Fināls / Individuālais brauciens 25.08.2019

Iepriekš reģistrācija Filter Velokausa finālam beigsies ceturtdien, 22.08.2019., plkst. 24:00

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Utināns, Māris LNAA 11:30:00 V40
2 Jaunzems, Sandris LNAA 11:30:00 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 11:30:00 V30
4 Fišers, Reinis Engures sportam 11:30:30 V-U23
5 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 11:31:00 V-U17
6 Rutkups, Jānis 11:31:30 V50
7 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 11:32:00 V30
8 Rutkovska, Zanda
<ĀdažiVelo>
11:32:30 S30
9 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 11:33:00 V40
10 Pomenko, Andrejs
<Engures Sportam>
Engures sportam 11:33:30 V30
11 Sergijevičs, Artjoms
<Engures Sportam>
Engures sportam 11:33:30 V-U15
12 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam 11:34:00 V50
13 Baško, Oļegs
<Engures sportam>
Engures sportam 11:34:30 V30
14 CAUNE, VISMANTS
<Salaspils Zīriņi>
12:00:00 V70
15 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
12:00:00 V40
16 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
12:00:30 S-U30
17 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
12:01:00 V50
18 Longa, Ieva 12:01:30 S40
19 Tenno, Ander 12:01:30 V40
20 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:00 V50
21 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:30 V30
22 Bardovskis, Aivars
<PSK Skanste>
12:03:00 V50
23 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
12:03:00 V50
24 Briedis, Uģis 12:03:30 V30
25 Briedis, Agris 12:04:00 V60
26 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 12:04:30 V40
27 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 12:05:00 V50
28 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 12:05:30 V30
29 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 12:06:00 S40
30 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 12:06:30 V30
31 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 12:07:00 V30
32 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 12:07:30 V40
33 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 12:08:00 V40
34 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 12:08:30 V30
35 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 12:09:00 V30
36 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:09:30 V30
37 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:00 V50
38 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:30 V30
39 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:00 V40
40 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:30 V50
41 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
12:12:00 V30
42 Lebedevs, Maksims 12:12:30 V40
43 Budļevskis, Andris 12:13:00 V30
44 Kļaviņš, Laimonis 12:13:30 V50
45 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
12:14:00 S30
46 Bisnieks, Artis LNAA 12:14:30 V-U23
47 Erts, Edgars LNAA 12:15:00 V40
48 Vuļs, Verners
<LYSI>
12:15:30 V50
49 Ozollapiņš, Māris 12:16:00 V70
50 Ozola, Lāsma LNAA 12:16:30 S30
51 Pīnups, Mārcis LNAA 12:17:00 V-U23
52 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V-U17
53 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V40
54 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
12:18:00 V30
55 Zanders, Arnis 12:18:30 V60
56 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
12:19:00 S-U19
57 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 12:19:30 S-U30
58 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
59 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
60 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
12:20:00 V-U13
61 Neļķe, Atis MTB Garkalne 12:20:00 V40
62 Grabovskis, Kristaps 12:20:30 V30
63 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
12:21:00 S40
64 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
12:21:00 V40
65 Neļķe, Artis MTB Garkalne 12:21:00 V-U19
66 Basovs, Kristaps 12:21:30 V30
67 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
12:22:00 V30
68 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 12:22:30 S-U23
69 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 12:23:00 S-U23
70 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 12:23:30 S-U19
71 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 12:24:00 S-U17
72 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 12:24:30 S-U15
73 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 12:25:00 V-U15
74 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 12:25:30 S-U23
75 Tams, Valters Dobeles sport skola II 12:26:00 V-U15
76 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 12:26:30 V-U15
77 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 12:27:00 V-U17
78 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 12:27:30 V-U15
79 Miķelsons, Gatis 12:28:00 V30
80 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:28:30 V60
81 Andersons, Jānis FILTER 12:29:00 V40
82 Vecvanags, Jānis FILTER 12:29:30 V30
83 Martinsons, Girts 12:30:00 V30
84 Šipkovs, Agris FILTER 12:30:30 V40
85 Paksis , Atis FILTER 12:31:00 V30
86 Rožkalne, Diāna FILTER 12:31:30 S40
87 Teiguds, Ģirts FILTER 12:32:00 V30
88 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 12:32:30 V40
89 Keiselis , Jānis FILTER MTB 12:33:00 V40
90 Ločmelis , Markus FILTER MTB 12:33:30 V-U13
91 Ločmelis, Māris FILTER MTB 12:34:00 V50
92 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 12:34:30 V-U15
93 Bernāts, Māris FILTER MTB 12:35:00 V30
94 Liepa, Agris
<AL Lifts>
12:35:30 V60
95 Rutka, Daiga 12:36:00 S40
96 Melbārdis, Ģirts Virsotne / MARMOT 12:36:30 V40
97 Lejiņs, Viesturs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:37:00 V40
98 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
12:37:30 V-U15
99 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
12:37:30 V-U15
100 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
12:38:00 V-U17
101 Melbārdis, Ģirts Virsotne / MARMOT 12:38:30 V40
102 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
12:39:00 V-U17
103 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
12:39:30 V30
104 Janins, Edgars 12:40:00 V-U30
105 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
12:40:30 V40
106 Ošiņš, Edgars 12:41:00 V30
107 Bolšis, Niklavs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:41:30 V-U23
108 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 12:42:00 S40
109 Balodis, Edgars Velo+ Bottari Baltic 12:42:30 V40
110 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
12:43:00 V-U30
111 Ieviņš, Lauris 12:43:30 V30
112 Šteins, Mārtiņš 12:44:00 V-U30
113 Kasperovičs, Gaitis
<Baldones velokomands>
12:44:30 V40
114 Rubiks, Jānis
<Team ZZK>
12:45:00 V30
115 Siltumēns, Kristaps 12:45:30 V-U23
116 Siltumēna, Kitija 12:45:30 S-U17
117 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 12:46:00 S40
118 Balodis, Edgars Velo+ Bottari Baltic 12:46:30 V40
119 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 12:47:00 S40
120 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 12:47:30 V40
121 Jirgens, Roberts Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:48:00 V-U19
122 Līvs, Gatis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:48:00 V-U19
123 Lebmans, Aivis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:48:00 V-U19
124 Šēlis, Jānis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:48:00 V-U19
125 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 12:48:30 V50
126 Leitāne, Evita 12:49:00 S40
127 APSE, GUNTIS 12:49:30 V50
128 Izmailov, Vladimir
<Specbike>
12:50:00 V40
129 Biziks, Martins 12:50:30 V30
130 Ķīsis, Jānis 12:51:00 V60
131 Knops, Kristaps
<Team zzk>
12:55:00 V30
132 Petunova, Sanda Velo+ Bottari Baltic 12:57:30 S-U30
133 Ļipatņikovs , Artūrs Velo+ Bottari Baltic 12:59:00 V-U30
134 Trojanovs, Romans
<Velo+ Bottari Baltic>
Velo+ Bottari Baltic 12:59:30 V30
135 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
13:00:00 V30
136 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
13:00:30 S-U17
137 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 13:01:00 V30
138 Shantira, Carolyn Engures sportam 13:03:00 S30
139 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
13:13:00 S30
140 Šīns, Dainis 13:20:00 V50
141 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 13:30:00 V30
142 Matvejevs, Igors Velo+ Bottari Baltic 13:30:30 V30
143 Šteins , Jānis 13:50:00 V30
144 Ķiršakmene, Elīna 13:59:30 S-U23
145 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
14:05:00 V40
146 Leitāne, Evita 14:05:15 S40