EuroPark Velo programma: aktīvākajiem dalībniekiem 1000 dienas bezmaksas stāvvietu Rīgā!

 

EuroPark riteņbraukšanas programma ir EuroPark kuponu balvu fonds visiem Filter Velokauss 2014 dalībniekiem. 1000 stāvvietu kuponi (līdz 24 stundām katrs) tiks sadalīti vienādās daļās starp visiem riteņbraucējiem, kas startējuši visos Filter Velokauss 2014 posmos. Tātad, lai saņemtu attiecīgo daļu no tā, dalībniekam atliek tikai piedalīties visos kausa posmos.

Cik daudz no šī balvu fonda iespējams varētu saņemt aktīvs kausa dalībnieks? 2013. gadā pilnīgi visos posmos piedalījās 23 braucēji. Vienkāršs aprēķins atklās, ka, ja līdzīga programma tiktu īstenota pagājušajā gadā, katrs no viņiem saņemtu 43 dienas ar bezmaksas stāvvietu laiku.

 

EuroPark riteņbraukšanas programmas nosacījumi:

 

  • Lai pieteiktos balvu programmai ir nepieciešams piedalīties visos septiņos Filter Velokauss 2014 posmos. Tā kā riteņbraukšana ir tehniskais sporta veids, tad gan posmā finišējušie, gan nefinišējušie dalībnieki skaitās. Reģistrēšanās posmam, bet nepiedalīšanās tajā netiek atzīta par līdzdalību - ir nepieciešams faktiski startēt posmā.
  • Ja balvu fonds nevar tikt precīzi sadalīts starp braucējiem, bezmaksas kuponu skaits tiek noapaļots līdz tuvākajam zemākajam skaitlim. Tie kuponi, kas būs palikuši pāri pēc vienlīdzīgas sadales, tiks sadalīti starp ranga līderiem atbilstoši kausa vispārējai klasifikācijai. Piemēram, ja 23 cilvēki sadalīs balvu fondu, tad 11 braucēji dabūs 44 vienas dienas stāvvietas kuponus un pārējie saņems 43 vienas dienas stāvvietas kuponus.
  • Kuponus var izmantot 23 EuroPark āra stāvvietās Rīgā. Stāvvietu kuponi nav jāizmanto ne viens pēc otra, ne arī vienā un tajā pašā stāvvietā. Tos var izmantot dažādās autostāvvietās visā pilsētā, ja to vēlas balvas saņēmējs.