Jaunumi
Roze un Kipurs triumfē “Filter Velokauss” sezonas kopvērtējumā

Artis Roze

Ar lielo finālposmu svētdien Ainažos noslēgusies “Filter Velokauss” 2019. gada sezona. Šosejas riteņbraukšanā vīriem par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Artis Roze no “Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free” vienības, kamēr starp daiļā dzimuma pārstāvēm otro gadu pēc kārtas nepārspēta bija Daniela Leitāne no Dobeles sporta skolas. MTB kopvērtējumā labākais Kaspars Kipurs, sievietēm ātrākā Zane Ķelpe.

 

Ceturto gadu pēc kārtas Latvijas populārā riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezona noslēdzās Latvijas robežpilsētiņā – Ainažos. Aizvadītās nedēļas svētdienā šeit pulcējās vairāki simti šosejas riteņbraucēji, lai veiktu 25 kilometru individuālo braucienu, kā arī MTB riteņbraucēji, kuriem bija jāveic 9 kilometru distance ar iekļautiem četriem apļiem. Bez Latvijas dalībniekiem, Ainažos startēja arī daudz Igaunijas riteņbraucēju, aizvadot noslēdzošo posmu “Filter Temposari” seriālā.

 

25 kilometru garajā individuālajā braucienā pirmās divas vietas aizņēma Igaunijas sportisti. Uzvarēja Emeri Lepp, kurš trasi veica pēc 32 minūtēm un 50 sekundēm. No Latvijas braucējiem ātrākais bija Vitālijs Korņilovs, kuram absolūtajā vērtējumā trešais laiks – 33 minūtes un 12 sekundes. Otrais starp latviešiem bija Arnis Lācis, kurš Korņilovam piekāpās par 16 sekundēm. Tikmēr trešais ātrākais latvietis trasē, kas lielākoties veda pa Igaunijas ceļiem, izrādījās Ģirts Vēvers no “Evelo Team” vienības. Viņš Korņilovam zaudēja 26 sekundes.

 

Sezonas lielajā kopvērtējumā triumfēja Artis Roze, kurš par 49 punktiem apsteidza iepriekšējo divu „Filter Velokausa” uzvarētāju Vitāliju Korņilovu. Labāko trijnieku, aizvadot ne sekmīgāko no sezonas posmiem, noslēdza Niklāvs Boļšis, kuru no Rozes šķīra 178 punkti.  Komandu kopvērtējumā atkārtoti uzvarēja “Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free”, kam sekoja “Virsotne/ MARMOT” un “Filter”.

 

Sievietēm pēdējā posmā šosejas distancē uzvarēja igauniete Liisi Rist, kura trasi pieveica 37 minūtēs un 3 sekundēs. Labākās no latvietēm, tāpat kā posmā, tā arī kopvērtējumā, bija Daniela Leitāne. “Filter Velokauss” kopvērtējuma līdere sasniedza rezultātu – 39 minūtes un 27 sekundes. Otrā ātrākā starp latvietēm bija Aiga Strazdiņa. Trešā tikmēr bija Zane Kalverša - Ķenģe. Labākā jaunā braucēja kreklu kopvērtējumā tikmēr ieguva Kārlis Smilga („RRS Purvciems”).

 

Pirmo reizi Ainažos norisinājās arī MTB distances fināla posms, kas veda pa Ainažu piejūras teritoriju un pilsētas ielām. Ātrākie posmā vīriešu konkurencē bija Reinis Fišers un Ivo Leivāns (abi „Engures Sportam”), un Artjoms Sergijevics. Sievietēm top trijniekā – Zane Ķelpe („MTB Garkalne), Zanda Rutkovska un Evelīna Budļevska.

 

Par uzvarētāju absolūtajā kopvērtējumā MTB distancē pārliecinoši kļuva Kaspars Kipurs („ebike Machine”). Otrās vietas ieguvējs Aivars Skridulis no „VW Komerctransports/Veloprofs.lv” komandas, kurš uzvarētājam zaudēja 241 punktu. Trešajā vietā Māris Ločmelis („Filter”). Sievietēm līdzīgi kā posmā, kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Zane Ķelpe, otrajā vietā Evelīna Budļevska un trešā labākā Zanda Rutkovska.

