Fināls / Individuālais brauciens 25.08.2019

Iepriekš reģistrācija Filter Velokausa finālam beigsies ceturtdien, 22.08.2019., plkst. 24:00

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Utināns, Māris LNAA 11:30:00 V40
2 Jaunzems, Sandris LNAA 11:30:00 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 11:30:00 V30
4 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 11:31:00 V-U17
5 Rutkups, Jānis 11:31:30 V50
6 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 11:32:00 V30
7 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
12:01:00 V50
8 Tenno, Ander 12:01:30 V40
9 Longa, Ieva 12:01:30 S40
10 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:00 V50
11 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:30 V30
12 Briedis, Uģis 12:03:30 V30
13 Briedis, Agris 12:04:00 V60
14 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 12:04:30 V40
15 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 12:05:00 V50
16 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 12:05:30 V30
17 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 12:06:00 S40
18 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 12:06:30 V30
19 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 12:07:00 V30
20 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 12:07:30 V40
21 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 12:08:00 V40
22 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 12:08:30 V30
23 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 12:09:00 V30
24 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:09:30 V30
25 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:00 V50
26 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:30 V30
27 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:00 V40
28 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:30 V50
29 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
12:12:00 V30
30 Lebedevs, Maksims 12:12:30 V40
31 Budļevskis, Andris 12:13:00 V30
32 Kļaviņš, Laimonis 12:13:30 V50
33 Bisnieks, Artis LNAA 12:14:30 V-U23
34 Erts, Edgars LNAA 12:15:00 V40
35 Vuļs, Verners
<LYSI>
12:15:30 V50
36 Ozollapiņš, Māris 12:16:00 V70
37 Ozola, Lāsma LNAA 12:16:30 S30
38 Pīnups, Mārcis LNAA 12:17:00 V-U23
39 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V-U17
40 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V40
41 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
12:18:00 V-U30
42 Zanders, Arnis 12:18:30 V60
43 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
12:19:00 S-U19
44 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
45 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
46 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 12:19:30 S-U30
47 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
12:20:00 V-U13
48 Neļķe, Atis MTB Garkalne 12:20:00 V40
49 Grabovskis, Kristaps 12:20:30 V30
50 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
12:21:00 S40
51 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
12:21:00 V40
52 Neļķe, Artis MTB Garkalne 12:21:00 V-U19
53 Basovs, Kristaps 12:21:30 V30
54 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
12:22:00 V30
55 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 12:22:30 S-U23
56 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 12:23:00 S-U23
57 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 12:23:30 S-U19
58 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 12:24:00 S-U17
59 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 12:24:30 S-U15
60 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 12:25:00 V-U15
61 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 12:25:30 S-U23
62 Tams, Valters Dobeles sport skola II 12:26:00 V-U15
63 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 12:26:30 V-U15
64 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 12:27:00 V-U17
65 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 12:27:30 V-U15
66 Miķelsons, Gatis 12:28:00 V30
67 Andersons, Jānis FILTER 12:29:00 V40
68 Vecvanags, Jānis FILTER 12:29:30 V30
69 Martinsons, Girts 12:30:00 V30
70 Šipkovs, Agris FILTER 12:30:30 V40
71 Paksis , Atis FILTER 12:31:00 V30
72 Rožkalne, Diāna FILTER 12:31:30 S40
73 Teiguds, Ģirts FILTER 12:32:00 V30
74 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 12:32:30 V40
75 Keiselis , Jānis FILTER MTB 12:33:00 V40
76 Ločmelis , Markus FILTER MTB 12:33:30 V-U13
77 Ločmelis, Māris FILTER MTB 12:34:00 V50
78 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 12:34:30 V-U15
79 Bernāts, Māris FILTER MTB 12:35:00 V30
80 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
13:00:00 V30
81 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
13:00:30 S-U17
82 Shantira, Carolyn Engures sportam 13:03:00 S30