Filter Temposõidu Karikasari / 6. posmos / Kiili 28.08.2020

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:30:00 Noormets, Aivar V60
2 17:30:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
3 17:30:30 Pajus, Rene M40
4 17:31:00 Sikk, Andres M40
5 17:31:30 Olesk, Taivo V30
6 17:32:00 Kask, Hendri V-U17
7 17:32:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
V-U19
8 17:32:30 Vain, Ermet M40
9 17:33:00 Mäe, Mati V30
10 17:33:30 Kruusalu, Zinaida S45
11 17:34:00 Maajärv, Rene M45
12 17:34:30 Kasela, Taavi V35
13 17:35:00 Vorontsov, Aleksei M45
14 17:35:30 Trallmann, Ursula S45
15 17:35:30 Haljak, Antti M40
16 17:36:00 Olgo, Raivo V50
17 17:36:00 Trallmann, Tauno M45
18 17:36:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V50
19 17:37:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
V35
20 17:37:30 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
V60
21 17:38:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
S-U15
22 17:38:30 Kübar, Helen S35
23 17:38:30 Kübar, Rene M40
24 17:39:00 Ott, Indrek M40
25 17:39:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U17
26 17:39:30 Mets, Oliver V30
27 17:39:30 Ööbik, Antti M45
28 17:40:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
29 17:40:00 Vasarik, Aarne M40
30 17:40:30 Johanson, Marko
<RedBike>
V30
31 17:40:30 Märtson, Märt V-U30
32 17:41:00 Evendi, Rando Marten V-U23
33 17:41:30 Jaago, Aivar V60
34 17:42:00 Põlda, Aivar V35
35 17:42:00 Kivioja, Raimo V35
36 17:42:00 Tammearu, Tarmo M40
37 17:42:30 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
38 17:43:00 Savitsch, Gert Martin V-U15
39 17:43:00 Savitsch, Grete Maria S-U17
40 17:43:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
41 17:43:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V55
42 17:44:00 Vinogradov, Vladimir V50
43 17:44:30 Nael, Margus V35
44 17:45:00 Tulp, Rain
<KOMO>
V50
45 17:45:00 Tulp, Tiia S50
46 17:45:30 Tuul, Annika S40
47 17:46:00 Palk, Esko
<vk Velron>
V50
48 17:46:00 Palk, Esko
<vk Velron>
V50
49 17:46:30 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
50 17:47:00 Port, Kristjan V60
51 17:47:30 New, Frederick V65
52 17:48:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
53 17:48:30 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
54 17:49:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
55 17:49:30 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
56 17:50:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
57 17:50:30 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
58 18:00:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
59 18:01:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
S40
60 18:08:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
61 18:08:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
62 18:30:00 Gorov, Aleksei M40
63 18:30:30 MacLeod, Kate
<CFC>
S-U30
64 18:40:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U19
65 19:00:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
66 19:24:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
S35
67 19:24:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
Skrējiens 8 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Vinogradov, Vladimir V50
2 New, Frederick V65
3 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
4 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland >
V30
5 Mändla, Oliver V-U30
6 Lugenberg, Külliki
<CFC>
S40
7 Savitsch, Grete Maria S-U17
8 Pihlakas, Marko V35
9 Värik, Hanna-Liisa S-U17
Total 76