Jaunumi
Rīgas centrā norisināsies „FILTER Kritērija Brauciens 2015”

Kriterijs


9. augustā, Ķīpsalā
“2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup” pasākuma ietvaros, norisināsies šosejas riteņbraukšanas sacensības apļu braucienā – „FILTER Kritērija Brauciens 2015”. Sacensību oficiālajā mājaslapā ir atvērta dalībnieku pieteikšanās.

Sacensībām norisot Rīgas centrā, tiks dots starts Latvijā līdz šim nebijušam pasākumam –  „FILTER Kritērija Brauciens” – šosejas riteņbraukšanas sacensības, kurās dalībniekiem jāveic 10 apļi, katru 5 km garumā. Sacensību formāts ir līdzīgs kā grupas braucienā, visiem braucējiem tiek dots viens kopējs starts un uzvarētājs tiks noskaidrots pēdējā apļa finišā. Distances laikā starpfinišos sagaidāmas pārsteiguma balvas no sacensību atbalstītājiem.

Sacensībās aicināti piedalīties jebkura līmeņa dalībnieki - jauni, elites, senioru grupas braucēji, kurus riteņbraukšana saista gan profesionāli, gan amatieru vai hobija līmenī. Neskatoties uz to, ka visiem dalībniekiem tiks dots viens kopējs starts, tajā pašā laikā būs iespēja sacensties kopumā 15 vecuma grupās. Kā arī tiks apbalvoti labākie braucēji absolūtajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm.

Sacensību starta / finiša zona tiks izvietota Ķīpsalā uz Valdemāra ielas. Startējot trases maršruts vedīs pa Vanšu tiltu virzienā uz centru, līdz pagriezienam pa labi uz Pils laukumu. Tālākais trases maršruts ir izveidots pa 11. novembra krastmalu, līdz apgrieziena punktam pie Akmens tilta. Atpakaļceļā trases maršruts ved pa Vanša tilta labo pusi līdz pagriezienam pa labi, virzienā uz t/c "Olimpija". Izbraucot zem tilta pēc 100 metriem seko "S" veida kreisās puses pagrieziens, kas izved atpakaļ uz finiša taisni.

 

Sacensību grafiks „FILTER Kritērija Braucieniem”:

 

·         Balasta dambis 1-a. Sacensību dalības numuru izsniegšana un reģistrācija pie sacensību sekretariāta galda no 9:30 līdz 11:00, reģistrācija sacensībām uz vietas no 9:30 līdz 10:30.

·         Komandu pārstāvju tikšanās - 10:45.

·         Starts: 11:15. 

·         Finišs: ~12:35.

·         Finišs tiek slēgts 12:45.

·         Apbalvošana: 14:30

 

Sacensības rīko „Aerobike Cycling Agency” sadarbībā ar „Latvijas Triatlona Federāciju”. Sacensības notiek atbilstoši UCI un LRF priekšrakstiem.  Sacensību laikā jāievēro "Latvijas Triatlona Federācijas" noteikumi - dalībnieki nedrīkst atrasties triatlona sacensībām paredzētājos laukumos, vai kā citādi traucēt sacensību norisei.

 

Sacensību oficiālajā mājaslapā „www.aerobike.lv” ir atvērta dalībnieku reģistrācija. Līdz 6. augustam ir iespēja veikt iepriekš reģistrēšanos ar 33% atlaidi – 20 EUR. Reģistrēšanās grupas braucienam uz vietas pamatmaksa ir 30 EUR. 

 
“FILTER Velokauss 2015” pāru brauciena sacensībās dubultuzvaru izcīna “Rietumu Delfin” komandas braucēji

Ar Kaņepēja un Rubļevska uzvaru Ropažos noslēgušās “Filter Velokauss 2015” piektā posma sacensības pāru braucienā. Kopvērtējuma līdera pozīcijas saglabā Bartuševics.

Ropažos pāru brauciena sacensībās, uzstādot jaunu trases rekordu (20 min. 10 sek. / vidējais ātrums – 48,3 km/h) par uzvarētājiem 16 km distancē kļuva Deins Kaņepējs un Aleksandrs Rubļevskis (Rietumu Delfin). Otrajā pozīcijā ierindojās uzvarētāju komandas biedri – Sandis Āķis un Valters Čakšs (+21 sek.). Atpaliekot par 25 sekundēm, trešo pozīciju ieņēma apvienotais pāris, Jānis Vecvanags (Hawaii Express Scott) un Ervīns Smoļins (NN Sporta klubs). Sezonas līderim Rihardam Bartuševicam (Sportlife Cycling Team), startējot vienatnē, šoreiz pieticīgs rezultāts – 11. pozīcija.

