2. posms / Pāru brauciens 23.05.2019

Vislētākā iespēja reģistrēties Filter Velokausa 2. posmam beigsies otrdien, 21.05.2019., plkst. 24:00.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Budļevska, Evelīna 17:30:00 V30
2 Budļevskis, Andris 17:30:00 V30
3 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 V40
4 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 V30
5 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 V40
6 Skridulis, Aivars
<VW Komerctransports - Veloprofs.lv>
17:31:00 V30
7 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 S-U30
8 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 V-U17
9 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 V40
10 Rutkups, Jānis 17:32:30 V50
11 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 V-U19
12 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 V30
13 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 V40
14 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 V40
15 Logins, Ivo FILTER MTB 17:34:30 V40
16 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 V-U13
17 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 V50
18 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 V-U15
19 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 V30
20 Liepa, Agris
<AL Lifts>
17:37:00 V60
21 Kipurs, Kaspars 17:37:30 V30
22 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam 17:38:00 V50
23 Baško, Oļegs
<Engures sportam>
Engures sportam 17:38:30 V30
24 Skutelis, Aivars
<Team ZZK>
17:39:00 V50
25 Gūtmanis, Rauls
<RK Liepāja>
17:39:30 V-U17
26 Levāns, Ivo Engures sportam 17:40:00 V40
27 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:00:00 V30
28 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:00:00 S40
29 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:00:00 V30
30 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:00:00 V50
31 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:00:00 V40
32 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:00:00 V30
33 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:00:30 S-U23
34 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:00:30 S-U15
35 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:00:30 S-U17
36 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:00:30 S-U19
37 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:00:30 S-U23
38 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:00:30 V-U15
39 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:01:00 V-U17
40 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 V50
41 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:01:00 S-U23
42 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:01:00 V-U15
43 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:01:00 V-U15
44 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:01:00 V-U15
45 Tenno, Ander 18:01:30 V40
46 Longa, Ieva 18:01:30 S40
47 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 V50
48 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 V30
49 Briedis, Uģis 18:03:00 V30
50 Briedis, Agris 18:03:30 V60
51 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:04:00 V40
52 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:04:30 V40
53 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:05:00 V30
54 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:05:30 V30
55 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:00 V50
56 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:30 V30
57 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:30 V30
58 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 V40
59 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:30 V50
60 Rutka, Daiga 18:08:00 S40
61 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:30 V30
62 Lebedevs, Maksims 18:09:00 V40
63 Kļaviņš, Laimonis 18:09:30 V50
64 Erts, Edgars LNAA 18:10:30 V40
65 Ozola, Lāsma LNAA 18:11:00 S30
66 Pīnups, Mārcis LNAA 18:11:30 V-U23
67 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:12:00 V50
68 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:30 V-U17
69 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:30 V40
70 Zanders, Arnis 18:13:00 V60
71 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:30 S-U19
72 Bisnieks, Artis LNAA 18:14:00 V-U23
73 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:14:30 V60
74 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:14:30 V60
75 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:15:00 V-U13
76 Grabovskis, Kristaps 18:15:30 V30
77 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:16:00 S40
78 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:16:00 V40
79 Basovs, Kristaps 18:16:30 V30
80 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:17:00 V30
81 Miķelsons, Gatis 18:17:30 V30
82 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 V30
83 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 V40
84 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 V30
85 Pipcāns, Rolands
<FANS ŠKODA>
18:19:30 V30
86 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
18:19:30 S30
87 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:20:00 V60
88 Šipkovs, Agris FILTER 18:20:30 V40
89 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:21:00 V-U15
90 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:21:00 V-U15
91 Ošiņš, Edgars 18:21:30 V30
92 Ošiņš, Edgars 18:22:00 V30
93 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:22:30 S-U30
94 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:23:00 V50
95 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:23:30 V40
96 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:24:00 S-U30
97 Grandāns, Andis
<KoBalts>
18:24:30 V30
98 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:25:00 V40
99 Zēlerts, Gatis 18:25:30 V30
100 Teiguds, Ģirts FILTER 18:26:00 V30
101 Rožkalne, Diāna FILTER 18:26:30 S40
102 Kalniņš, Uldis
<DAKO/Vidzemes mērnieks>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 18:27:00 V50
103 Buks, Mintauts 18:27:30 V60
104 Kaņepējs, Dzintars 18:28:00 V50
105 Ošiņš, Edgars 18:28:30 V30
106 Apse, Agnis
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 18:29:00 V40
107 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:29:30 V30
108 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 V30
109 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:30:30 V-U30
110 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:31:00 V-U17
111 Ķīsis, Jānis 18:31:30 V60
112 Bērziņš, Jānis 18:31:30 V30
113 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
18:32:00 V40
114 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:32:30 V-U23
115 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:33:00 S-U17
116 Čukurs, Roberts
<RK Liepāja>
18:33:30 V-U17
117 Sīlis, Svens Alberts
<RRS Purvciems>
18:34:00 V-U19
118 Kalveršs, Māris
<EVELO TEAM>
18:34:30 V40
119 Kaļveršs, Matīss
<BELO Cycling Project>
18:34:30 V-U17
120 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:35:00 V40
121 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:35:00 V70
122 Ķeņģis, Mārtiņš
<Riga Ironman Team>
18:35:30 V30
123 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:35:30 S30
124 Brēmanis, Ansis
<BELO cycling project/ ELKOR>
18:36:00 V-U30
125 Panders, Edvīns 18:40:00 V50
126 Šīns, Dainis 18:40:00 V50
127 Paupers, Mārtiņš
<SK Priekuļi>
18:45:00 V30
128 Kaurovs, Artūrs
<Valmieras velo vienība>
18:45:00 V30
129 Zaļupe, Kristaps 18:50:00 V40
130 Biziks, Mārtiņš 18:50:00 V30
131 Pelcis, Mārcis
<BFAM Tri-Team>
18:59:00 V30
132 Verdenhofs, Atis 18:59:30 V30
133 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
18:59:30 V30
134 Martinsons, Girts 19:00:00 V30
135 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 V70
136 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 S-U17
137 Kauliņš, Aivars 19:01:30 V50
138 Kauliņa, Solvita 19:01:30 S50
139 Garančs, Laimonis
<Sporta klubs WENDI>
19:02:00 V40
140 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
19:02:00 V-U17
141 Minajevs, Dmitrijs 19:03:00 V30
142 Rudzīte, Kate 19:03:00 S-U30
143 Brigmane, Monta
<Brig-Plast>
19:05:00 S-U30
144 Pārups, Lauris
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
19:10:00 V30
145 Sankauskas, Donatas
<Velomanai Team>
19:13:00 V30
146 Sankauskas, Karolis 19:13:00 V30
147 Mališauskas, Viktoras Velo+ Bottari Baltic 19:14:00 V30
148 Bitenieks, Ernests Velo+ Bottari Baltic 19:14:00 V30
149 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ Bottari Baltic 19:15:00 V-U30
150 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 19:15:00 V40
151 Petunova, Sanda Velo+ Bottari Baltic 19:16:00 S-U30
152 Trojanovs, Romans Velo+ Bottari Baltic 19:16:00 V30
153 Balodis, Edgars Velo+ Bottari Baltic 19:17:00 V40
154 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 19:17:00 S40
155 MATVEJEVS, Igors Velo+ Bottari Baltic 19:18:00 V30
156 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 19:18:00 S40
157 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 S30
158 Veršinskis, Raitis 19:25:00 V30
159 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:25:00 V30