Filter Maanteekarikasari / 3. posms / Pärnu 02.06.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Pravilov, Egor V50
6 Floren, Ron-Thorren V-U19
7 Pern, Kaido V30
8 Koger, Siim V35
9 Kodasma, Marek V40
10 Kriisa, Toomas V50
11 Mänd, Margus V45
12 Nõmmeots, Priit V40
13 Nikiforov, Igor V55
14 Kompus, Meelis V45
15 Kiskonen, Eero V45
16 Tarvis, Peeter V-U30
17 Raidma, Steven V40
18 Kõiv, Kardo V35
19 Raivet, Jaan V40
20 Kahem, Simmo V30
21 Rubenis , Normunds V55
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
23 Rahnel, Priit V45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
35 Kiisma, Tauri V30
36 Port, Kristjan V55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
39 Seppa, Raul V45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
41 Kesper, Raino V40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
43 Tiisler, Toomas ALPTER V45
44 Parv, Alar ALPTER V45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
47 Baumann, Priit V35
48 Prommik, Martin V35
49 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V40
50 Marrandi, Rain V35
51 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
52 Shilov, Fedor
<Box 6>
V30
53 Kell, Kevin Kalle V-U30
54 Hütt, Oliver Harris V-U19
55 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
56 Zaletajev, Toomas V50
57 Varik, Marko V35
58 Rätsep, Tõnis V50
59 Mikson, Margus V40
60 Kikkas, Riho V40
61 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
62 Pallas, Helari V40
63 Gordienko , Konstantin V30
64 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
65 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
66 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
67 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
68 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
69 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
70 Saar, Marek Orkla Tiim V35
71 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
72 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
73 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
74 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
75 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
76 Aksin, Janno Hawaii Express V40
77 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
78 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
79 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
80 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
81 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
82 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
83 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
84 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
85 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
86 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
87 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
88 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
89 Hermaküla, Hannes V50
90 Tuul, Annika Pyssid S40+
91 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
92 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
93 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
94 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
95 Sepp, Vahur V30
96 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II V55
97 Krumina, Anastasija ZZK TEAM S-U30
98 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM V35
99 Rehema, Taavi V30
100 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
S-U30
101 Kozelski, Daniel
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U30
102 Härkönen, Valtteri Continental-Focus V30
103 Kesonen, Anssi Continental-Focus V30
104 Niemi, Jarkko Continental-Focus V35
105 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
106 Rikkas, Henrik V55
107 Ruubel, Paul
<SK Keremeister>
V35
108 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
V45
109 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
110 Rebane, Jürgen V30
111 Pogodin, Dmitri Narva Hawaii Express V40
112 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
V-U19
113 Bogdanov, Andrei V30
114 Tallo, Arvi V45
115 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
116 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
117 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
118 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
119 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi V-U19
120 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
121 Vent, Karl Mihkel
<TÜASK>
V-U30
122 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
123 Kaasik, Margus V55
124 Uulimaa, Ats
<Viko>
V-U30
125 AALTO, Jimi
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U19
126 KOLEHMAINEN, Oskari
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U19
127 KOLEHMAINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
128 MIELIKÄINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
129 PELTONEN, Ukko
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
130 PIETIKÄINEN, Sauli
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
131 TASKINEN, Julius
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
132 UITTO, Eemil
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
133 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
134 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
135 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
136 Klaos, Einar
<Komo>
V55
137 Roos, Andre
<TÜASK>
V-U19
138 Telkkinen, Jussi
<JäPy>
V40
139 Tarassov, Kirill
<QM nordic>
V-U30
140 Utar, Urmo V30
141 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
V-U30
142 Mahlakas, Kalev V50
143 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane-Torpado>
V40
144 Reisenbuk, Erik
<otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
145 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM S35
146 Milistver , Meelis V40
147 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi V50
148 Uusen, Tarvi V50
149 Cakmak, Sinan V40
150 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I V-U30
151 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton I V-U19
152 Ints, Kalev
<PELOTON>
V45
153 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
154 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM V35
155 Kaupmees, Margus Velopete V40
156 Grün, Rasmus Velopete V40
157 Lootus, Stefan Velopete V-U19
158 Uusen, Hindrik Velopete V40
159 dreimann, kaido
<pühaloomaaed>
V35
160 Schmidt, Raido V35
161 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
V50
162 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
163 Lauri, Tarmo V35
164 Järva, Kert
<Smart Sport>
V-U19
165 Pungar, Urmas V40
166 Roose, Kert Otepää Rattaklubi V-U19
167 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
168 Sarap, Georg
<VIKO>
V35
169 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
170 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team V35
171 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team V-U30
172 Toomela, Tambet V35
173 Nositsh, Alexander V-U30
174 Austa, Caspar
<TÜASK>
V35
175 Kiviselg, Kerol
<Plekispets>
V35
176 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton V30
177 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi V-U19
178 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
179 Oolo, Kristjan Peloton V30
180 Klimpmanis, Edmunds V45
181 Dobrovolskis, Igors V35
182 Krumina, Anastasija ZZK TEAM S-U30
183 Schmidt, Raido V35
184 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V-U30
185 Ivanov, Vladimir
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V45
186 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V55
187 Kornilovs, Vitalijs ZZK TEAM V40
188 Guschin, Volodymir ZZK TEAM V40
189 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
190 Voodla, Marco
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
191 KODANIK, GERD V35
192 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
193 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
194 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
Īsā brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Rutka, Daiga S40+
25 Kalm, Marika S40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
27 näss, margo V50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
31 New, Frederick V65
32 Pähk, Margus V40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
34 Raadik, Indrek V40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
38 Ets, Aare V45
39 Veidenberg, Peeter V65
40 Lepik, Janno V30
41 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
42 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
43 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
44 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
45 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
46 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
47 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
50 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
51 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
52 Ruus, Oliver V30
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
54 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
55 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
56 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
57 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
58 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
59 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
60 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
61 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
62 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
64 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
65 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
66 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
67 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
68 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
69 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
70 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
71 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
72 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
73 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
74 Kärner, Olar V35
75 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
76 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
77 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
S30
78 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
79 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
V45
80 värnik, alar
<velomaniakid>
V40
81 Karlis, Veiko V35
82 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
83 susi, endel V50
84 Hanni, Toomas V45
85 Viinalass, Leho V35
86 ILLAK, Hilja S40+
87 Ploompuu, Kaido V35
88 lysenko, vitaly V35
89 Valdmann, Sven V50
90 Novikov, Daniel
<KJK>
V30
91 Garmash, Jevgeni
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V30
92 Link, Kauri V40
93 Lang, Tea
<TÜ ASK>
S40+
94 Malmberg, Siiri
<MK Team>
S35
95 Grauberg, Tambet
<MK team>
V40
96 Raudla, Merje
<MK Team>
S30
97 Ilmjärv, Helena
<MK Team>
S30
98 Einland, Eve
<MK Team>
S40+
99 Alliku, Rivo V-U30
100 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
101 Rahu, Simmo
102 Valk, Hillar V70+
103 Rohtma, Katrin S35
104 Grauberg, Tambet
<MK team>
V40
105 Nummert, Indrek
<MK team>
V35