Pēc aizvadīta “Filter Velokauss 2015” piektā posma, ar iekrātiem 1787 punktiem absolūtā kopvērtējuma vadību saglabā Bartuševics.Līdera pozīcijām līdz 25 punktu atstarpei pietuvojies Čakšs. Trešajā pozīcijā, iepriekšējās sezonas uzvarētājs Āķis (- 79 punkti).

Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies Olga Lukša (Ironman.lv). Komandu vērtējumā pēc pieciem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiek pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Šoreiz, par lielākā progresa uzrādīšanu, salīdzinājumā ar Salaspils pirmo posmu, balva tika pasniegta Jānim Vecvanagam, apsveicam!

Nākamai sacensību posms norisināsies 13. augustā Jūrmalā, Mellužos. Šajā posmā dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja sacensties 11 km individuālajā braucienā uz laiku. Līdz 10. augustam ir atvērta iepriekš reģistrācija.

Rezultāti un bilžu galerija pieejama sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.

 
Bartuševics uzstāda jaunu Salaspils trases rekordu, un nostiprinās “FILTER Velokauss 2015” kopvērtējuma vadībā

Bartusevics

 

Sacensību seriālam atkārtoti startējot Salaspilī, tika iesākts „Filter Velokauss 2015” sezonas otrais aplis. Dalībniekiem sacenšoties 15 km individuālajā braucienā uz laiku, par uzvarētāju kļuva sezonas kopvērtējuma līderis - Rihards Bartuševics.

 

Ņemot vērā sacensību formātu, sākot ar šo posmu tika veidota lieliska iespēja novērtēt savu izaugsmi kopš sezonas sākuma, salīdzinot distancē pavadīto laiku ar pirmā Salaspils posmā uzrādīto rezultātu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, vai tiks labots trases rekords, kas pieder seriāla kopvērtējuma līderim - Rihardam Bartuševicam (Sportlife Cycling Team).

Līdzīgi kā pirmajā posmā, sacensību norises centrs atradās Silavā, Meža ielā. Trases maršruts veda pa vietējiem novada ceļiem. 15 km individuālajā braucienā uz laiku, uzrādot distancē pavadīto laiku - 19 minūtes un 40 sekundes, par uzvarētāju kļuva Bartuševics, distanci veicot ar vidējo ātrumu 45,1 km/h, un par 6 sekundēm uzlabojot sev piederošo trases rekordu. Otrajā vietā, atpaliekot par 6 sekundēm, ierindojās Valters Čakšs, trešajā pozīcijā (+ 13 sek.) – Sandis Āķis (abi “Rietumu – Delfin”).

Pēc aizvadītiem četriem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 1497 punktiem nostiprinājies Bartuševics. Otrais kopvērtējumā, šobrīd atpaliekot ar 73 punktiem, U-23 vecuma grupas līderis Čakšs. Trešajā pozīcijā ar mīnus 127 punktiem, iepriekšējās „Filter Velokauss” sezonas uzvarētājs - Sandis Āķis.

Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies triatloniste Olga Lukša (IRONMAN.LV). U-19 vecuma grupā līdera vadību saglabā Mareks Kampe (Veloclub). Komandu vērtējumā pēc četriem posmiem līderu pozīcijās joprojām “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Nākamais seriāla posms norisināsies 23. jūlijā, Ropažos. Šoreiz paredzēta 16 km distance - pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

Rezultāti un bilžu galerija pieejama sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.

 

Foto: Jānis Lārmanis

 
Salaspilī turpināsies “FILTER Velokauss 2015” seriāla izcīņa

Sandis Akis

Šo ceturtdien, 9. jūlijā Salaspilī, pēc nepilna mēneša pārtraukuma norisināsies šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla „Filter Velokauss 2015” ceturtais posms. Dalībnieki sacentīsies 15 km individuālajā braucienā uz laiku.

 

Sacensību seriālam atkārtoti startējot Salaspilī, tiks iesākts „Filter Velokauss 2015” sezonas otrais aplis. “Filter Velokauss” ir tautas klases šosejas riteņbraukšanas sacensības, kurās var piedalīties gan profesionāli sportisti, gan sporta entuziasti. Kopumā seriāls sastāv no 7 posmiem. Tajā dalībnieki var sacensties kopumā 24 vecuma grupās un absolūtajā vērtējumā - vīriešiem, sievietēm un komandām.

