4. posms / Individuālais brauciens 18.07.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 4. posmam beigsies otrdien, 16.07.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Bernāts, Māris FILTER MTB V30
2 Neļķe, Artis MTB Garkalne V-U19
3 Ločmelis, Māris FILTER MTB V50
4 Nummurs , Artūrs FILTER MTB V-U15
5 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB V40
6 Ločmelis , Markus FILTER MTB V-U13
7 Sergijevičs, Artjoms Engures sportam 17:30:00 V-U15
8 Nurža, Zigmunds
<ĀdažiVelo>
17:30:00 V40
9 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne 17:30:00 V-U13
10 Budļevska, Evelīna 17:30:00 S30
11 Bērze, Einārs 17:30:00 V30
12 Engelis, Arvis
<ĀdažiVelo>
17:30:00 V30
13 Rutkovska, Zanda
<ĀdažiVelo>
17:30:00 S30
14 Fišers, Reinis Engures sportam 17:30:00 V-U23
15 Apse, Agnis 17:30:00 V40
16 avens, reinis
<ebike-machine>
17:30:00 V40
17 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:00 V40
18 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:00 V30
19 Rutkups, Jānis 17:30:00 V50
20 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:30:00 V30
21 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
22 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:30:00 V40
23 Utināns, Māris LNAA 17:30:00 V40
24 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:30:30 S-U30
25 Rodionovs, Sergejs
<ĀdažiVelo>
17:31:00 V50
26 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:31:00 V40
27 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:00:00 V40
28 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:00:00 V70
29 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
30 Tenno, Ander 18:01:30 V40
31 Longa, Ieva 18:01:30 S40
32 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
33 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
34 Liepa, Agris
<AL Lifts>
18:03:00 V60
35 Briedis, Uģis 18:03:30 V30
36 Briedis, Agris 18:04:00 V60
37 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
38 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
39 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
40 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 S40
41 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
42 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V50
43 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 V40
44 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 V40
45 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 V30
46 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 V30
47 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
48 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
49 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
50 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
51 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
52 Rutka, Daiga 18:07:30 S40
53 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 V30
54 Lebedevs, Maksims 18:08:30 V40
55 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 V50
56 Buks, Mintauts 18:09:30 V60
57 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 V-U23
58 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 S30
59 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 V40
60 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 V-U23
61 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 V50
62 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V-U17
63 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V40
64 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:12:00 V60
65 Zanders, Arnis 18:12:30 V60
66 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 S-U19
67 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
68 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
69 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 V-U13
70 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
18:14:30 S-U17
71 Grabovskis, Kristaps 18:15:00 V30
72 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:30 S40
73 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:30 V40
74 Basovs, Kristaps 18:16:00 V30
75 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:30 V30
76 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:17:00 S-U15
77 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:17:00 S-U17
78 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:17:00 V-U15
79 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:17:00 S-U19
80 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:17:00 S-U23
81 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:17:00 S-U23
82 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U17
83 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
84 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
85 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:30 S-U23
86 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:30 V-U15
87 Miķelsons, Gatis 18:18:00 V30
88 Paksis , Atis FILTER 18:19:00 V30
89 Rožkalne, Diāna FILTER 18:19:00 S40
90 Teiguds, Ģirts FILTER 18:19:00 V30
91 Šipkovs, Agris FILTER 18:19:00 V40
92 Andersons, Jānis FILTER 18:19:00 V40
93 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 V30
94 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:20:00 V-U15
95 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:20:00 V-U15
96 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:20:30 V40
97 Nerugals, Viktors
<ebike Machine>
18:21:00 V30
98 Šteins, Mārtiņš 18:21:30 V-U30
99 Štāls, Renāts
<BELO CP>
18:22:00 V-U17
100 Boļšis, Niklāvs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:22:30 V-U23
101 Lenšs, Dāvis 18:23:00 V-U30
102 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:23:30 S-U30
103 Melbārdis, Ģirts 18:24:00 V40
104 Eglītis, Armands 18:24:30 V-U17
105 Šteins, Jānis 18:25:00 V30
106 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:25:30 V-U30
107 Čukurs, Roberts 18:26:00 V-U17
108 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:26:30 V50
109 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
18:27:00 S30
110 Zālītis, Artūrs 18:27:30 V30
111 Kalniņš, Uldis
<DAKO/Vidzemes mērnieks>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 18:28:00 V50
112 Ieviņš, Lauris 18:28:30 V30
113 Kasperovičs, Gaitis 18:29:00 V40
114 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
18:29:30 V50
115 Bardovskis, Aivars
<PSK Skanste>
18:29:30 V50
116 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
117 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
18:30:30 V30
118 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:31:00 V40
119 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:31:30 V30
120 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:32:00 V-U23
121 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:32:00 S-U17
122 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 18:32:30 S40
123 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:33:00 S30
124 Balodis, Edgars Velo+ Bottari Baltic 18:33:30 V40
125 Kursītis, Edgars 18:34:00 V30
126 Pivars, Valdis 18:34:30 V-U17
127 Žerbis, Ivars 18:35:00 V40
128 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ Bottari Baltic 18:35:30 V-U30
129 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 18:36:00 V40
130 Ķīsis, Jānis 18:36:30 V60
131 Šīns, Dainis 18:45:00 V50
132 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:59:00 V30
133 Berlands, Kārlis 18:59:30 V30
134 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
135 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 V70
136 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
19:01:00 V-U17
137 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:01:30 V30
138 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
19:05:30 S-U30
139 Brēmanis, Ansis
<BELO cycling project>
19:06:30 V-U30
140 Belohvoščiks, Kristiāns
<BELO cycling project>
19:07:00 V-U19
141 Svarinska, Līna
<BELO cycling project>
19:07:30 S-U19
142 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 19:10:00 S40
143 Trojanovs, Romans Velo+ Bottari Baltic 19:15:00 V30
144 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 S30
145 Kozulis, Artūrs 19:29:30 V30