3. posms / Individuālais brauciens 07.06.2018

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 3. posmam beigsies otrdien, 05.06.2018., plkst. 24:00.

MTB 8 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
3 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne V40
4 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
5 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne V-U17
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB V30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB V40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB V30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB V-U23
11 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Soste, Mārtiņš V30
Individuālais brauciens 11 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT V30
2 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
3 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT V40
4 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT V50
5 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT S40
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT V40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT V30
8 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
9 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
10 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
11 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
12 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
13 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
14 19:01:00 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
15 19:01:30 Kļaviņš, Laimonis V50
16 19:02:00 Kļaviņš, Laimonis V50
17 19:02:30 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
18 19:02:30 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
V60
19 19:03:00 Martinsons, Girts V30
20 19:03:30 Silakalns, Rinalds V40
21 19:04:00 Zanders, Arnis evelo 2 V60
22 19:04:00 Briedis, Agris evelo 2 V60
23 19:04:00 Briedis, Uģis evelo 2 V30
24 19:04:30 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
V40
25 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
V50
26 19:05:30 Vuļs, Roberts
<LYSI>
V-U30
27 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
V30
28 19:06:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
29 19:06:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U19
30 19:07:00 Seremetjeva Grudule, Marina S30
31 19:07:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT V30
32 19:08:00 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
V30
33 19:08:30 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
V-U15
34 19:09:00 Soste, Mārtiņš V30
35 19:09:30 Liepiņš, Jānis V50
36 19:10:00 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
V30
37 19:10:30 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems V-U13
38 19:10:30 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems V-U15
39 19:10:30 Sipovičs, Riks RRS Purvciems V-U15
40 19:10:30 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems V-U15
41 19:10:30 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems V-U15
42 19:10:30 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems V-U15
43 19:11:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems V-U15
44 19:11:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems V-U17
45 19:12:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems V-U17
46 19:12:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems V-U17
47 19:13:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems V-U17
48 19:13:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems V-U17
49 19:14:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems V-U17
50 19:14:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems V-U17
51 19:15:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems V-U17
52 19:15:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems V-U17
53 19:16:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems V-U19
54 19:16:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems S-U23
55 19:17:00 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
V70
56 19:17:30 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
V-U23
57 19:18:00 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems V-U17
58 19:18:00 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems V-U15
59 19:18:00 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems S-U15
60 19:18:30 Rožkalne, Diāna FILTER S40
61 19:18:30 Ķīsis, Jānis FILTER V60
62 19:18:30 Bernāts, Māris FILTER V30
63 19:18:30 Andersons, Jānis FILTER V40
64 19:18:30 Vecvanags, Jānis FILTER V30
65 19:18:30 Šipkovs, Agris FILTER V40
66 19:19:00 Ozols, Hermanis FILTER II V-U23
67 19:19:00 Teiguds, Ģirts FILTER II V30
68 19:19:30 Rutka, Daiga S40
69 19:20:00 Malyshev, Evgeny V30
70 19:20:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
V50
71 19:20:30 Knodze, Andris
<PSK skanste>
V40
72 19:28:30 Kiesners, Kaspars V30