Jaunumi
Launerts ātrākais FILTER Individuālā Brauciena Kausa 4. posmā

Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs) atkārtoti izcīnīja labāko rezultātu Salaspils trasē. Tādā veidā izvirzoties arī par līderi seriāla kopvērtējumā. Sieviešu konkurencē ātrākā Dana Rožlapa (MySport Stevens).

 

Vakar, 10. jūlijā Salaspilī, norisinājās „FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013” 4. posms. Dalībnieki sacentās 12km garā distancē pa Salaspils novada ceļiem. Šī bija tehniski sarežģītākā no visām seriāla trasēm. Tāpat kā pirmajā posmā, kaut gan neuzstādot jaunu trases rekordu, bet sasniedzot arī teicamu rezultātu, par uzvarētāju kļuva Kaspars Launerts - 0:16:23. Jāuzteic arī Sanda Āķa (Rietumu Delfin) uzstādītais rezultāts (+13 sek) un izcīna 1. vieta V-30 grupā. No uzvarētāja, atpaliekot 24 sekunds, trešajā vietā ierindojās Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Sieviešu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dana Rožlapa. Apsteidzot ne mazums vīriešu, Danas ieņemtā 14. vieta kopējā vērtējumā un uzstādītais vidējais ātrums – 39.9km/h, ir vērā ņemams rezultāts sieviešu konkurencē ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā līmenī.

 

Pēc aizvadītiem četriem posmiem kopvērtējumā pirmo vietu ar 1430 punktiem vadību ir pārņēmis Launerts. Otrajā vietā, atpaliekot tikai ar 9 punktiem, sīvu konkurenci izrāda Bartuševics. Trešais labākais joprojām Āķis. Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas Skandi Motors braucēji.

 

Nākamais sacensību posms norisināsies 31. jūlijā, Garkalnē. Šoreiz dalībnieki sacentīsies 20km komandu braucienā - braucēji startē komandā ik pēc 60 sekundēm no 3 līdz 6 cilvēku sastāvā. Ja nav partneru, tad ir iespējams startēt individuāli vai nepilnā sastāvā. Paredzams, ka šis posms ieviesīs vērā ņemamas izmaiņas seriāla kopvērtējumā.

 

 
FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013 uzsāk otro apli

Nākam trešdien, 10. jūlijā – Salaspilī, pēc nepilna mēneša pārtraukuma, norisināsies seriāla „Filter individuālā brauciena kauss” 4. posms. Dalībniekiem būs jāveic 12 km gara distance pa vietējiem pašvaldības ceļiem.

 

Tāpat kā pirmajā posmā, kurā, uzstādot trases rekordu - 0:16:05, par uzvarētāju kļuva Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs), sacensību centrs atradīsies Silavā. Trases maršruts vedīs no Silavas līdz TEC2 un atpakaļ. Trases lielāko daļu sastāda ļoti labas kvalitātes asfalta segums. Šis ir tehniskākais no visiem "Filter Individuālā Brauciena Kausa" posmiem, iesākumā un trases beigu daļā ir vienmērīga šoseja, bet pārējo trases daļu sastāda šaurāki ceļa posmi ar pagriezieniem. Reljefa izmaiņas ir ļoti minimālas. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme. Starta zona atvērta no plkst. 19.00 līdz 20.00.

 

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, kopvērtējumā pirmo vietu ar 1098 punktiem, ieņem Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Otrajā vietā, atpaliekot ar 42 punktiem, uz papēžiem min Kaspars Launerts. Trešais labākais Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas FILTER braucēji.

 

Iepriekš pieteikšanās iespējama sacensību oficiālajā mājaslapā www.aerobike.lv un ir atvērta līdz pirmdienas, 8. jūlija vakaram plkst. 23.00. Piesakoties sacensībās uz vietas dalības maksa sastāda 10ls. Tiem sporta skolu audzēkņiem, kas pasākumā piedalās pirmo reizi, tiek piedāvāta bez maksas dalība. 

 
Bēcis nepārspējams FILTER Individuālā Brauciena Kausa 2013 3. posmā

Vakar, 5. jūnijā – Jūrmalā, norisinājās trešais seriāla „Filter individuālā brauciena kausa” posms. Uzvaru izcīnīja Rietumu Delfin komandas braucējs Armands Bēcis.

