Filter Maanteekarikasari / 1. posms / Kuusalu 04.05.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Akenpärg, Egert Tripassion Triatloniklubi V30
2 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
3 UITTO, Eemil
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
4 TASKINEN, Julius
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
5 PELTONEN, Ukko
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
6 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
7 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
8 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
9 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
V40
10 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
11 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
12 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
13 MIELIKÄINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
14 KOLEHMAINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
15 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
16 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
S-U19
17 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
18 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
19 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
20 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool V-U17
21 Prii, Klaarika S30
22 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
23 HÄNNINEN, Aleksi
<TWD-Länken>
TWD-Länken V-U30
24 Roosmann, Thomas V30
25 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
26 Kuurmaa, Tarmo V35
27 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
28 Kukk, Kätlin
<Kalevi Jalgrattakool>
S-U19
29 Puhke, Marcus FILTER V-U30
30 Kollo, Andres FILTER V30
31 Kollo, Tiit FILTER V55
32 Gutmann, Tarmo FILTER V40
33 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
34 Kollo, Madis FILTER V30
35 Remmelg, Martin V30
36 Killing, Gerret V/S-U5
37 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
38 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
39 Remmelg, Alari V35
40 Jõesaar, Janari V-U30
41 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
42 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
43 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi S-U19
44 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
45 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
46 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
47 Juntunen, Antti Jussi
<GSC Blagnac Velosport 31>
V-U30
48 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi V-U17
49 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi V-U17
50 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
51 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
52 Toomela, Tambet V35
53 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi V-U17
54 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
55 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
56 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
57 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
58 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
59 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
60 Pärsim, Priit V50
61 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
62 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
63 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
64 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
65 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
66 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
67 Saar, Marek Orkla Tiim V35
68 Ruus, Oliver V30
69 Butorin, Aleksandr V40
70 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
71 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
72 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
73 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
74 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
75 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi V45
76 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
77 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
78 Gordienko , Konstantin V30
79 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp S30
80 Kütt, Raul V50
81 Pallas, Helari V40
82 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
83 Aksin, Janno Hawaii Express V40
84 Vainio, Roope Porvoon Akilles V-U30
85 Klaavu, Juuso Porvoon Akilles V-U30
86 Lindahl, Jesper Porvoon Akilles V-U30
87 Kanerva, Joni Porvoon Akilles V-U30
88 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
89 Tuisk, Aidi Gerde CFC Spordiklubi S-U19
90 Garmash, Jevgeni
<KJK>
V30
91 Pukk, Andre Viimsi Rattaklubi V40
92 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
93 Kokk, Gregor CFC Spordiklubi V-U17
94 Sirk, Ragnar
<NRK>
V-U17
95 Kala, Kaspar V30
96 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
97 Palts, Bert V-U30
98 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
99 Novikov, Daniel
<KJK>
V30
100 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
101 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
102 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
103 Noormets, Aivar V55
104 Oras, Janno V30
105 Vaindlo, Raul V65
106 Väinola, Christopher
<KJK>
V-U17
107 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
108 Reiljan, Janmar V-U17
109 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
110 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
111 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
112 Jõgi, Mikk
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
113 Kajo, Herlen
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
114 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
115 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
116 Käärst, Revo
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
117 Salupuu, Georg
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U10
118 RAADOM, ERIK
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport Team V35
119 Jääger, Liis
<Otepää Rattaklubi>
S-U30
120 Nõmmela, Aksel
<Cycling Team Wallonie-Bruxelles>
V-U30
121 Latik, Kristo
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
122 Käärst, Rain
<Kuusalu Rattaklubi>
V40
123 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
124 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
125 Kilter, Mikk V35
126 Kilter, Mikk V35
127 Eenkivi, Kristian V35
128 Rohtma, Valdek V40
129 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
130 Kirsimaa, Tõnu
<Kuusalu Rattaklubi>
V45
131 Palu, Indrek
<Kuusalu Rattaklubi>
V35
132 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
133 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
134 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
135 Meigas, Mait
<Kuusalu Rattaklubi>
V35
136 Pleiats, Marko
<Kuusalu Rattaklubi>
V35
137 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
V-U30
138 Luidre, Andres
<KavalAntsStuudio>
V30
139 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
140 Järvet, Heiti V40
141 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
142 Õun, Joosep-Mattias V-U17
143 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
144 Kalm, Marika S40+
145 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
S-U30
146 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
147 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
148 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
149 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
150 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
151 Nõmme, Anre V45
152 Tuur, Liisi S40+
153 Vahter, Robin
<SJK VIIKING>
V-U17
154 Kalf, Steven
<SJK VIIKING>
V-U30
155 Puuorg, Johann Mattias
<PorterRacing>
V-U17
156 Jakobsoo, Kaspar
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
157 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
V-U15
158 Härm, Robin V-U13
159 Härm, Meriliis S-U10
160 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
161 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
162 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
163 Hermaküla, Hannes V50
164 Roos, Andre
<TÜASK>
V-U19
165 Mihkels, Madis
<TÜASK>
V-U17
166 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton V30
167 Çakmak, Sinan V40
168 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
169 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U15
170 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
171 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
S-U17
172 Pungar, Urmas V40
173 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton II V50
174 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton V-U19
175 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U13
176 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U13
177 Lauk, Toms ZZK TEAM V-U30
178 Nositsh, Alexander V-U30
179 Macleod, Kate
<CFC>
S-U30
180 Vilipson, Marko
<Peloton>
V55
181 Kardakov, Aleksandr V60
182 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
S-U17
183 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
184 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
185 Konrad, Ruudi
<ProShop Team>
V40
186 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U15
187 Tarassov, Kirill
<QM nordic >
V-U30
188 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
189 Utar, Urmo V30
190 Suurpere, Arvi
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
V45
191 Pruul, Robin V-U30
192 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
193 Grün, Rasmus
<Velopete>
Velopete V40
194 Notton, Rauno
<CFC>
V-U17
195 Kaupmees, Margus Velopete V40
196 Nurm, Rait Velopete V35
197 Kägu, Hannes Velopete V50
198 Salumäe, Madis V-U30
199 Knops, Kristaps ZZK TEAM V30
200 Reisenbuk, Erik
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
201 Ilves, Arti Peloton V-U19
202 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
203 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
204 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U13
205 Uusen, Hindrik
<Velopete>
Velopete V40
206 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi V40
207 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
208 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
209 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
210 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
211 Kajo, Kaspar V/S-U5
212 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
213 Austa, Caspar
<TÜASK>
V35
214 Anier, Martin Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
215 Pavlovs, Evalds ZZK TEAM V30
216 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
217 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
218 Ellermaa, Karel V-U30
219 Kattai, Kaupo Rein Taaramäe Rattaklubi V45
220 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
221 näss, margo V50
222 Port, Kristjan V55
223 Kiisma, Tauri V30
224 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
225 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
226 Seppa, Raul V45
227 Tiits, Kaido V45
228 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
229 Kesper, Raino V40
230 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
231 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
232 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
233 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
234 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
235 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
236 Kalm, Marika S40+
237 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
238 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
239 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
240 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
241 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
242 Vill, Ago V50
243 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
244 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
245 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
246 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
247 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
248 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
249 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
250 Sepp, Vahur V30
251 Prommik, Martin V35
252 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
253 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
254 Kari, Leiu S40+
255 Rooba, Frank Martin V-U10
256 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
257 susi, endel V50
258 Marrandi, Rain V35
259 Kõiv, Marek V40
260 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
261 Sepp, Jesse-Revo V-U10
262 New, Frederick V65
263 Tiisler, Toomas ALPTER V45
264 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
265 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
266 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
267 Parv, Alar ALPTER V45
268 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
269 Raadik, Indrek V40
270 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
271 Pähk, Margus V40
272 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
273 Rutka, Daiga S40+
274 Rahnel, Priit V45
275 Eenma, Siim V-U15
276 Tamm, Bruno V45
277 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
278 Miljand, Argo V45
279 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
280 Umbleja, Mati V60
281 Kotkas, Aivar V40
282 Pern, Kaido V30
283 Koger, Siim V35
284 Vene, Sven V50
285 Kask, Sten V-U30
286 Valg, Marek V40
287 Floren, Ron-Thorren V-U19
288 Kuusk, Enn V70+
289 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
290 Liin, Alar V40
291 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
292 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
293 Tulp, Rain
<Komo>
V50
294 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
295 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp V50
296 Jaago, Aivar V60
297 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
298 Rooba, Martti V35
299 Pravilov, Egor V50
300 Kodasma, Marek V40
301 Palts, Imre V50
302 Raivet, Jaan V40
303 Kahem, Simmo V30
304 Kõiv, Kardo V35
305 Õitspuu, Sergei V45
306 Raidma, Steven V40
307 Talviste, Tarvi V45
308 Rubenis , Normunds V55
309 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
310 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
311 Sokolovs, Janis V65
312 Klavinš, Laimonis V55
313 Pletiens, Ilgvars V60
314 Tarvis, Peeter V-U30
315 Kiskonen, Eero V45
316 Nikiforov, Igor V55
317 Meltsas, Veiko V45
318 Nõmmeots, Priit V40
319 Mänd, Margus V45
320 Kriisa, Toomas V50
321 Alaru, Riho V30
322 Luusepp, Leino V40
323 Kompus, Meelis V45
324 Nikopenzius, Ivar V40
325 Ots, Riho V35
326 Pindel, Renar V35
327 Milistver, Meelis V40
328 Ets, Aare V45
329 Mahlakas, Kalev V50
330 Mikson, Margus V40
331 Lang, Kristo V40
332 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralwpa>
V45
333 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
334 Kikkas, Riho V40
335 Kalaus, Hargo V45
336 Rikkas, Henrik V55
337 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
338 Lang, Tea
<TÜ ASK>
S40+
339 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
V50
340 Hara, Jere Continental-Focus V-U30
341 Pallo, Ruth S40+
342 Kaasik, Margus V55
343 Monto, Jonna Continental-Focus S-U30
344 Kesonen, Anssi Continental-Focus V30
345 Hujanen, Jani Continental-Focus V30
346 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
347 Niemi, Jarkko Continental-Focus V35
348 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
349 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
350 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva V30
351 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
352 Jürgenson, Aivar V50
353 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
354 Lelov, Andrus V45
355 Paluoja, Hanno
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V40
356 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U13
357 Pau, Oskar
<RTR>
V-U19
358 Tamm, Lauri
<KJK>
V-U17
359 Koppel, Kristjan
<ProShop Team>
V30
360 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
361 änilane, birgit S-U30
362 Tamm, Kermo
<KJK>
V-U15
363 Oidekivi, Imre V40
364 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
365 Kirch , Mareck
<Uuesalu Spordiklubi>
V40
366 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane>
V40
367 Uulimaa, Ats
<Viko>
V-U30
368 Tito, Birgit S-U30
369 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
370 Raadla, kädi
<JK Paralepa>
S-U19
371 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team V-U30
372 Uusen, Tarvi V50
373 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
374 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team V35
375 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
376 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
377 Schmidt, Raido V35
378 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
379 Sarap, Georg
<VIKO>
V35
380 Viidik, Marge S35
381 Viidik, Tarvo V40
382 Härkönen, Valtteri Continental-Focus V30
383 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
384 Strugova Rõzko, Tatjana S35
385 Kaidis, Kaido
<21CC>
V40
386 Malkova, Tatiana S-U15
387 Allik, Sten V40
388 Randma, Kristjan V30
389 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
390 Karlis, Veiko V35
391 Pumpišs, Anrijs Tukums/Velodraugs V45
392 Oppi, Art V45
393 Hütt, Oliver Harris V-U19
394 Kell, Kevin Kalle V-U30
395 Kotov, Raul
<velo clubbers>
V50
396 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
397 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
398 Müürsepp, Madis
<Viimsi Rattaklubi>
V50
399 Talumaa, Raul
<CC Rota Mobilis>
V45
400 Kaar, Meelis V35
401 Kuusnõmm, Liis
<RedBike>
S30
402 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
V35
403 Veidenberg, Peeter V65
404 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
S35
405 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
406 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
407 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
408 Lepik, Janno V30
409 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva V40
410 Aro, Virko V35
411 Pärsim, Peep V45
412 Zaletajev, Toomas V50
413 Reinberk, Aldar
<Acty>
V35
414 Einroos, Evert V-U30
415 Taavits, Meelis V45
416 Varik, Marko V35
417 Rätsep, Tõnis V50
418 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM S-U30
419 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM V35
420 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V30
421 Kiitam, Ivar V-U30
422 Lauri, Tarmo V35
423 Viinalass, Leho V35
424 Hanni, Toomas V45
425 Mark, Velju V60
426 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
427 Gurtovets, Kaido V30
428 Kulak, Vjatseslav
<Ujumisespirdiklubi>
V30
429 Ploompuu, Kaido V35
430 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
431 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
432 Pikkof, Jaanis
<Sportlove>
V30
433 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
434 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
435 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
436 ILLAK, Peeter V50