 
Svētdien Ainažos ar lielo finālposmu noslēgsies “Filter Velokauss” sezona

Fināla posms

Šīs nedēļas svētdienā Ainažos norisināsies Latvijas iecienītā riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” lielais finālposms. Iepriekšējā reģistrācija aizraujošajām sacensībām mājaslapā aerobike.lv noslēgsies ceturtdienas vakarā.

Aizvadīti pirmie četri no kopumā pieciem “Filter Velokauss” riteņbraukšanas sacensību seriāla posmiem. Šosejas un kalnu riteņbraukšanas (MTB) cienītāji darba dienu vakaros sacentās individuālo un pāru braucienu sacensībās.

Jau ceturto gadu pēc kārtas nozīmīgās sacensības notiks Latvijas pierobežas pilsētā Ainažos. Vienlaikus šīs sacensības būs arī populārā Igaunijas sacensību seriāla “Filter Temposoidu” noslēguma posms. Tas dos iespēju mūsu riteņbraucējiem samērot spēkus ar ziemeļu kaimiņiem. Dalībniekiem sagatavota 25 kilometru gara un interesanta šosejas distance, kas galvenokārt vedīs pa Igaunijas ceļiem. Kā arī paredzēta MTB distance, kas vedīs pa Ainažu piejūras teritoriju un pilsētas ielām.

Kopvērtējumā pirms pēdējā posma šosejas disciplīnā stabils līderis ir Artis Roze no kura par 201 punktu atpaliek komandas biedrs Niklāvs Boļšis (“Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free”). Trešais tikmēr ir Andris Balodis no “Virsotne / Marmot” vienības.

MTB kopvērtējumā līdera pozīcijās atrodas iepriekšējā gada uzvarētājs Kaspars Kipurs (Ebike Machine). Otrajā pozīcijā Aivars Skridulis no „VW Komerctransports / Veloprofs.lv” komandas. Pirmo trijnieku noslēdz Sandris Jaunzems (LNAA).

Numuru izņemšana un reģistrācija gaidāma laika posmā no pulksten 10:30 – 14:20. Pirmie starti gaidāmi no pulksten 11:30, kad trasē dosies MTB distances dalībnieki. Pulksten 12:00. paredzēts starts šosejas distances veicējiem. Trasē dalībnieki varēs doties līdz pulksten 14:00, bet finiša zona tiks slēgta stundu vēlāk. Skriešanas sacensību starts tiks atvērts no pulksten 14:05 – 14:20.

“Filter Velokauss” dalībnieki, kuri piedalījušies visos posmos, pēc finiša aicināti piedalīties izlozē, kurā būs iespējams tikt pie ļoti vērtīgām balvām.

Iepriekšējā reģistrācija turpinās mājaslapā aerobike.lv līdz 22. augusta pusnaktij. Uzreiz pēc finiša gaidāma arī sezonas kopvērtējuma apbalvošana šosejas un MTB riteņbraukšanas dalībniekiem. 

 
Roze un Apse uzvar Siguldas posmā

Roze Artis

Pirmajā “Filter Velokauss” Siguldas posmā uzvaru 15 kilometru garajā šosejas riteņbraukšanas individuālajā braucienā izcīnīja kopvērtējuma līderis Artis Roze, kamēr MTB distancē nepārspēts palika Agnis Apse.

 

“Filter Velokauss”, kas ir lielākais individuālā brauciena velo seriāls Latvijā, aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās ar ceturtā posma sacensībām Siguldā. Starta un finiša zona atradās pie Gūtmaņa alas. Šosejas riteņbraucēji jau uzreiz pēc starta ievarēja Turaidas kalnu, bet tālāk trase veda pa Raganas šoseju. Tikmēr MTB sacensības norisinājās pa Gaujas Nacionālā parka ceļiem.

 

Šosejas riteņbraukšanā dienas labāko laiku sasniegt izdevās kopvērtējuma līderim Artim Rozem no “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” komandas. Viņš distanci veica pēc 22 minūtēm un 1 sekundes. Tikai 0,2 sekundes viņam zaudēja un otro vietu ieguva Arvis Sprude no “Evelo team”. Augstā trešā vieta tikmēr Arnim Lācim. Viņu no Rozes šķīra tikai 1 sekunde. Labāko sešiniekā iekļuva arī – Kristiāns Belohvoščiks, Ģirts Vēvers un Kristaps Siltumēns. Jāizceļ, ka pirmie astoņi braucēji sabrauca 20 sekunžu robežās. “Isostar” Turaidas kalna izaicinājumā uzvaru izcīnīja Matīss Zērvēns, kurš sīvā cīņā pārspēja Paulu Rubeni un Kristiānu Belohvoščiku.

 

Starp dāmām labākā interesantajā trasē bija Līna Svarinska (“Belo CP”), kuras rezultāts 26 minūtes un 2 sekundes. Otro vietu ieguva Zane Kalverša – Ķeņģe (+00:00:47), bet trešā pozīcija Kitijai Siltumēnai no “RRS/ Purvciems” (+00:02:10). Junioru konkurencē pirmais bija Kristiāns Belohvoščiks, kurš tuvāko sekotāju Kārli Smilgu apsteidza par vairāk nekā 1 minūti.

 

MTB braucienā dramatiskā neklātienes cīņā uzvaru svinēja Agnis Apse. Smiltenietis trasi veica pēc 18 minūtēm un 18 sekundēm. 0,4 sekundes viņam zaudēja Sergejs Rodionovs no “Ādaži velo”. Tikmēr trešā vieta Aivaram Skridulim no “VW Komerctransports – Veloprofs.lv” vienības (+00:00:33). TOP 6 bija arī Kaspars Kipurs, Einārs Bērze un Reinis Avens. Sievietēm uzvaras laurus plūca “Garkalne MTB” braucēja Zane Ķelpe. Aiz viņa sekoja Zanda Rutkovska un Evelīna Budļevska.

 

“Filter Velokauss” noslēgsies 25. augustā ar tradicionālo šosejas un MTB riteņbraukšanas posmu Ainažos.

 
Ceturtdien Siguldā “Filter velokauss” ar “turaidnieku” un interesantu MTB trasi

Filter Velokauss Sigulda

Ceturtdien pirmo reizi Siguldā notiks Latvijas lielākā šosejas un MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena seriāla – “Filter velokauss” posms. Šosejas riteņbraucējiem būs jāpievar leģendārais Turaidas kalns, kamēr MTB cienītājus sagaida aizraujoša trase pa Gaujas Nacionālā parka pauguriem.

 

Sigulda, pateicoties Gaujas senlejai ir pateicīga vieta šosejas un kalnu riteņbraucējiem. Vasarā šeit katru dienu var redzēt desmitiem velomīļu. Šīs nedēļas ceturtdienā Sigulda pirmo reizi uzņems arī populārā “Filter velokauss” sacensību seriāla ceturto posmu.

 

Starta vieta šosejas un MTB riteņbraucējiem atradīsies pie Gūtmaņa alas. Šosejas riteņbraucējiem sagatavota 15 kilometru gara trase, kuras “odziņa” būs leģendārais Turaidas kalns. Tas solās būt ļoti nopietns pārbaudījums tiem, kuri izvēlēsies startēt ar individuālā brauciena velosipēdiem. Uzbraucot kalnā, sekos pagrieziens pa kreisi, virzienā uz Raganu. Braucot pa šo ceļu, pie pagrieziena uz Sunīšiem ir izvietots apgrieziena punkts. Distance tālāk ved atpakaļceļā, svarīgākā atšķirība, finiša vieta atšķiras no starta vietas un tā izvietota Turaidas kalnā.

 

Tikmēr MTB braucējiem trase vedīs pa Gaujas Nacionālā parkā izveidotu trasi. Tā solās būt visu laiku interesantākā “Filter” kausa vēsturē trasē iekļauts arī izteikti stāvs kāpums, kura stāvuma pakāpe pārsniegs 20 procentus. Kopējais trases garums – 10 kilometri.

 

Reģistrācijas centrs pie Gūtmaņu alas tiks atvērts pulksten 16:30. MTB braucēji trasē varēs doties no pulksten 17:30 – 17:45. Šosejas riteņbraukšanas starts tikmēr ilgs no pulksten 18:00 – 19:30. Dalībnieki trasē dosies ik pēc 30 sekundēm. Jāizceļ, ka MTB braucējiem šis būs sezonas noslēdzošais posms.

 

Kopvērtējumā pēc trijiem posmiem līderis šosejas riteņbraukšanas absolūtajā vērtējumā ir Artis Roze, kuram seko Niklāvs Boļšis un Andris Balodis. Dāmām līdere ir Latvijas čempione Dana Rožlapa, bet junioriem Kristiāns Belohvoščiks. MTB riteņbraukšanā tikmēr līdera godā atrodas Kaspars Kipurs, bet starp dāmām vadībā ir Zane Ķelpe. 

 
Pirmo reizi “Filter Velokauss” posms notiks Biķernieku trasē

Belahvosciks

Pirmdien, 17. jūnijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē desmit dienas pirms Latvijas čempionāta notiks šosejas un MTB sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas trešais posms. Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv noslēgsies

“Filter Velokauss” saviem dalībniekiem piedāvā ātras un, vienlaikus, izaicinošas trases. Sezonā līdz šim aizvadīti jau divi posmi, kas notika Jūrmalā un Garkalnē. Tikmēr nākamās nedēļas sākumā šosejas un MTB cienītājus gatava uzņemt visiem labi zināmā Biķernieku trase.

Sacensību trešais posms Biķernieku trasē notiks pirmdienā nevis ceturtdienā, kā ierasts iepriekš. Starta un finiša zona gan šosejas, gan arī MTB braucienā atradīsies trases lielajā taisnē. Reģistrācijas centrs tiks atvērts pulksten 16:30.

Kā pirmie sacensības atklās MTB braucēji, kuriem sarūpēta 7 kilometru gara trase pa asfaltu uz meža taciņām. Trasē iekļauti gan pastāvi nobraucieni, gan kāpumi. Starta laiks MTB braucējiem būs no pulksten 17:30 – 17:45. Līderu kreklā uz starta redzēsim Kasparu Kipuru.

Tikmēr šosejas riteņbraucēji trasē brīvi izvēlētā kārtībā varēs doties no pulksten 18:00 – 19:30. Dalībniekiem būs jāveic 16 kilometru garu distanci, kas sadalīta trijos apļos.

Līderu kombinezonos startēs – Artis Roze, Kristiāns Belohvoščiks un Elīna Ķiršakmene

Šosezon “Filter Velokauss” seriālā iekļauti četri MTB un pieci šosejas riteņbraukšanas posmi, kas notiek Jūrmalā, Garkalnē, Rīgā, Siguldā un Ainažos. 

 
“Filter Velokauss” pāru braucienā uzvar Roze un Boļšis; MTB ātrākais Kipurs

Roze Bolsis

Garkalnē aizvadīts “Filter Velokauss” šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību seriāla otrais posms. Šosejas riteņbraukšanas pāru braucienā labāko laiku sasniedza Artis Roze un  Niklāvs Boļšis, kamēr MTB individuālajā braucienā uzvarēja kopvērtējuma līderis Kaspars Kipurs.

“Filter Velokauss” ir vienīgais sacensību seriālas Latvijā, kurā dalībniekiem ir iespējams piedalīties pāru braucienos. Lai cerētu uz labu rezultātu, svarīga ir abu dalībnieku sadarbība trases gaitā. “Filter Velokauss” otrajā posmā pāru brauciena distances garums sasniedza 20 kilometrus.

Labāko laiku trasē sasniegt izdevās “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” komandas braucējiem – Artim Rozem un Niklāvam Boļšim. Abi trasi veica pēc 25 minūtēm un 54 sekundēm. Otro vietu ieguva kuldīdznieki no “Evelo team” komandas – Ģirts Vēvers un “Elkor – Giant” Latvijas kausa kopvērtējuma līderis Arvis Sprude. Uzvarētājiem viņi piekāpās par 21 sekundi.

Trešie tikmēr bija “Virsotne/ Marmot” braucēji – Didzis Piļāns un Andris Balodis (+00:00:31). TOP 6 iekļuva arī – Kristiāns Belohvoščika un Matīsa Kalverša duets, kuriem uzvara attiecīgi junioru un jauniešu grupās, Atis Paksis un Jānis Vecvanags, kā arī Arvils Vikštrems un Matīss Zērvens. Starp dāmām ātrākā bija Dana Rožlapa, kurai sekoja Daniela Leitāne un pirmā posma uzvarēja Elīna Ķiršakmene.

MTB riteņbraucēji tikmēr veica 8 kilometru garu trasi pa asfaltu, meža ceļiem un takām. Labāko laiku otro posmu pēc kārtas sasniedza “Ebike Machine” braucējs Kaspars Kipurs, kurš trasē pavadīja 13 minūtes un 54 sekundes. Otro vietu ieguva “VW Komerctransports – Veloprpofs.lv” riteņbraucējs Aivars Skridulis. Viņu no uzvarētāja šķīra tikai 5 sekundes. Trijnieku noslēdza Sandris Jaunzems (“LAA”), Kipuram piekāpjoties par 1 minūti un 3 sekundēm. Starp dāmām ātrākā izrādījās Zane Ķelpe no “MTB Garkalne”.

“Filter Velokauss” sezona turpināsies 17. jūnijā, kad dalībniekus sagaida posms Rīgā – Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Vairāk informācijas pieejama aerobike.lv.

 
“Filter Velokauss” ar aizraujošajām pāru sacensībām un MTB braucienu turpināsies Garkalnē

Garkalnes posms

Ceturtdien Garkalnē notiks Latvijas populārā šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas otrais posms. Šosejas riteņbraucēji aicināti piedalīties aizraujošajos pāru braucienos 20 kilometru garajā distancē, kamēr MTB cienītājiem sarūpēta lieliska MTB brauciena trase 8 kilometru garumā. Iepriekšējā pieteikšanās mājaslapā aerobike.lv šim posmam noslēgsies pusnaktī uz trešdienu.

 

Jaunā “Filter Velokauss” sacensību sezona ar jauniem dalībnieku skaita un trases rekordiem sākās Jūrmalā. Dažādās vecuma un meistarības grupās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki. Pie tam, sacensības šogad iekļautas arī Latvijas kausa ieskaitē.

 

Sezonas turpinājums jau šīs nedēļas ceturtdienā. “Filter Velokauss” otro posmu uzņems Garkalne. Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, šosejas riteņbraucējus sagaida 20 kilometru garais pāru brauciens pa Garkalne – Mālpils šoseju. Trasē lielu kalnu nav, kas ļaus sasniegt augstu vidējo ātrumu. Tiem, kuri savu pārinieku nav atraduši, to būs iespējams iegūt uz vietas. Startēt varēs arī pa vienam. MTB braucējus tikmēr sagaidīs 8 kilometru gara un aizraujoša trase pa meža ceļiem un takām.

 

Reģistrācijas centrs tiks atvērts pulksten 16:30. MTB braucēji trasē varēs doties no pulksten 17:30 – 17:45. Tikmēr šosejas riteņbraucēji pēc brīvas izvēles trasē dosies no pulksten 18:00 – 19:30. Finišs tiks slēgts pēc pulksten 20:30.

 

Iepriekšējā reģistrācija Garkalnes posmam noslēgsies pusnaktī uz trešdienu. Pieteikties un uzzināt citu informāciju iespējams, apmeklējot organizatoru mājaslapu aerobike.lv.

 

Šosejas riteņbraukšanas pāru braucienu trases rekords pieder Oļegam Meļeham un Rihardam Bartuševicam (25 minūtes un 31 sekunde). Tikmēr MTB trases rekorda īpašnieks ir Dmitrijs Sorokins (13 minūtes un 8 sekundes). 

 
“Filter Velokauss” sezona sākas ar jaunu dalībnieku rekordu Jūrmalā

Vitalijs Kornilovs

Ar pirmā posma sacensībām Jūrmalā sācies Latvijā populārais individuālā brauciena šosejas un MTB sacensību seriāls “Filter Velokauss”. Šosejas riteņbraukšanā uzvarēja Vitālijs Korņilovs, bet MTB braucienā triumfēja Kaspars Kipurs.

Šajā sezonā “Filter Velokauss” norisināsies piecos šosejas un četros MTB riteņbraukšanas posmos. Pirmo reizi katrs posms norisināsies citā Latvijas vietā. Sezonas starta šāviens aizvadītās nedēļas nogalē tika dots Jūrmalā, kur teju 200 dalībnieki no Latvijas un Igaunijas mērojās spēkiem 11 kilometru garajā individuālajā šosejas riteņbraukšanas braucienā, kā arī 8 kilometru MTB braucienā.

Šosejas riteņbraukšanā, kas bija arī “Elkor – Giant” Latvijas kausa 3. posms,  lielisku rezultātu sasniedza trases rekordists Vitālijs Korņilovs. Treka riteņbraukšanā sevi apliecinājušais sportists trasi veica pēc 13 minūtēm un 39 sekundēm. Korņilovs par 4 sekundēm laboja sev piederošo trases rekordu. Viņa vidējais ātrums 48,3 kilometri stundā. 19 sekundes viņam zaudēja un otro vietu ieguva Arvis Sprude (“Evelo team”). Labāko trijnieku noslēdza Artis Roze (“Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free”), kurš Sprudem piekāpās par mazāk nekā 1 sekundi. Labāko sešiniekā iekļuva arī – Andris Balodis, Didzis Piļāns (abi “Virsotne/ Marmot”), kā arī Arnis Lācis.

Sieviešu konkurencē labāko laiku guva “VW Komerctransports – Veloprofs.lv” vienības pārstāve Elīna Ķiršakmene, kura trasi veica 15 minūtēs un 20 sekundēs. Atgriešanos sacensību apritē piedzīvoja Dana Rožlapa (“Train2Win”), kura spēja gūt augsto otro vietu, uzvarētājai piekāpjoties par 27 sekundēm. Trešā vieta tikmēr Danielai Leitānei no Dobeles sporta skola, kuru no Ķiršakmenes šķīra 36 sekundes. Junioru konkurencē uzvarēja “Belo CP” sportisti – Kristiāns Belohvoščiks un Līna Svarinska.

MTB riteņbraucējiem 8 kilometru garā trase veda pa meža takām. Labāko laiku sasniedza “ebike Machine” pārstāvis Kaspars Kiprus, kura laiks trasē – 15 minūtes un 28 sekundes. Otrā vieta Aivaram Skridulim no “VW Komerctransports – Veloprofs.lv” (+00:00:08), kamēr trijnieku noslēdza “Engures sportam” braucējs Ivo Levāns (+00:00:23). Dāmām labākā bija Zane Tķelpe, kuras laiks 17 minūtes un 39 sekundes.

Sezonas otrais posms 23. maijā norisināsies Garkalnē. Plašāka informācija pieejama mājaslapā aerobike.lv. 

 
Ātrajā Jūrmalas trasē sāksies jaunā “Filter Velokauss” sezona

Gailiss

Šo ceturtdien Jūrmalā esošajos Mellužos norisināsies šosejas un MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena seriāla “Filter Velokauss” sezonas pirmais posms, kurā piedalīties aicināti visdažādākā vecuma un meistarības līmeņa aktīvās atpūtas cienītāji. Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv noslēdzas pusnaktī no otrdienas un trešdienu.

Turpinot sekmīgās tradīcijas, arī šogad velo cienītājus uz individuālā brauciena sacensībām aicina “Filter Velokauss” sacensību seriāla rīkotāji. Šogad seriāla programmā iekļautas gan šosejas, gan arī MTB riteņbraukšanas sacensības. Galvenā cīņa dalībniekam ir ar sevi, jo distancē visi dodas pa vienam. MTB riteņbraukšanā rīkotāji parūpējušies par aizraujošām trasēm meža apvidū.

Jaunā sezona startēs šīs nedēļas ceturtdienā Jūrmalā. Starta un finiša vieta atradīsies Slokas ielā 115. Šosejas riteņbraucēji veiks 11 kilometru garu individuālā brauciena distanci. Trase ir ļoti ātra un ar labu asfalta segumu. Tajā nav izteiktu kāpumu vai nobraucienu, kas ļauj sasniegt augstu vidējo ātrumu. Tikmēr MTB sacensību dalībnieki veiks 8 kilometru garu trasi pa mežu. Trasē dalībnieki dosies ik pēc 30 sekundēm.

Sacensību vietā reģistrācija būs pieejama no pulksten 16:30 līdz pat 19:30. MTB distancei starts tiks atvērts no pulksten 17:30 līdz 17:45. Tikmēr no pulksten 18:00 – 19:45 sacensības aizvadīs šosejas riteņbraucēji.

Jūrmalas trases rekords šosejas riteņbraukšanā pieder Vitālijam Korņilovam, kurš pērn sasniedza rezultātu – 13 minūtes un 43 sekundes. Tikmēr MTB riteņbraukšanā rekords pieder Dmitrijam Sorokinam – 14 minūtes un 52 sekundes.

Iepriekšējā pieteikšanās Jūrmalas posmam turpinās līdz otrdienas, 7. maija, pulksten 23:59. Pieteikties iespējams mājaslapā – aerobike.lv.

Šosezon “Filter Velokauss” seriālā iekļauti četri MTB un pieci šosejas riteņbraukšanas posmi, kas notiks Jūrmalā, Garkalnē, Rīgā, Siguldā un Ainažos. 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL