Fināls / Individuālais brauciens 25.08.2019

Iepriekš reģistrācija Filter Velokausa finālam beigsies ceturtdien, 22.08.2019., plkst. 24:00

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Jaunzems, Sandris LNAA 11:30:00 V40
2 Utināns, Māris LNAA 11:30:00 V40
3 Morovskis, Lauris LNAA 11:30:00 V30
4 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 11:31:00 V-U17
5 Rutkups, Jānis 11:31:30 V50
6 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 11:32:00 V30
7 Leitane, Evita 12:00:00 S40
8 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
12:00:30 S-U30
9 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
12:01:00 V50
10 Tenno, Ander 12:01:30 V40
11 Longa, Ieva 12:01:30 S40
12 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:00 V50
13 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:30 V30
14 Bardovskis, Aivars
<PSK Skanste>
12:03:00 V50
15 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
12:03:00 V50
16 Briedis, Uģis 12:03:30 V30
17 Briedis, Agris 12:04:00 V60
18 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 12:04:30 V40
19 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 12:05:00 V50
20 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 12:05:30 V30
21 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 12:06:00 S40
22 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 12:06:30 V30
23 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 12:07:00 V30
24 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 12:07:30 V40
25 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 12:08:00 V40
26 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 12:08:30 V30
27 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 12:09:00 V30
28 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:09:30 V30
29 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:00 V50
30 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:30 V30
31 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:00 V40
32 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:30 V50
33 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
12:12:00 V30
34 Lebedevs, Maksims 12:12:30 V40
35 Budļevskis, Andris 12:13:00 V30
36 Kļaviņš, Laimonis 12:13:30 V50
37 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
12:14:00 S30
38 Bisnieks, Artis LNAA 12:14:30 V-U23
39 Erts, Edgars LNAA 12:15:00 V40
40 Vuļs, Verners
<LYSI>
12:15:30 V50
41 Ozollapiņš, Māris 12:16:00 V70
42 Ozola, Lāsma LNAA 12:16:30 S30
43 Pīnups, Mārcis LNAA 12:17:00 V-U23
44 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V-U17
45 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 V40
46 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
12:18:00 V-U30
47 Zanders, Arnis 12:18:30 V60
48 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
12:19:00 S-U19
49 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
50 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
12:19:30 V60
51 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 12:19:30 S-U30
52 Neļķe, Atis MTB Garkalne 12:20:00 V40
53 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
12:20:00 V-U13
54 Grabovskis, Kristaps 12:20:30 V30
55 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
12:21:00 S40
56 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
12:21:00 V40
57 Neļķe, Artis MTB Garkalne 12:21:00 V-U19
58 Basovs, Kristaps 12:21:30 V30
59 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
12:22:00 V30
60 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 12:22:30 S-U23
61 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 12:23:00 S-U23
62 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 12:23:30 S-U19
63 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 12:24:00 S-U17
64 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 12:24:30 S-U15
65 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 12:25:00 V-U15
66 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 12:25:30 S-U23
67 Tams, Valters Dobeles sport skola II 12:26:00 V-U15
68 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 12:26:30 V-U15
69 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 12:27:00 V-U17
70 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 12:27:30 V-U15
71 Miķelsons, Gatis 12:28:00 V30
72 Andersons, Jānis FILTER 12:29:00 V40
73 Vecvanags, Jānis FILTER 12:29:30 V30
74 Martinsons, Girts 12:30:00 V30
75 Šipkovs, Agris FILTER 12:30:30 V40
76 Paksis , Atis FILTER 12:31:00 V30
77 Rožkalne, Diāna FILTER 12:31:30 S40
78 Teiguds, Ģirts FILTER 12:32:00 V30
79 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 12:32:30 V40
80 Keiselis , Jānis FILTER MTB 12:33:00 V40
81 Ločmelis , Markus FILTER MTB 12:33:30 V-U13
82 Ločmelis, Māris FILTER MTB 12:34:00 V50
83 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 12:34:30 V-U15
84 Bernāts, Māris FILTER MTB 12:35:00 V30
85 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
13:00:00 V30
86 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
13:00:30 S-U17
87 Shantira, Carolyn Engures sportam 13:03:00 S30
88 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
13:13:00 S30
89 Leitane, Evita 14:05:00 S40