Jaunumi
Tuvojas Filter individuālā brauciena kausa 2. posms!


Jau 22. maijā, Garkalnē, notiks kausa izcīņas 2. posms. Pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt individuāli. Distance 20 km. Piedalīties var jebkurš interesents. Līdz iepriekšreģistrācijas beigām ir palikusi viena nedēļa.

 

 
Noslēdzies pirmais posms Filter individuālā brauciena kausam
2. maijā, Salaspilī notika riteņbraukšanas sacensību pirmais posms - Individuālais brauciens, kurā kopumā piedalījās 55 dalībnieki. Pēc pirmā posma apkopotajiem rezultātiem 12 km distancē:
1. vieta - 
 Kaspars Launerts (0:16:05)
2. vieta -
 Rihards Bartuševics (0:16:09 + 0:00:04), kurš pagājušajā gadā ieguva 1. vietu šāda paša tipa sacensībās.
3. vieta - Rinalds Sluckis (0:16:35 + 0:00:30)


Rezultātu apkopojums: http://www.aerobike.ee/images/protokollid/2013/lati/I%20etapp/rez_1p_pd.pdf

Filter individuālā brauciena kausa 2. posms - pāru brauciens - notiks 22. maijā Garkalnē. Distance 20 km. 

Papildus informācija par sacensībām pieejama:

www.aerobike.lv

+ 371 20472920 – Gusts Eisaks (informācija latviešu un krievu valodā).
 
Filter Individuālā brauciena kauss 2013 aicina riteņbraucējus pieteikties sacensībām!

Filter Individuālā brauciena kauss ir publisks individuālo braucienu sporta pasākums, sacensības uz laiku. Sacensības notiek pēc tādām pašām tradīcijām kā Filter Temposoidu Karikasari – pazīstama individuālo braucienu sērija Igaunijā.

 

Sacensību sērija ir domāta ne tikai sportistiem, bet arī visiem pārējiem riteņbraukšanas entuziastiem. Turklāt dalībniekiem ir iespēja pieteikties 24 vecuma grupās un distances ir piemērotas visu līmeņu braucējiem.

 

Vasarā Rīgas apkārtnē kopumā notiks 6 posmi – gan individuālajā, gan pāru, gan komandas braucienā.

 

Sacensību grafiks:

02.05.2013 -  Individuālais brauciens ( I posms) – Salaspils (12 km)

22.05.2013 – Pāru brauciens (II posms) – Garkalne (20 km)

05.06.2013 – Individuālais brauciens (III posms) – Jūrmala (11 km)

10.07.2013 – Individuālais brauciens (IV posms) - Salaspils (12 km)

31.07.2013 – Komandas brauciens (V posms) – Garkalne (20 km)

14.08.2013 – Individuālais brauciens (VI posms) – Jūrmala (11 km)

 

Ja tevi interesē riteņbraukšana piesakies kādam no sacensību posmiem, neatkarīgi no tā vai riteņbraukšana tevi saista profesionāli, amatieru vai hobija līmenī. Piedalīties var jebkurš interesents.

 

Organizatoru mērķis ir uzturēt un attīstīt individuālo braucienu tradīcijas Latvijā, riteņbraukšanā iesaistīt jaunas personas, ne tikai profesionāļus, kā arī iespēju piedalīties braucienos visas vasaras garumā, tādējādi uzturot sevi labā fiziskā formā.

 

Sacensību sākums visos posmos - 19:00, bet dalībnieki aicināti ierasties 18:30, lai reģistrētos braucienam.

 

Ar nolikumu un reģistrāciju sacensībām var iepazīties www.aerobike.lv. Dalībnieka reģistrācija sacensībām un dalības maksas apmaksa iespējama arī sacensību dienā pirms brauciena.

Nāc un piedalies, jo individuālie braucieni ir labākais veids, kā uzturēt sevi formā ar riteņbraukšanas palīdzību!

 

Papildus informācija par sacensībām pieejama:

+ 371 20472920 – Gusts Eisaks (informācija latviešu un krievu valodā)

+ 372 53422196 – Mihkel Reile (Informācija angļu valodā)

+371 22328023 – Aleksandrs Trofimovs – sacensību galvenais tiesnesis

+ 371 29406661 – Māris Ozoliņš – laika kontrole

 

Filter Individuālā brauciena kausa organizētājs ir OÜ Aerobike sadarbībā ar LRA.

                                                       

 
Populārais igauņu individuālo braucienu seriāls tagad arī Lavijā.

„Filter Individuālā Brauciena Kauss” ir publiskas individuālo braucienu sacensības Rīgas apkārtnē, kuras notiek pēc tādām pašām tradīcijām kā – Filter Temposoidi Karikasari – pazīstama individuālo braucienu sērija Igaunijā.

 

Sacensību sērija ir domāta ne tikai sportistiem, bet arī citiem riteņbraukšanas entuziastiem. Dalības maksa ir zema, kopā 24 vecuma grupas un distances ir piemērotas visu līmeņu braucējiem. Vasarā Rīgas apkārtnē notiks 6 posmi.

 

Nāc un piedalies, jo individuālais brauciens ir labākais veids, kā uzturēt sevi sportiskajā formā ar riteņbraukšanas palīdzību.

 

 
„Aerobike.lv ITT Kausu 2012" izcīna Rihards Bartuševics

Trešdien, 22. augustā, Babītē norisinājās noslēdzošais "Aerobike.lv ITT Kauss" sacensību posms. Uzvaru posmā un kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Rihards Bartuševics, sievietēm kopvērtējumā labākā Jeļena Dovgaļuka.

Veloseriāls atkal atgriezās Babītē, kur tika noskaidroti "Aerobike.lv ITT Kauss 2012" kopvērtējuma uzvarētāji. Uzrādot labāko laiku (0:16:07, vidējais ātrums – 46.5km/h) un iegūstot pirmo vietu posmā par kopvērtējuma uzvarētāju jau otro gadu pēc kārtas kļuva Rihards Bartuševics (Mārupe/RRS). Aiz sevis atstājot vienu no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā, Vitāliju Korņilovu (Alpha Baltic), +5 sekundes. Trešo vietu, uzvarētājam zaudējot +14 sekundes, ieguva Seniori1 grupas pārstāvis Sandis Āķis (Rietumu Delfin).

 

Dalībniekiem bija jāmēro 12.5km no Spilvas līdz Kleistiem un atpakaļ. Kā jau ITT braucienos ierasts, braucēji devās distancē ik pēc 1 minūtes. Šoreiz nelutināja laika apstākļi, bet veiksmīgā kārtā iztika bez lietus. Starta koridors tika atvērts plkst. 18.00. Pēc rezultātu apkopošanas norisinājas apbalvošana, kurā kopvērtējuma uzvarētājs ieguva kausu un galveno balvu no Kaijasenergy.lv.

 

Šogad seriāls noritēja 6 posmos. Jūrmalā, Salaspilī un Babītē. "Aerobike.lv ITT Kausā" varēja piedalīties jebkurš sportists, kā arī aktīvas atpūtas cienītājs. Pasākuma organizatori „Latvijas Riteņbraukšanas Asociācija" ir apmierināti ar šīs sezonas sniegumu. Sacensību direktors, Gusts Eisaks, stāsta: „Tika kvalitatīvi papildināts šosejas riteņbraukšanas kalendārs un iegūta vērtīga pieredze grupas braucienu organizēšanā. Nākamgad braucējus varēsim iepriecināt ar 6 ITT posmiem, LRA Cycling Weekend pasākumu, kā arī tiek strādāts pie jauna projekta, seriāls grupas braucieniem ar 4 posmiem dažādās Latvijas pilsētās. Paldies visiem par atsaucību un sadarbību. Tiekamies nākamajā sezonā!"

 

Kopvērtējuma tabula (Top 10)

1. Rihards Bartuševičs (Mārupe) - 211p
2. Vitālijs Korņilovs (Alpha Baltic) - 146p
3. Kaspars Launerts (Jelgava) - 140p
4. Jānis Andersons (Veloclub.v) - 132p
5. Mārtiņš Jirgensons (ebike 4ever) - 132p
6. Uldis Reiters (RRS) - 97p
7. Zigurds Jureckis (Trek / KRASTMALI.LV) - 72p
8. Aleksandrs Aleksandrovs (Veloclub.lv) - 70p
9. Sandis Āķis (Rietumu Delfin) - 65p
10. Pauls Zvirbulis (Mārupe) - 56p

 

 
Aerobike.lv kausu izcīna Indulis Bekmanis.
Sestdien 5. jūnijā Garkalnē uz Mālpils šosejas norisinājās riteņbraukšanas sacensibas individuālajā braucienā „Aerobike.lv ITT kauss”.  Uzrādot absoulūti labāko laiku un izcīnot uzvaru elites grupā par kausa ieguvēju kļuva „Rietumu –Delfin” komandas pārstāvis Indulis Bekmanis.

Kā jau individuālā brauciena speciālists, Bekmanis 20 kilometrus garo distanci veica 26 minūtēs un 13 sekundēs,  uzrādot pieklājīgu vidējo ātrumu -  45,7 km/h. Otro labāko laiku zaudējot 27 sekundes, uzrādija viņa komandas biedrs Andžs Flaksis, trešajā vietā Normunda Noreiko audzēknis Ervīns Smoļins (NN Sporta Klubs).

Braucējiem tika dota iespēja sacensties ne tikai par pašu kausu, bet arī katram pārbaudīt spēkus savā vecuma grupā. Kopā distancē devās 87 braucēji. Ņemot vērā, ka individuālais brauciens ir specifisks šosejas riteņbraukšanas veids, tad šis dalībnieku skaits ir labs skats Latvijas šosejas riteņbraukšanas nākotnē. 2011. gadā „Aerobike.lv ITT kausa” organizatori plāno izveidot individuālā brauciena sērijveida sacensības  ar sešiem posmiem pie Rīgas teritorijā.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL