V-U15
38 19:10:30 Sipovičs, Riks RRS Purvciems V-U15
39 19:10:30 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems V-U15
40 19:10:30 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems V-U15
41 19:11:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems V-U15
42 19:11:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems V-U17
43 19:12:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems V-U17
44 19:12:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems V-U17
45 19:13:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems V-U17
46 19:13:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems V-U17
47 19:14:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems V-U17
48 19:14:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems V-U17
49 19:15:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems V-U17
50 19:15:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems V-U17
51 19:16:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems V-U19
52 19:16:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems S-U23
53 19:17:00 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
V70
54 19:17:30 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
V-U23
55 19:18:00 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems V-U17
56 19:18:00 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems V-U15
57 19:18:00 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems S-U15
58 19:18:30 Rožkalne, Diāna FILTER S40
59 19:18:30 Ķīsis, Jānis FILTER V60
60 19:18:30 Bernāts, Māris FILTER V30
61 19:18:30 Šipkovs, Agris FILTER V40
62 19:18:30 Vecvanags, Jānis FILTER V30
63 19:18:30 Andersons, Jānis FILTER V40
64 19:19:00 Ozols, Hermanis FILTER II V-U23
65 19:19:00 Teiguds, Ģirts FILTER II V30
66 19:19:30 Rutka, Daiga S40
67 19:20:00 Malyshev, Evgeny V30
68 19:20:30 Knodze, Andris
<PSK skanste>
V40
69 19:20:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
V50
70 19:21:00 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A S-U19
71 19:21:30 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree S40
72 19:22:00 Kozulis, Artūrs V30
73 19:22:30 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
V-U17
74 19:23:00 Rutka, Uldis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V60
75 19:23:30 Krumpāns, Dans V-U15
76 19:24:00 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT V30
77 19:24:30 Pisarenko, Andrejs Velo+ V50
78 19:25:00 Kohs, Toms Engures sportam V30
79 19:25:30 Knops, Kristaps ZZK TEAM V30
80 19:26:00 Flaksis, Mārtiņš ZZK TEAM V30
81 19:26:30 Pavlovs, Ēvalds ZZK TEAM V-U30
82 19:27:00 Ribaks, Emīls ZZK TEAM V-U30
83 19:27:30 Kornilovs, Vitālijs ZZK TEAM V30
84 19:28:00 Jureckis, Zigurds ZZK TEAM V50
85 19:28:30 Kiesners, Kaspars V30
86 19:29:00 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
RRS Purvciems S-U17
87 19:29:30 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
V40
88 19:30:00 Šilovs, Vladimirs
<Genesis>
V40
89 19:30:30 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam V-U30
90 19:31:00 Strauss, Aivars
<EMU Mālpils sporta klubs >
V50
91 19:31:30 Mihelsons, Valts
<EMU Mālpils sporta klubs >
V50
92 19:32:00 Grīslīte, Megana Dobeles sporta skola S-U19
93 19:32:30 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola S-U19
94 19:33:00 Kauņecka, Sabīne Dobeles sporta skola S-U19
95 19:33:30 Āboma, Madara Dobeles sporta skola S-U19
96 19:34:00 Eihmane, Linda Dobeles sporta skola S-U15
97 19:34:30 Kauliņa, Solvita S50
98 19:35:00 Kauliņš, Aivars V50
99 19:35:30 Hofmanis, Arturs V40
100 19:36:00 Lubiņš, Dinārs V40
101 19:36:30 Marnauza, Martins V30
102 19:36:30 Lorence, Agate S30
103 19:37:00 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM S30
104 19:37:30 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V50
105 19:37:30 Rozenfelds, Egons Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V40
106 19:37:30 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U19
107 19:37:30 Roze, Artis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V30
108 19:37:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U23
109 19:37:30 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V30
110 19:38:00 Jirgens, Roberts Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree V-U19
111 19:38:30 Ieviņš, Lauris V30
112 19:39:00 Celmiņa, Astrīda S50
113 19:39:30 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
V-U30
114 19:40:00 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
V40
115 19:40:30 Kalniņš, Uldis
<Privātbūve>
V50
116 19:40:30 Kalniņš, Uldis
<Privātbūve>
V50
117 19:41:00 Podvinskis, Vladislavs V-U30
118 19:41:30 Zariņa, Amanda Reilija S-U13
119 19:42:00 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
V40
120 19:42:00 Lebedevs, Maksims Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team V40
121 19:42:30 Strazdiņš, Uģis Virsotne/MARMOT V40
122 19:43:00 Zvejniece, Klinta
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U15
123 19:43:00 Sarkanābols , Salvis MR RIPO V30
124 19:43:30 Apse, Dāniels
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
125 19:43:30 Leikarte, Eva Elīza
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U17
126 19:45:00 Golovkins, Deniss V30
127 20:00:00 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
V-U11