"Zelta Akas" balvu programma

Zelta Aka ir Filter Velokauss balvu programma priekš dalībniekiem, kuri finišējuši visos 2019. gada sezonas posmos. Šie dalībnieki piedalīsies īpašu balvu izlozē.

 

Kā piedalīties?
Lai piedalītos balvu programmā, dalībniekam jāfinišē visos Filter Velokauss posmos vienas disciplīnas ietvaros – šosejā vai MTB. Visām sacensībām jābūt veiksmīgi finišējušam. Tas nozīmē, ka tikai piereģistrēšanās nenozīmē kā piedalīšanās. Tā netiks skaitīta kā dalība balvu programmā. Arī miksēta dalība (piemēram, piedalīšanās šosejas sacensībās vienā posmā un skriešanā citā posmā) netiks skaitīta kā dalība balvu programmā.
 

Cik lielas ir manas izredzes iegūt kādu no balvām?
Zelta Aka ir kā loterija. Iespējas laimēt ir atkarīgas no dalībnieku skaita. Ņemot vērā balvu skaitu un iepriekšējo gadu pieredzi, iespējas vinnēt Zelta Akas izlozē ir diezgan augstas.

Ja es finišēju visos posmos dažādās disciplīnās, vai es iegūstu vairākas dalības balvu programmā?
Jā, ja Tu finišē visos posmos vairāk nekā vienā disciplīnās (kā, piemēram, visās šosejas un MTB sacīkstēs), Tavs vārds tiks ievadīts vairāk nekā 1 reizi. Bet balva ir tīri atkarīga no Tavas veiksmes.

Kad notiks balvu izloze?
Zelta Akas balvu izloze notiks kā Filter Velokausa Fināla apbalvošanas ceremonijas daļa Ainažos. Lai iegūtu balvu savā īpašumā, atrašanās izlozes laikā uz vietas ir obligāta. Ja dalībnieks nepiesakās balvai, tiks izlozēts jauns dalībnieks.

 

Kādas ir balvas?

  • 1x Polar Vantage M sporta pulkstenis
  • 10x Eckerö Line biļetes turp-atpakaļ ceļojums Tallina - Helsinki posmā
  • 5x bezmaksas dalības Filter Maanteekarikasari 2020 (Igaunijas grupas brauciena sacensību seriāls)
  • 4x īpašie keramikas trauki no Evija Ceramics
  • 2x sertificēta trenera sastādīti treniņu plāni no Train2Win.lv
  • 2x 30 EUR dāvanu kartes no restorāna Medus
  • 2x dāvanu komplekti no Isostar