Filter Maanteekarikasari / 4. posms / Pärnu 28.06.2020

Pirmais agr?s re?istr?šan?s posms beigsies ned??? pirms sacens?b?m, trešdienas pusnakt?. Otrais posms beigsies sacens?bu ned??as trešdienas pusnakt?.

Gar? brauciens 102,1km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Wilma, David V35
2 Rahnel, Priit V45
3 Kodasma, Marek V40
4 Oras, Janno V35
5 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
V40
6 Nõmmeots, Priit V45
7 Kompus, Meelis V45
8 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
V45
9 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
V-U19
10 Konrad, Ruudi V45
11 Eensoo, Ardi V45
12 Annion, Silver V35
13 Kriisa, Toomas V50
14 Raivet, Jaan V40
15 Pern, Kaido V30
16 Tarvis, Peeter V-U30
17 Cakmak, Sinan V40
18 Kiskonen, Eero V45
19 Kivioja, Raimo V35
20 Kõiv, Kardo V40
21 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V50
22 Tulp, Rain V50
23 Vainre, Mart V30
24 Karpov , Anton LIDER Kingisepp V35
25 Vainre, Mart
<Vänt>
V30
26 gustavo, henry LIDER Kingisepp V40
27 gustavo, henry LIDER Kingisepp V40
28 Kiisma, Tauri V30
29 Sepp, Vahur V30
30 Sepp, Vahur V30
31 Apivala, Juss
<RCC>
V35
32 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
V35
33 Port, Kristjan V55
34 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp V45
35 MacLeod, Kate
<CFC>
S-U30
36 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi V35
37 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi V30
38 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
V30
39 Reinberk, Aldar V40
40 Lanno, Timo V-U30
41 Rubenis, Normunds V55
42 Belousov, Aleksandr
<baabike>
V35
43 Kasenova, Karina
<baabike>
S-U30
44 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U19
45 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
46 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
V35
?s? brauciens 39,9km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kotkin, Pavel V40
2 Rooba, Martti V35
3 Kotkas, Aivar V40
4 Valg, Marek V40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
S35
6 Kotkin, Pavel V40
7 Guläjev, Roland V40
8 SOKOLOVS, JANIS V60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
V45
10 Nigul, Alar
<CFC>
V55
11 Vain, Ermet V40
12 Nikopenzius, Ivar V40
13 Ploompuu, Kaido V35
14 Nõmme, Anre V45
15 Teras, Jaanika S40+
16 Priivits, Janno V40
17 Põldemaa, Meelis V50
18 Valdmann, Sven V50
19 Eenraid, Priit V45
20 Tamm, Bruno V45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
V40
22 Ööbik, Antti V45
23 Jaago, Aivar V60
24 Meltsas, Veiko V45
25 Tammearu, Tarmo V40
26 Lillmaa, Ove V-U30
27 Viigipuu, Toomas V60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
V60
29 näss, margo V50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
V50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V50
32 Koger, Siim V35
33 Tulp, Tiia S40+
34 Järvet, Heiti V40
35 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp V40
36 ILLAK, Peeter V50
37 ILLAK, Peeter V50
38 ILLAK, Peeter V50
39 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
40 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
41 Tuul, Toomas V-U30
42 Tuul, Sander V30
43 ILLAK, Peeter V50
44 Rozko, Aivar
<Kalev>
V55
45 Salundi, Silver V40
46 Hanni, Toomas Annikoru Hundid V50
47 Viinalass, Leho Annikoru Hundid V35
48 Salundi, Silver V40
49 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
S35
50 Kask, Kristjan V40
51 külv, Hannes
<TYSK as>
V35
52 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi V50
53 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi V40
54 Alaru, Riho
<Peloton>
V35
55 Taavits, Meelis Annikoru Hundid V45
56 Ets, Aare V45
57 ABAYOMI LUKMAN, ATITEBI
<LAGOS BIKE RIDING CLUB>
MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi V45
58 Kļaviņš, Laimonis V55
59 Prii, Klaarika S35
60 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V50
61 Ots, Riho
<Hawaii Express>
V35
Jaunie�u sacens?bas 39,9km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U17
2 Rannala, Maribel S-U15
3 Surva, Karolin S-U17
4 Reintop, Karel V-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
S-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
S-U17
B?rnu sacens?bas 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
V-U13
B?rnu sacens?bas 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
2 Guläjev, Sten-Roland V-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
V-U10
4 Kalamees, Linda
<Rulluisukool>
S-U10
5 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
V-U10
B?rnu sacens?bas 300m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Total 122