Dalībnieki sacentās 11km garā distancē gar Lielupes krastu. Sacensību laikā nemitīgi mainījās labākā laika īpašnieka pozīcijas, veidojot intrigu līdz pat pašam pēdējam startējušam dalībniekam. Par uzvarētāju kļuva viens no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā - Armands Bēcis. Otrajā vietā sezonas līderis Rihards Bartuševics – Trek / DPA (+ 22 sek). Trešajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot 28 sekundes, ierindojās vēl viens rietumnieks – Krists Neilands.

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, kopvērtējumā pirmo vietu ar 1098 punktiem, ieņem Rihards Bartuševics. Ortajā vietā, atpaliekot ar 42 punktiem, uz papēžiem min Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs). Trešais labākais Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas FILTER braucēji.

Pēc noslēgta seriāla pirmā apļa, paredzēts pārtraukums nepilna mēneša garumā. Nākamais sacensību posms norisināsies 10. jūlijā, Salaspilī. Starta / finiša zona atradīsies Silavā un dalībniekiem būs jāveic 12km gara distance pa vietējiem pašvaldības ceļiem.

 
Filter Individuālā Brauciena Kausa 2. posms ir noslēdzies!
22. maijā, Garkalnē notika riteņbraukšanas sacensību otrais posms - Pāru brauciens,
kurā kopumā piedalījās 59 dalībnieki. Pēc otrā posma apkopotajiem rezultātiem 20 km distancē:
1. vieta -KomandasTrek/DPA pārstāvji -Oļegs Meļehs un Rihards Bartuševičs (0:25:31)
2. vieta - Vitālijs Korņilovs un Veikala "Veloprofs" pārstāvis Kaspars Launerts (0:26:20 +0:00:49)
3. vieta - Komandas Rietumu-Delfin pārstāvji - Armands Bērzs un Sandis Āķis (0:26:34 +0:01:03)


Rezultātu apkopojums:

http://aerobike.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=593&Itemid=752&lang=lv

Filter individuālā brauciena kausa 3. posms - Individuālais brauciens - notiks 5. jūnijā Jūrmalā.

Distance 11 km.

Starta/finiša zona -  Druvciems, Slokas iela 80.

 
Filter individuālā brauciena kausa 2. posms. Pirmā iespēja Latvijā piedalīties pāru braucienā!

Otrais posms Filter individuālā brauciena kausam jau šo trešdien. Sacensības notiks Garkalnē, 22. maijā. Distances garums 20 km. Iepriekš reģistrācija šim posmam beidzās svēdienas vakarā plkst. 24.00, taču ir iespējams piereģistrēties sacensību dienā reģistrācijas centrā.  Maksa par reģistrāciju sacensību dienā 10 Ls. Piedalīties var gan amatieri, gan profesionāļi, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes.

Pāru brauciens ir sacensību tips, kurā piedalās divi braucēji kā komanda un viņiem ir atļauts sadarboties, lai sasniegtu labāku rezultātu. Laiks tiek fiksēts, kad finišu sasniedz  otrais braucējs. Abiem dalībniekiem tiek fiksēts vienāds laiks un vieta. Lai gan tās ir pāru sacensības, ja sacīkšu laikā gadās kāds šķērslis, kura dēļ kāds no dalībniekiem nevar turpināt sacensības, to drīkst darīt otrs dalībnieks, kā arī sacensībās var piedalīties individuāli.

Pirmais Filter individuālā brauciena kausa posms notika 2 maijā Salaspilī. Vadošo pozīciju kopējā klasifikācijā ieguva Kaspars Launerts, apsteidzot pērnā gada uzvarētāju Rihardu Bartuševicu.

 

 

 

 
Tuvojas Filter individuālā brauciena kausa 2. posms!


Jau 22. maijā, Garkalnē, notiks kausa izcīņas 2. posms. Pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt individuāli. Distance 20 km. Piedalīties var jebkurš interesents. Līdz iepriekšreģistrācijas beigām ir palikusi viena nedēļa.

 

 
Noslēdzies pirmais posms Filter individuālā brauciena kausam
2. maijā, Salaspilī notika riteņbraukšanas sacensību pirmais posms - Individuālais brauciens, kurā kopumā piedalījās 55 dalībnieki. Pēc pirmā posma apkopotajiem rezultātiem 12 km distancē:
1. vieta - 
 Kaspars Launerts (0:16:05)
2. vieta -
 Rihards Bartuševics (0:16:09 + 0:00:04), kurš pagājušajā gadā ieguva 1. vietu šāda paša tipa sacensībās.
3. vieta - Rinalds Sluckis (0:16:35 + 0:00:30)


Rezultātu apkopojums: http://www.aerobike.ee/images/protokollid/2013/lati/I%20etapp/rez_1p_pd.pdf

Filter individuālā brauciena kausa 2. posms - pāru brauciens - notiks 22. maijā Garkalnē. Distance 20 km. 

