2. posms / Pāru brauciens 24.05.2018

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 2. posmam beigsies otrdien, 22.05.2018., plkst. 24:00.

MTB 11 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne V-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne V40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB V30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB V40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB V30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB V-U23
11 18:04:00 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam V40
12 18:04:30 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam V50
13 18:05:00 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
V30
14 18:05:30 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
V-U23
15 18:05:30 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
S40
16 18:06:00 Roze-Budļevska, Evelīna S30
17 18:06:30 Krātiņš, Juris MTB Garkalne V30
18 18:06:30 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT V30
19 18:07:00 Budļevskis, Andris V30
20 18:07:30 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne V-U13
21 18:08:00 Kipurs, kaspars V30
22 18:30:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
V50
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Soste, Mārtiņš V30
2 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
3 Krasts, Daumants V30
4 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
V-U30
Pāru brauciens 20 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT V40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT V30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT V50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT S40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT V40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT V30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
9 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
10 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
11 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V-U19
12 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team V30
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team V40
15 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis V50
16 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
V30
17 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ V30
18 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
V60
19 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
V60
20 19:02:30 Soste, Mārtiņš V30
21 19:02:30 Silakalns, Rinalds V40
22 19:03:00 Liepiņš, Jānis V50
23 19:03:00 Martinsons, Girts V30
24 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 V60
25 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 V30
26 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 V60
27 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems V-U13
28 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems V-U15
29 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems V-U15
30 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems V-U15
31 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems V-U15
32 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems V-U15
33 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U13
34 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS S-U19
35 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
V50
36 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
V-U30
37 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems V-U17
38 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems V-U15
39 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems S-U15
40 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina S30
41 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER S40
42 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER V60
43 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER V30
44 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
V30
45 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER V40
46 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER V30
47 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER V40
48 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II V30
49 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II V-U23
50 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT V30
51 19:07:00 Levins, Artūrs V-U30
52 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
V-U15
53 19:07:30 Rendors, Arvis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U19
54 19:07:30 Dankbārs, Oskars Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U19
55 19:07:30 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V30
56 19:07:30 Līvs, Gatis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U19
57 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
V30
58 19:07:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U23
59 19:07:30 Roze, Artis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V30
60 19:08:00 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 S-U19
61 19:08:00 Rancāns, Anrijs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 V-U19
62 19:08:00 Šēlis, Jānis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 V-U19
63 19:08:00 Rutka, Uldis V60
64 19:08:30 Zālītis, Artūrs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 V30
65 19:08:30 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 V50
66 19:08:30 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems V-U15
67 19:08:30 Leitāne, Daniela Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 S-U19
68 19:09:00 Ķelderis, Toms RRS Purvciems V-U17
69 19:09:30 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems V-U17
70 19:10:00 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems V-U17
71 19:10:30 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems V-U17
72 19:11:00 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems V-U17
73 19:11:30 Smilga, Kārlis RRS Purvciems V-U17
74 19:12:00 Pulle, Dāniels RRS Purvciems V-U17
75 19:12:30 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems V-U17
76 19:13:00 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems V-U17
77 19:13:30 Rubenis, Pauls RRS Purvciems V-U19
78 19:14:00 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems S-U23
79 19:14:30 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
V70
80 19:15:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
V-U23
81 19:15:30 Siltumēna, Kitija RRS Purvciems S-U17
82 19:16:00 Malyshev, Evgeny V30
83 19:16:30 Melderis, Egils VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V-U17
84 19:17:00 Veršinskis, Raitis V30
85 19:17:00 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT V30
86 19:17:30 Kohs, Toms Engures sportam V30
87 19:18:00 Kalveršs, Māris
<Salaspils>
evelo 2 V40
88 19:18:00 Vēvers, Ģirts
<Evelo Team>
V40
89 19:18:30 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
V50
90 19:18:30 Knodze, Andris
<PSK skanste>
V40
91 19:18:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
V50
92 19:19:00 Krasikovs, Andrejs V30
93 19:19:30 Hofmanis, Arturs V40
94 19:20:00 Zariņa, Amanda Reilija
<BELO Cycling Project>
S-U13
95 19:20:00 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
V-U13
96 19:20:30 Ruska, Jānis Virsotne/MARMOT V30
97 19:21:00 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
V40
98 19:21:30 Dresmanis, Ričards
<RRS Vecmilgrāvis>
V-U19
99 19:22:00 Andrijanovs, Reinis
<Velobiķeri Train2Win>
V30
100 19:22:30 Kulakovs, Aleksandrs RRS Purvciems V-U23
101 19:23:00 Zērvēns, Matīss Engures sportam V-U30
102 19:23:30 Belohvoščiks, Raivis PSK Skanste/Virši-A V40
103 19:23:30 Apse, Agnis
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS V40
104 19:23:30 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A S-U19
105 19:24:00 Svarinska, Līna PSK Skanste/Virši-A S-U19
106 19:24:30 Bērziņš, Jānis FILTER V30
107 19:24:30 Bērziņš, Jānis FILTER V30
108 19:25:00 Šilovs, Vladimirs V40
109 19:25:00 Pastars, Oskars V30
110 19:25:30 Kauliņš, Aivars V50
111 19:25:30 Kauliņa, Solvita S50
112 19:26:00 Zēlerts, Gatis V30
113 19:26:00 Krasikovs, Andrejs V30
114 19:26:30 Zommers, Elvijs
<ĶNSS>
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V-U19
115 19:27:00 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
V-U23
116 19:27:00 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
V-U23
117 19:27:00 Ieviņš, Lauris V30
118 19:27:30 Leitāns, Tonijs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree V40
119 19:27:30 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree S40
120 19:28:00 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
V-U30
121 19:28:30 Lebedevs, Maksims V40
122 19:29:00 Krumpāns, Dans V-U15
123 19:29:00 Kiesners, Kaspars V30
124 19:29:30 Marnauza, Martins V30
125 19:30:00 Minajevs, Dmitrijs V30
126 19:30:00 Rudzīte, Kate S-U30
127 19:30:30 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM S30
128 19:31:00 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
V-U17
129 19:31:30 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne/MARMOT V30
130 19:32:00 Sarkanābols, Salvis MR RIPO V30
131 19:32:00 Strazdiņš, Uģis Virsotne/MARMOT V40
132 19:32:30 Sarkanābols, Raivo MR RIPO V30
133 19:40:00 Podvinskis, Vladislavs
<Train2Win.lv>
V-U30
134 19:41:00 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ V-U30
135 19:41:00 Ahmerovs, Andrejs
<Velo+>
Velo+ V40