 

Ņemot vērā sacensību formātu, sākot ar šo posmu būs lieliska iespēja novērtēt savu izaugsmi kopš sezonas sākuma, salīdzinot distancē pavadīto laiku ar pirmā Salaspils posmā uzrādīto rezultātu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, vai tiks labots trases rekords, kas pieder seriāla kopvērtējuma līderim - Rihardam Bartuševicam (Sportlife Cycling Team). Bartuševics 15 km garo distanci spēja veikt 19 minūtēs un 46 sekundēs, uzrādot vidējo ātrumu 44,9 km/h.

 

Līdzīgi kā pirmajā posmā, sacensību norises centrs atradīsies Silavā, Meža ielā. Trases maršruts vedīs pa vietējiem novada ceļiem. Kā ziņo sacensību organizatori: „Šis ir viens no tehniski sarežģītākajiem "Filter Velokausa" posmiem – trases lielāko daļu sastāda šaura, bet vienmērīga labas kvalitātes šoseja ar kopumā iekļautiem sešiem deviņdesmit grādu pagriezieniem. Reljefa izmaiņas ir ļoti minimālas. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme”.

 

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 1097 punktiem izvirzījies Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrais kopvērtējumā, šobrīd atpaliekot ar 32 punktiem, U-23 vecuma grupas līderis Valters Čakšs. Un ar 65 punktu deficītu vadošo trijnieku noslēdz Sandis Āķis (abi Rietumu-Delfin).

 

Sievietēm kopvērtējuma vadībā atrodas Ingrīda Šmite (Sportlife Cycling Team). U-19 vecuma grupā vadību pārņēmis Mareks Kampe (Veloclub). Komandu vērtējumā pēc trijiem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

Sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv” joprojām ir atvērta dalībnieku reģistrācija. Vēl līdz 6. jūlijam, plkst. 24.00 var veikt iepriekšēju reģistrēšanos atsevišķam posmam par zemāku dalības maksu – 10 EUR.

 
Gavars nepārspējams “Filter Velokauss 2015” Jūrmalas posmā

Jurmala 

 

Jūrmalā norisinoties “Filter Velokauss 2015” trešajam posmam, izcīnot uzvaru, par pārsteigumu parūpējās dobelnieks Ēriks Toms Gavars. Bartuševics nostiprinās kopvērtējuma vadībā.

 

Sacensību seriālam atgriežoties sākotnējā Jūrmalas trasē, norisinājies “Filter Velokausa” 3. posms – 11 km individuālā braucienā uz laiku. Uzrādot teicamu sniegumu, ar distancē pavadīto vidējo ātrumu 47,5 km/h, uzvaru izcīnija U-19 grupas braucējs Ēriks Toms Gavars (Tandēms/EtichSport). Otrajā pozīcijā seriāla kopvērtējuma līderis, Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Trešajā vietā, uzrādot labu rezultātu, vēl viens no jaunajiem braucējiem – Aleksandrs Rubļevskis (Rietumu – Delfin).

 

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 1097 punktiem izvirzījies Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrais kopvērtējumā, šobrīd atpaliekot ar 32 punktiem, U-23 vecuma grupas līderis Valters Čakšs. Un ar 65 punktu deficītu vadošo trijnieku noslēdz Sandis Āķis (abi Rietumu-Delfin).

 

Sievietēm kopvērtējuma vadībā atrodas Ingrīda Šmite (Sportlife Cycling Team). U-19 vecuma grupā vadību pārņēmis Mareks Kampe (Veloclub). Komandu vērtējumā pēc trijiem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiek pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Šoreiz, kā vecākajam dalībniekam, balva tika pasniegta Andrim Miķelsonam (72 gadi). Labākā Andra kunga atziņa: "Filter Velokauss ir lieliska iespēja tāda vecuma kungiem, nesaprotu, kur tie pārējie kavējas!"

 

Nākamais “Filter Velokauss 2015” posms, uzsākot otro apli norisināsies pēc nepilna mēneša pārtraukuma, 9. jūlijā Salaspilī. Tāpat kā pirmajā posmā, dalībniekiem tiks dota iespēja pārbaudīt savu spēkus 15 km individuālajā braucienā uz laiku.

