Tiem dalībniekiem, kas vēlas startēt komandā, bet vēl nav atraduši sev komandas biedrus, varam palīdzēt! Sūtiet pieteikuma e-pastu uz adresi: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it un piemeklēsim jūsu spēkam atbilstošus partnerus. Pieteikumā vēlams minēt aptuveno vidējo ātrumu kādā varētu veikt 20km distanci.

 

Pēc nedēļas, 31. jūlijā Garkalnē, tiks dots starts FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013 5. posmam. Šoreiz dalībnieki sacentīsies vienā no tradīcijām bagātākajām šosejas riteņbraukšanas disciplīnām pasaulē – komandas braucienā. Šajā posmā paredzama spraiga cīņa starp seriāla favorītiem - Kasparu Launertu, Rihardu Bartuševicu un viņu izveidotajām komandām.

 

Nākamā seriāla posmā, pēc ilgiem laikiem Latvijā, notiks sacensības komandas braucienā - braucēji startē 4 cilvēku komandas sastāvā ik pēc 60 sekundēm. Ja nav partneru, tad ir iespējams startēt individuāli vai nepilnā sastāvā. Rezultāts tiek fiksēts pēc pēdējā finišējušā komandas dalībnieka laika. Visiem komandas dalībniekiem arī tiek ieskaitīta vienāda vieta posma vērtējumā. Komandas braucējiem nav obligāti jābūt no viena riteņbraukšanas kluba vai vecuma grupas, dalībnieku izvēlē nav ierobežojumu.

 

Pēc izcīnītas pirmās vietas seriāla ceturtajā posmā, līdera pozīcijas kopvērtējumā ir atguvis Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs) – 1430 punkti. Otrajā vietā, atpaliekot tikai ar 9 punktiem, sīvu konkurenci izrāda Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Starp šiem diviem sportistiem šajā posmā paredzama lielākā intriga, tos šķir neliels punktu skaits un svarīgu lomu spēlēs komandas dalībnieku piesaiste un to sasniegtais rezultāts. Trešais labākais kopvērtējumā ar 1258 punktiem Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas Skandi Motors braucēji.

 

Tāpat kā otrajā posmā, kad norisinājās pāra brauciens, dalībniekiem būs jāveic 20km pa Mālpils šoseju līdz ciemam Podkājas un pa to pašu ceļu atpakaļ līdz Garkalnei.  Šis ir tehniski vieglākais, bet garākais no visiem "Filter Individuālā Brauciena Kauss" posmiem. Trases lielāko daļu sastāda braucējiem pārredzama šoseja meža ielokā ar labas kvalitātes asfalta segumu. Reljefa izmaiņas ir minimālas, vienīgais kāpums trasē ir Pleskavas šosejas viadukts.

 

Sacensību sākums plkst. 19.00, Garkalnē. Reģistrācija atvērta sacensību centrā no plkst. 18.30 līdz 20.00.  Iepriekš pieteikšanās iespējama sacensību oficiālajā mājaslapā www.aerobike.lv un ir atvērta līdz pirmdienas, 29. jūlija vakaram, plkst. 24.00. Tiem sporta skolu audzēkņiem, kas pasākumā piedalās pirmo reizi, tiek piedāvāta bez maksas dalība.

 

 

 

Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs) atkārtoti izcīnīja labāko rezultātu Salaspils trasē. Tādā veidā izvirzoties arī par līderi seriāla kopvērtējumā. Sieviešu konkurencē ātrākā Dana Rožlapa (MySport Stevens).

 

Vakar, 10. jūlijā Salaspilī, norisinājās „FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013” 4. posms. Dalībnieki sacentās 12km garā distancē pa Salaspils novada ceļiem. Šī bija tehniski sarežģītākā no visām seriāla trasēm. Tāpat kā pirmajā posmā, kaut gan neuzstādot jaunu trases rekordu, bet sasniedzot arī teicamu rezultātu, par uzvarētāju kļuva Kaspars Launerts - 0:16:23. Jāuzteic arī Sanda Āķa (Rietumu Delfin) uzstādītais rezultāts (+13 sek) un izcīna 1. vieta V-30 grupā. No uzvarētāja, atpaliekot 24 sekunds, trešajā vietā ierindojās Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Sieviešu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dana Rožlapa. Apsteidzot ne mazums vīriešu, Danas ieņemtā 14. vieta kopējā vērtējumā un uzstādītais vidējais ātrums – 39.9km/h, ir vērā ņemams rezultāts sieviešu konkurencē ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā līmenī.

 

Pēc aizvadītiem četriem posmiem kopvērtējumā pirmo vietu ar 1430 punktiem vadību ir pārņēmis Launerts. Otrajā vietā, atpaliekot tikai ar 9 punktiem, sīvu konkurenci izrāda Bartuševics. Trešais labākais joprojām Āķis. Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas Skandi Motors braucēji.

 

Nākamais sacensību posms norisināsies 31. jūlijā, Garkalnē. Šoreiz dalībnieki sacentīsies 20km komandu braucienā - braucēji startē komandā ik pēc 60 sekundēm no 3 līdz 6 cilvēku sastāvā. Ja nav partneru, tad ir iespējams startēt individuāli vai nepilnā sastāvā. Paredzams, ka šis posms ieviesīs vērā ņemamas izmaiņas seriāla kopvērtējumā.

 

 

Nākam trešdien, 10. jūlijā – Salaspilī, pēc nepilna mēneša pārtraukuma, norisināsies seriāla „Filter individuālā brauciena kauss” 4. posms. Dalībniekiem būs jāveic 12 km gara distance pa vietējiem pašvaldības ceļiem.

 

Tāpat kā pirmajā posmā, kurā, uzstādot trases rekordu - 0:16:05, par uzvarētāju kļuva Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs), sacensību centrs atradīsies Silavā. Trases maršruts vedīs no Silavas līdz TEC2 un atpakaļ. Trases lielāko daļu sastāda ļoti labas kvalitātes asfalta segums. Šis ir tehniskākais no visiem "Filter Individuālā Brauciena Kausa" posmiem, iesākumā un trases beigu daļā ir vienmērīga šoseja, bet pārējo trases daļu sastāda šaurāki ceļa posmi ar pagriezieniem. Reljefa izmaiņas ir ļoti minimālas. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme. Starta zona atvērta no plkst. 19.00 līdz 20.00.

 

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, kopvērtējumā pirmo vietu ar 1098 punktiem, ieņem Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Otrajā vietā, atpaliekot ar 42 punktiem, uz papēžiem min Kaspars Launerts. Trešais labākais Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas FILTER braucēji.

 

Iepriekš pieteikšanās iespējama sacensību oficiālajā mājaslapā www.aerobike.lv un ir atvērta līdz pirmdienas, 8. jūlija vakaram plkst. 23.00. Piesakoties sacensībās uz vietas dalības maksa sastāda 10ls. Tiem sporta skolu audzēkņiem, kas pasākumā piedalās pirmo reizi, tiek piedāvāta bez maksas dalība. 

 

Vakar, 5. jūnijā – Jūrmalā, norisinājās trešais seriāla „Filter individuālā brauciena kausa” posms. Uzvaru izcīnīja Rietumu Delfin komandas braucējs Armands Bēcis.

Dalībnieki sacentās 11km garā distancē gar Lielupes krastu. Sacensību laikā nemitīgi mainījās labākā laika īpašnieka pozīcijas, veidojot intrigu līdz pat pašam pēdējam startējušam dalībniekam. Par uzvarētāju kļuva viens no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā - Armands Bēcis. Otrajā vietā sezonas līderis Rihards Bartuševics – Trek / DPA (+ 22 sek). Trešajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot 28 sekundes, ierindojās vēl viens rietumnieks – Krists Neilands.

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, kopvērtējumā pirmo vietu ar 1098 punktiem, ieņem Rihards Bartuševics. Ortajā vietā, atpaliekot ar 42 punktiem, uz papēžiem min Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs). Trešais labākais Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas FILTER braucēji.

Pēc noslēgta seriāla pirmā apļa, paredzēts pārtraukums nepilna mēneša garumā. Nākamais sacensību posms norisināsies 10. jūlijā, Salaspilī. Starta / finiša zona atradīsies Silavā un dalībniekiem būs jāveic 12km gara distance pa vietējiem pašvaldības ceļiem.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL