3. posms / Individuālais brauciens 17.06.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 3. posmam beigsies ceturtdien, 13.06.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
2 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 V30
3 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 V40
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 V40
5 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 S-U30
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 V-U17
7 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 V40
8 Rutkups, Jānis 17:32:30 V50
9 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 V-U19
10 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 V30
11 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 V40
12 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 V40
13 Sergijevics, Artjoms
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:34:30 V-U15
14 Pomenko, Andrejs
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:34:30 V30
15 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 V-U13
16 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 V50
17 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 V-U15
18 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 V30
19 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam 17:37:00 V50
20 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:37:30 V40
21 Rutkovska, Zanda
<ĀdažiVelo>
17:38:00 S30
22 Logins, Ivo FILTER MTB 17:38:30 V40
23 Eņğelis, Arvis
<ĀdažiVelo>
17:39:00 V30
24 Baško, Oļegs
<Engures sportam>
Engures sportam 17:39:00 V30
25 Nurža, Zigmunds
<ĀdažiVelo>
17:39:30 V40
26 avens, reinis
<ebike-machine>
17:40:00 V40
27 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:00:00 V40
28 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:00:30 V60
29 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
30 Tenno, Ander 18:01:30 V40
31 Longa, Ieva 18:01:30 S40
32 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
33 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
34 Briedis, Uģis 18:03:30 V30
35 Briedis, Agris 18:04:00 V60
36 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
37 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V50
38 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
39 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
40 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 S40
41 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 V30
42 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 V40
43 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 V40
44 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 V30
45 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 V30
46 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
47 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
48 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V30
49 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V50
50 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
51 Rutka, Daiga 18:07:30 S40
52 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 V30
53 Lebedevs, Maksims 18:08:30 V40
54 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 V50
55 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 V-U23
56 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 V40
57 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 S30
58 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 V-U23
59 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 V50
60 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V-U17
61 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 V40
62 Vilaseka, Orlando 18:12:00 V-U30
63 Zanders, Arnis 18:12:30 V60
64 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 S-U19
65 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
66 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 V60
67 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 V-U13
68 Grabovskis, Kristaps 18:14:30 V30
69 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:00 S40
70 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:00 V40
71 Basovs, Kristaps 18:15:30 V30
72 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:00 V30
73 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:16:30 S-U15
74 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:16:30 V-U15
75 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:16:30 S-U17
76 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:16:30 S-U23
77 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:16:30 S-U19
78 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:16:30 S-U23
79 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
80 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
81 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U17
82 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:00 S-U23
83 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:00 V-U15
84 Miķelsons, Gatis 18:17:30 V30
85 Rožkalne, Diāna FILTER 18:18:30 S40
86 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 V30
87 Teiguds, Ģirts FILTER 18:18:30 V30
88 Šipkovs, Agris FILTER 18:18:30 V40
89 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 V40
90 Vecvanags, Jānis FILTER 18:18:30 V30
91 Kozulis, Artūrs 18:19:00 V30
92 Liepa, Agris
<AL Lifts>
18:19:30 V60
93 Sisolatins , Arturs
<Team ZZK>
18:20:30 V30
94 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:21:00 V-U23
95 Ruskuls, Jānis 18:21:00 V30
96 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:21:30 S-U17
97 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:22:00 V50
98 Melbārdis, Ģirts 18:22:30 V40
99 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
18:23:00 S30
100 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:23:30 V70
101 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:23:30 V40
102 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:24:00 V50
103 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:24:30 V-U30
104 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ Bottari Baltic 18:25:00 V-U30
105 Kaļveršs , Matīss
<BELO CP >
18:25:30 V-U17
106 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 18:26:00 V30
107 Ieviņš, Lauris 18:26:30 V30
108 Buks, Mintauts 18:27:00 V60
109 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:27:30 V-U17
110 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 18:28:00 S40
111 Lebmans, Aivis Dobeles sport skola II 18:28:30 V-U19
112 Jirgens, Roberts Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 V-U19
113 Līvs, Gatis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 V-U19
114 Dankbārs, Oskars Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 V-U19
115 Šēlis, Jānis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 V-U19
116 avens, reinis
<ebike-machine>
18:29:00 V40
117 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
118 Šīns, Dainis 18:35:00 V50
119 Orlovs, Normunds
<Spararats>
18:59:00 V40
120 Verdenhofs, Atis 18:59:30 V30
121 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
122 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 V70
123 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 S-U17
124 Blūzmanis, Edgars
<VELLAPĒDA>
19:01:30 V30
125 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 19:02:00 S40
126 Trojanovs, Romans Velo+ Bottari Baltic 19:02:30 V30
127 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
19:03:00 V-U17
128 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 19:05:00 V40
129 Ķīsis, Jānis 19:10:00 V60
130 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 S30
131 Matvejevs, Igors Velo+ Bottari Baltic 19:20:00 V30
132 Šteins, Jānis 19:29:30 V30