 
“Filter Velokauss 2015” nākamais posms Jūrmalā

Ropazi

Šo ceturtdien, 11. jūnijā Jūrmalā norisināsies “Filter Velokauss 2015” trešais posms. Vai sacensību seriāla līderis Bartuševics spēs nosargāt kopvērtējuma vadību, tas tiks noskaidrots 11 km individuālā braucienā uz laiku.

 

Sacensību seriālam atgriežoties sākotnējā Jūrmalas trasē, Slokas ielā, norisināsies “Filter Velokausa” 3. posms – 11 km individuālais brauciens uz laiku - braucēji startē vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Salīdzinājumā ar pārējiem seriāla individuālo braucienu posmiem, šajā liela daļa trases vedīs pa pilsētas ielām. Pārējo trases daļu sastādīs vienmērīgs labas kvalitātes ceļš gar Lielupes krastu.

 

Pēc aizvadītiem diviem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 738 punktiem izvirzījies Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Ar vienādu punktu skaitu, kā līderim, otrajā pozīcijā Valters Čakšs. Un ar 705 punktiem vadošo trijnieku noslēdz Sandis Āķis (abi Rietumu-Delfin).

 

Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies Katrīna Jaunslaviete. U-19 vecuma grupā vadību saglabā Niklavs Boļšis. Komandu vērtējumā pēc diviem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

 

Kā jaunums, šajā posmā ir ieviests dalībnieku starta laiku rezervācija. Ar nolūku, lai mazinātu rindas pie starta koridora. Reģistrētie dalībnieki var sekot līdzi savam starta laikam, sacensību mājaslapā, dalībnieku sadaļā: www.aerobike.lv. Rezervētais starta laiks tiek saglabāts arī uz visiem pārējiem individuālā brauciena posmiem. Dalībniekiem, kas vēlas izmainīt sev paredzēto starta laiku, lūgums rakstīt e-pastu uz:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Norādot Vārdu, Uzvārdu un vēlamo starta "pusminūti".

 

 
“FILTER Velokauss 2015” pāru brauciena sacensībās uzvaru izcīna “Rietumu Delfin” komandas braucēji

Ropazi

Ar “Rietumu Delfin” komandas braucēju uzvaru un atkārtoti jaunu dalībnieku rekorda uzstādīšanu, Ropažos noslēgušās “Filter Velokauss 2015” otrā posma sacensības pāru braucienā. Kopvērtējuma līdera pozīcijas saglabā Bartuševics.

 

Jaunizveidotā trasē “Filter Velokauss” vēsturē, pāru brauciena sacensībās, kopumā sacenšoties 155 dalībniekiem, par uzvarētājiem 16 km distancē kļuva iepriekšējās sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Sandis Āķis un Valters Čakšs (Rietumu Delfin). Kaut dažbrīd distancē uzrādot labākus kontroles laikus, tomēr finišā atpaliekot par vienu (!) sekundi, otrajā pozīcijā ierindojās sezonas līdera Riharda Bartuševica (Sportlife Cycling Team) un Vitālija Korņilova (Alpha Baltic – Maratoni.lv) apvienotā komanda. Izrādot sīvu konkurenci gados pieredzējušākiem braucējiem, godpilnajā trešajā vietā U-19 grupas braucēji, Ēriks Toms Gavars un Matīss Riekstiņš (Tandēms / EtichSport).

 

Trasē, kas tiek atzīta sarežģītākā no visiem “Filter Velokauss 2015” posmiem, dalībnieki distancē varēja pārbaudīt savas braukšanas meistarības prasmes. Trases maršruts tika izveidots pa kvalitatīviem Ropažu novada ceļiem. Dalībniekiem startējot no Ropažu centra, Rīgas ielā bija jāveic 2 apļi, katrs 7.7 km garumā, pa vienmērīga relijefa ceļiem ar vairākiem kreisās puses pagriezieniem.

 

Pāru braucienu sacensībās braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Galvenā priekšrocība šāda veida braucienā ir, ka komandas dalībniekiem ir atļauts draftēt vienam otru un sadarboties, lai samazinātu distancē pavadīto laiku. Pāra dalībniekiem nav jābūt no viena riteņbraukšanas kluba, komandas vai vecuma grupas. Partnera izvēlei nav nekādu ierobežojumu. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

 

Pēc aizvadīta “Filter Velokauss 2015” otrā posma, ar iekrātiem 738 punktiem absolūtā kopvērtējuma vadību saglabā Bartuševics. Līdera pozīcijām līdz nulle punktu atstarpei pietuvojies posma uzvarētājs Čakšs. Līdz trešajai vietai pakāpies arī Valtera komandas biedrs – Āķis (705 punkti).

 

Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies Katrīna Jaunslaviete. Komandu vērtējumā pēc diviem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiek pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Šoreiz, par ģimeniskāko pāri tika atzīti un balvu saņēma mamma Ieva ar dēlu Tomu Ustupu.

 

 

Nākamai sacensību posms norisināsies 11. jūnijā Jūrmalā, Mellužos. Šajā posmā dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja sacensties 11 km individuālajā braucienā uz laiku. Līdz 8. jūnijam ir atvērta iepriekš reģistrācija.

 

 
“FILTER Velokauss 2015” pāru brauciena sacensības Ropažos

Salaspils trase 2015 

Populārā šosejas riteņbraukšanas seriāla “Filter Velokauss” otrais posms norisināsies 28. maijā Ropažos, dalībniekiem veicot 16 km distanci pāru braucienā. Pēc pirmā posma, absolūtā vērtējuma līdera pozīcijās atrodas Rihards Bartuševics.

 

Sakarā ar remontadarbiem sākotnēji plānotajā trases maršrutā Garkalnes novadā, ir veiktas izmaiņas “Filter Velokauss 2015” sacensību nolikumā. Otrais un ceturtais posms – 16 km pāru braucienā – norisināsies Ropažu novadā. Pāru braucienu sacensībās braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Galvenā priekšrocība šāda veida braucienā ir, ka komandas dalībniekiem ir atļauts draftēt vienam otru un sadarboties, lai samazinātu distancē pavadīto laiku. Pāra dalībniekiem nav jābūt no viena riteņbraukšanas kluba, komandas vai vecuma grupas. Partnera izvēlei nav nekādu ierobežojumu. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

 

Trases maršruts ir izveidots pa kvalitatīviem Ropažu novada ceļiem. Sacensību centrs (starta/finiša zona) ir izvietota Ropažu centrā uz Rīgas ielas. Pārējo distances daļu sastāda vienmērīga relijefa distance ar vairākiem kreisās puses pagriezieniem. Dalībniekiem veicot 2 apļus, katru 7.7 km garumā, seko pagrieziens pa labi, virzienā uz finišu.

 

Pēc aizvadīta “Filter Velokauss 2015” pirmā posma, absolūtā kopvērtējuma vadībā ar 400 punktiem atrodas Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrajā pozīcijā Aleksandrs Rubļevskis – 359 punkti, un ar 338 punktiem vadošo trijnieku noslēdz Valters Čakšs (abi Rietumu-Delfin).

 

Sievietēm kopvērtējuma vadībā Endija Rutule (AMG). Komandu vērtējumā pēc pirmā posma līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiks pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm.

 

Sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv” joprojām ir atvērta dalībnieku reģistrācija. Veicot reģistrēšanos līdz 25. maijam, plkst. 24.00 dalības maksa - 10 EUR.

 
Ar jaunu dalībnieku rekordu tiek iesākts “FILTER Velokauss 2015”. Uzvaru izcīna Bartuševics

Rihards Bartusevics

Tāpat kā iepriekšējo gadu sezonās, arī šogad pirmais no septiņiem “Filter Velokausa” posmiem norisinājās Salaspilī. Dalībniekiem tika dota iespēja sacensties 15 km individuālajā braucienā uz laiku – braucēji startēja vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Sacensību laikā nemitīgi mainījās labākā laika īpašnieka pozīcijas, veidojot intrigu līdz pat pašam pēdējam finišējušam dalībniekam.

 

Kopumā sacensībās uz starta izgāja 147 dalībnieki, kas ir jauns sacensību rekords. Par uzvarētāju absolūtajā vērtējumā kļuva viens no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā – Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrajā vietā, atpaliekot par 21 sekundi, ierindojās Aleksandrs Rubļevskis, trešajā pozīcijā Valters Čakšs (abi Rietumu-Delfin).

 

Sievietēm, uzrādot labāko laiku, uzvaru izcīnīja Endija Rutule (AMG). Komandu vērtējumā pēc pirmā posma vadībā “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

 

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiks pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine". Pirmajam posmam par godu, izvēlējāmies šo balvu pasniegt dalībniekiem, kas šogad ir reģistrējies visātrāk - Jānis Āboliņš (#54). "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm.

 

Nākamais seriāla posms norisināsies 28. maijā, Garkalnē. Šoreiz paredzēta 20km distance - pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli. 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL