Filter Skrējiens

Filter Skrejiens 2018

Papildus regulārajām šosejas un kalnu riteņbraukšanas sacensībām, 2018. gada sezonā Filter Velokausa posmiem tiek pievienota skriešanas distance - "Filter Skrējiens". Šīs ir vienreizējas skriešanas sacensībās, kurās dalībnieki varēs sacensties 5 km individuālajā skrējienā. Līdzīgi kā riteņbraukšanas distances dalībnieki, arī skrējēji startēs vienatnē ar 15 sekunžu intervālu.

Filter Skrējiena mini nolikums:

Distance: 5 km

Starts: 20:00 - 20:15, individuāls starts ar 15 sekunžu intervālu.

Dalībnieki: visi skrējēji aicināti piedalīties, neatkarīgi profesionāļi, iesācēji vai vienkārši fitnesa līmeņa.

Dalības maksa: 12€ reģistrāciju veicot iepriekš aerobike.lv mājas lapā. Reģistrācija uz vietas sacensību dienā 15€. Dalības maksa visām vecuma grupām ir vienāda.

Laika uzņemšana: Laika noteikšanai tiks izmantoti numuri un laika kontroles čipi. Izsniegšana pie sacenību sekretariāta no 16:30 līdz 20:30.

Vecuma grupas: Tiek sadalītas 12 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem. Vecuma grupu sadalījums ir tāds pats kā riteņbraucējiem. Ar vecuma grupu sadalījumu var iepazīties zem sekojoša linka:

http://www.aerobike.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=552&lang=lv#6.

Apbalvošana: Pēc Lielā Fināla posma plkst. 15:00 norisināsies kopvērtējuma apbalvošana. Pēc posma apbalvošana netiek veikta.

Citi noteikumi: Pārējie noteikumi skriešanas sacensībām tiek pielīdzināti Filter Velokauss riteņbraucēju nolikumam. Pilns Filter Velokauss nolikums un cita informācija ir atrodama uzspiežot uz zemāk pievienotā interneta linka:

http://aerobike.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=552&lang=lv