106 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
107 Puust, Rain V40
108 Johanson, Raoul
<Tartu SK Velo>
V55
109 Kotsin, Marek V45
110 Adler, Ago
<TLJLS>
V40
111 Lelov, Andrus V45
112 Tombak, Tanel V30
113 Ivanov, Sergei V35
114 Virunurm, Rannel V40
115 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
116 Strugova Rõzko, Tatjana S35
117 Uusna, Alari
<Alari Uusna>
V50
118 Teemägi, Kaija S40+
119 Eenraid, Priit V45
120 Luidre, Andres
<KavalAntsStuudio>
V30
121 Kaidis, Kaido
<21CC>
V40
122 Palu, Indrek V35
123 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
124 Voogla, Kaido
<KJK>
V40
125 Noormets, Aivar V55
126 Vaindlo, Raul V65
127 Nigul, Alar
<CFC Rattaklubi>
V50
128 Israel, Olavi A&T Sport Team V45
129 Kumel, Tarvo V50
130 Pristavka, Rauno V30
131 Matvjev, Toomas V-U30
132 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
133 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
134 Einroos, Evert V-U30
135 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
136 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
137 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ V45
138 Kaasik, Aaro V50
139 rooni, jaanus
<jaanus rooni>
V45
140 Kalaus, Hargo V45
141 ilus, andrus V45
142 Vähi, Ilmar
<Elva Suusaklubi>
V40
143 Õispuu, Imre V45
144 Pruul, Robin V-U30
145 Kenk, Janar V35
146 Treier, Ave
<Tervisesport>
S40+
147 Talpas-Taltsepp, Janek V40
148 Teras, Jaanika S40+
149 Liik, Marge S30
150 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
151 Maranik, Marek
<TÜSK>
V45
152 Gurtovets, Kaido V30
153 Alaru, Andres V35
154 Pumpiss, Anrijs
<Tukums>
V45
155 Jääger, Liis
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi S-U30
156 Allas, Annika S40+
157 Killing, Keito V30
158 Trink, Veiko V40
159 Jõerand, Roman
<Anu Jooksutrennid>
V35
160 Kalamees, Liia S40+
161 Roosmann, Thomas V30
162 Savolainen, Heikki
<Flexoil>
V30
163 Nõmme, Anre V45
164 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
165 Järvet, Heiti V40
166 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
167 Kalm, Marika S40+
168 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
169 Reimann, Anti V45
170 Änilane, Birgit S-U30
Jauniešu sacensības
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
9 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
10 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
12 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi S-U19
13 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi V-U17
14 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi V-U17
15 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi V-U17
16 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi V-U17
17 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi V-U17
18 Johanson, Stefan Viljandi Rattaklubi V-U17
19 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi S-U17
20 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi S-U17
21 Sarikas, Merilyn Viljandi Rattaklubi S-U17
22 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
23 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
24 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
25 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
26 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
27 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
28 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
29 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Spordiklubi>
V-U17
30 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
V-U15
31 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
32 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
33 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
34 Notton, Rauno
<Cfc>
V-U17
35 Mihkels, Madis
<TÜASK>
V-U17
36 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U17
37 Raiesmaa, Remo
<Paikuse PK>
V-U17
38 rooni, ron
<ron rooni>
CFC Spordiklubi V-U15
39 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U15
40 Suurpere, Robin V-U15
41 Lohk, Liisi
<Pärnu Kalev SK>
S-U15
42 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
43 Kuuskman, Carol S-U19
44 Kalmus, Kaaro
<Nõmmerattaklubi>
V-U17
45 Karki, Martin
<TÜ ASK>
V-U17
46 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U19
47 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
48 Närap, Henry
<TÜASK>
V-U17
49 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U15
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Prii, Klaarika S30
4 Pankov, Anton V55
5 Pankov, Robert V-U15
6 Pankova, Alla S40+
7 Taavits, Meelis V45
8 Tõnismäe, Liis S35
9 Kiisk, Katrin S35
10 Rääts, Laura S-U30
11 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
12 Järve, Helari S35
13 Reivelt, Maiko V35
14 Reivelt, Rauno V35
15 Sähka, Reigo V30
16 Jõe, Madis V30
17 Aasma, Anne S40+
18 Tambre, Kersti S40+
19 Jänes, Mari-Liis
<TriSmile>
S30
20 Saar, Robi
<Pärnu Kalev SK>
V-U15
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U13
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U13
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U13
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
8 Härm, Robin V-U13
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U13
10 Tammer, Melissa S-U13
11 Grigorenko, Aleksandr V-U13
12 Nummert, Nora S-U13
13 Kuusksalu, Rasmus V-U13
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Eenraid, Ereli S-U10
9 Eenraid, Eneli S-U10
10 Nummert, Meeri S-U10
11 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
Bērnu sacensības 400m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
Bērnu sacensības 200 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
Total 464