Papildus informācija par sacensībām pieejama:

www.aerobike.lv

+ 371 20472920 – Gusts Eisaks (informācija latviešu un krievu valodā).
 
Filter Individuālā brauciena kauss 2013 aicina riteņbraucējus pieteikties sacensībām!

Filter Individuālā brauciena kauss ir publisks individuālo braucienu sporta pasākums, sacensības uz laiku. Sacensības notiek pēc tādām pašām tradīcijām kā Filter Temposoidu Karikasari – pazīstama individuālo braucienu sērija Igaunijā.

 

Sacensību sērija ir domāta ne tikai sportistiem, bet arī visiem pārējiem riteņbraukšanas entuziastiem. Turklāt dalībniekiem ir iespēja pieteikties 24 vecuma grupās un distances ir piemērotas visu līmeņu braucējiem.

 

Vasarā Rīgas apkārtnē kopumā notiks 6 posmi – gan individuālajā, gan pāru, gan komandas braucienā.

 

Sacensību grafiks:

02.05.2013 -  Individuālais brauciens ( I posms) – Salaspils (12 km)

22.05.2013 – Pāru brauciens (II posms) – Garkalne (20 km)

05.06.2013 – Individuālais brauciens (III posms) – Jūrmala (11 km)

10.07.2013 – Individuālais brauciens (IV posms) - Salaspils (12 km)

31.07.2013 – Komandas brauciens (V posms) – Garkalne (20 km)

14.08.2013 – Individuālais brauciens (VI posms) – Jūrmala (11 km)

 

Ja tevi interesē riteņbraukšana piesakies kādam no sacensību posmiem, neatkarīgi no tā vai riteņbraukšana tevi saista profesionāli, amatieru vai hobija līmenī. Piedalīties var jebkurš interesents.

 

Organizatoru mērķis ir uzturēt un attīstīt individuālo braucienu tradīcijas Latvijā, riteņbraukšanā iesaistīt jaunas personas, ne tikai profesionāļus, kā arī iespēju piedalīties braucienos visas vasaras garumā, tādējādi uzturot sevi labā fiziskā formā.

 

Sacensību sākums visos posmos - 19:00, bet dalībnieki aicināti ierasties 18:30, lai reģistrētos braucienam.

 

Ar nolikumu un reģistrāciju sacensībām var iepazīties www.aerobike.lv. Dalībnieka reģistrācija sacensībām un dalības maksas apmaksa iespējama arī sacensību dienā pirms brauciena.

Nāc un piedalies, jo individuālie braucieni ir labākais veids, kā uzturēt sevi formā ar riteņbraukšanas palīdzību!

 

Papildus informācija par sacensībām pieejama:

+ 371 20472920 – Gusts Eisaks (informācija latviešu un krievu valodā)

+ 372 53422196 – Mihkel Reile (Informācija angļu valodā)

+371 22328023 – Aleksandrs Trofimovs – sacensību galvenais tiesnesis

+ 371 29406661 – Māris Ozoliņš – laika kontrole

 

Filter Individuālā brauciena kausa organizētājs ir OÜ Aerobike sadarbībā ar LRA.

                                                       

 
Populārais igauņu individuālo braucienu seriāls tagad arī Lavijā.

„Filter Individuālā Brauciena Kauss” ir publiskas individuālo braucienu sacensības Rīgas apkārtnē, kuras notiek pēc tādām pašām tradīcijām kā – Filter Temposoidi Karikasari – pazīstama individuālo braucienu sērija Igaunijā.

 

Sacensību sērija ir domāta ne tikai sportistiem, bet arī citiem riteņbraukšanas entuziastiem. Dalības maksa ir zema, kopā 24 vecuma grupas un distances ir piemērotas visu līmeņu braucējiem. Vasarā Rīgas apkārtnē notiks 6 posmi.

 

Nāc un piedalies, jo individuālais brauciens ir labākais veids, kā uzturēt sevi sportiskajā formā ar riteņbraukšanas palīdzību.

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL