Filter Temposari / 5. posmos / Aruküla 01.07.2020

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 20 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Värv, Sander
<Rekord CC>
V35
2 17:20:00 Noormets, Aivar V60
3 17:20:30 Pajus, Rene M40
4 17:21:00 Sikk, Andres M40
5 17:21:30 Olesk, Taivo V30
6 17:22:00 Kask, Hendri V-U17
7 17:22:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
V-U19
8 17:22:30 Vain, Ermet M40
9 17:23:00 Mäe, Mati V30
10 17:23:30 Kruusalu, Zinaida S45
11 17:24:00 Maajärv, Rene M45
12 17:24:30 Kasela, Taavi V35
13 17:25:00 Vorontsov, Aleksei M45
14 17:25:30 Haljak, Antti M40
15 17:25:30 Trallmann, Ursula S45
16 17:26:00 Olgo, Raivo V50
17 17:26:00 Trallmann, Tauno M45
18 17:26:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V50
19 17:27:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
S-U15
20 17:27:30 Kübar, Helen S35
21 17:28:00 Kübar, Rene M40
22 17:28:30 Ott, Indrek M40
23 17:29:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U17
24 17:29:00 Ööbik, Antti M45
25 17:29:00 Mets, Oliver V30
26 17:29:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
27 17:29:30 Vasarik, Aarne M40
28 17:30:00 Märtson, Märt V-U30
29 17:30:30 Evendi, Rando Marten V-U23
30 17:31:00 Jaago, Aivar V60
31 17:31:30 Põlda, Aivar V35
32 17:31:30 Kivioja, Raimo V35
33 17:31:30 Tammearu, Tarmo M40
34 17:32:00 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
35 17:32:30 Savitsch, Gert Martin V-U15
36 17:32:30 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
V60
37 17:32:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
38 17:33:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
39 17:33:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
40 17:33:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V55
41 17:34:00 Vinogradov, Vladimir V50
42 17:34:30 Nael, Margus V35
43 17:35:00 Tulp, Tiia S50
44 17:35:00 Tulp, Rain
<KOMO>
V50
45 17:35:30 Tuul, Annika S40
46 17:36:00 Palk, Esko
<vk Velron>
V50
47 17:36:00 Palk, Esko
<vk Velron>
V50
48 17:36:30 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
49 17:37:00 Port, Kristjan V60
50 17:37:30 New, Frederick V65
51 17:38:00 Siimsen, Merle S45
52 17:38:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
53 17:39:00 Johanson, Marko
<RedBike>
V30
54 17:39:30 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
55 17:40:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
56 17:40:30 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
57 17:41:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
58 17:41:30 Tiunov, Gleb V35
59 17:50:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
60 18:00:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
61 18:01:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
S40
62 18:08:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
63 18:08:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
64 18:30:00 Gorov, Aleksei M40
65 18:30:30 MacLeod, Kate
<CFC>
S-U30
66 18:40:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U19
67 19:00:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
68 19:18:30 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
S35
69 19:19:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
Skrējiens 7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Vinogradov, Vladimir V50
2 New, Frederick V65
3 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
4 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland >
V30
5 Mändla, Oliver V-U30
6 Lugenberg, Külliki
<CFC>
S40
7 Savitsch, Grete Maria S-U17
8 Värik, Hanna-Liisa S-U17
9 Pihlakas, Marko V35
Total 78