Filter Maanteekarikasari / 4. posmi / Fakto Auto Tallinna Rahvasõit 09.06.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 117 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Eensoo, Ardi V45
6 Floren, Ron-Thorren V-U19
7 Pern, Kaido V30
8 Koger, Siim V35
9 Kodasma, Marek V40
10 Kriisa, Toomas V50
11 Mänd, Margus V45
12 Nõmmeots, Priit V40
13 Nikiforov, Igor V55
14 Kompus, Meelis V45
15 Kiskonen, Eero V45
16 Tarvis, Peeter V-U30
17 Raidma, Steven V40
18 Kõiv, Kardo V35
19 Raivet, Jaan V40
20 Kahem, Simmo V30
21 Rubenis , Normunds V55
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
23 Rahnel, Priit V45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
35 Kiisma, Tauri V30
36 Port, Kristjan V55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
39 Seppa, Raul V45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
41 Kesper, Raino V40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
43 Tiisler, Toomas ALPTER V45
44 Parv, Alar ALPTER V45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
47 Prommik, Martin V35
48 Malberg, Kriste S40+
49 Marrandi, Rain V35
50 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
51 Shilov, Fedor
<Box 6>
V30
52 Väli, Reigo V50
53 Kell, Kevin Kalle V-U30
54 Hütt, Oliver Harris V-U19
55 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
56 Zaletajev, Toomas V50
57 Varik, Marko V35
58 Rätsep, Tõnis V50
59 Mikson, Margus V40
60 Kikkas, Riho V40
61 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
62 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
63 Pallas, Helari V40
64 Gordienko , Konstantin V30
65 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
66 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
67 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
68 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
69 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
70 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
71 Saar, Marek Orkla Tiim V35
72 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
73 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
74 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
75 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
76 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
77 Aksin, Janno Hawaii Express V40
78 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
79 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
80 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
81 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
82 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
83 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
84 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
85 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
86 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
87 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
88 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
89 Gutmann, Tarmo FILTER V40
90 Maasik, Martin FILTER V35
91 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
92 Parv, Martin ALPTER V-U30
93 Parv, Martin ALPTER V-U30
94 Tukk, Kristel S35
95 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
96 Baumann, Priit V35
97 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
98 Sepp, Vahur V30
99 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
V40
100 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II V55
101 Soo, Allar
<KoMo>
V-U30
102 Schultz, Rick Cycling Tartu/Lõunakeskus V40
103 Jakovets, Veiko
<Telia Spordiklubi>
V40
104 Guläjev, Roland V40
105 Noorkõiv, Eero V35
106 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
V35
107 Roos, Andre
<TÜASK>
V-U19
108 Härkönen, Valtteri Continental-Focus V30
109 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
110 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
111 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
112 Kuris, Lauri
<Telia SK>
V30
113 Kalde, Meelis V40
114 Grünberg, Harry
<Porter Racing>
V45
115 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi >
V40
116 Reisenbuk, Erik
<otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
117 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
118 Rikkas, Henrik V55
119 Uusen, Tarvi V50
120 Tomsen, Rasmus V-U30
121 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton I V-U19
122 Elling, Toomas Rae Rattaklubi V40
123 Ööman, Marko RedBike Team V40
124 Einroos, Raino
<CC Rota Mobilis>
CC Rota Mobilis V50
125 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
126 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
127 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
V-U19
128 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva V40
129 Kaasik, Margus V55
130 Reinhold, Allan V35
131 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team V-U30
132 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
133 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
V45
134 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton V30
135 Bogdanov, Andrei V30
136 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp V50
137 Eduard, Tsalemchuk V40
138 Kotov, Raul
<veloclubbers>
V50
139 Pajumägi, Tarmo V40
140 Kuligin, Aleksei V30
141 Austa, Caspar
<TYASK>
V35
142 Pärs, Mihkel V30
143 Šulga, Andrejs V35
144 Kuriks, Reimo V45
145 Milistver, Meelis V40
146 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
147 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
V-U30
148 MacLeod, Kate
<CFC>
CFC Spordiklubi S-U30
149 Einroos, Evert V-U30
150 Mahlakas, Kalev V50
151 Jefimov, Jevgeni V30
152 Kirsipuu, Riho
<SK Kirss>
V-U30
153 Valli, Siim V30
154 Evendi, Rando Marten
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U19
155 Tupits, Norman Rae Rattaklubi V40
156 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
157 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
158 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
159 Pavlovs, Evalds ZZK TEAM V30
160 Kirsipuu, Avo
<SK Kirss>
V50
161 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I V-U30
162 Ilves, Arti
<Peloton>
Peloton I V-U19
163 Nositsh, Alexander V-U30
164 Järvsalu, Teet V35
165 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
V45
166 Juurik, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
167 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
168 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
169 Pajur, Markus
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U30
170 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisteenused>
V30
171 Metsalu, Merilin Hawaii Express S30
172 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
V35
173 Roose, Kert Otepää Rattaklubi V-U19
174 Velve, Ursel S40+
175 Vendelin, Karl-arnold
<Pro Immo>
V-U30
176 Karu, Üllar V40
177 Kaldre, Raul
<Porter Racing>
V45
178 Uusen, Rasmus Velopete V40
179 Lootus, Stefan Velopete V-U19
180 Uusen, Hindrik Velopete V40
181 Kaupmees, Margus Velopete V40
182 Baumann, Chris Velopete V45
183 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V40
184 Vent, Karl Mihkel
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
185 Reinson, Mart V35
186 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
187 Tosmin, Janno
<TÜASK>
V-U19
188 Tarassov, Kirill
<QM nordic>
V-U30
189 Ottender, Sten-Erik V-U30
190 Talve, Taavi V45
191 Ööbik, Antti
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
192 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
193 Saar, Tõnis
<Spordiklubi Rakke>
V-U30
194 Pau, Oskar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
V-U19
195 Hermet, Jaanek V40
196 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
197 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
198 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi V-U19
199 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
200 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
201 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
V55
202 Toomela, Tambet V35
203 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
204 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM S-U30
205 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM V35
206 Martma, Kert
<CFC>
V35
207 Tulf, Taago V35
208 Sarap, Georg
<VIKO>
V35
209 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
210 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
211 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
212 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
Īsā brauciens 75,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Noorväli, Ursula S40+
6 Jaago, Aivar V60
7 Kuusk, Enn V70+
8 Tamm, Bruno V45
9 Umbleja, Mati V60
10 Kotkas, Aivar V40
11 Valg, Marek V40
12 Kask, Sten V-U30
13 Vene, Sven V50
14 Palts, Imre V50
15 Meltsas, Veiko V45
16 Alaru, Riho V30
17 Luusepp, Leino V40
18 Pindel, Renar V35
19 Ots, Riho V35
20 Nikopenzius, Ivar V40
21 Talviste, Tarvi V45
22 Pletiens, Ilgvars V60
23 Klavinš, Laimonis V55
24 Sokolovs, Janis V65
25 Kalm, Marika S40+
26 Vill, Ago V50
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
28 näss, margo V50
29 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
30 Tiits, Kaido V45
31 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
32 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
33 New, Frederick V65
34 Pähk, Margus V40
35 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
36 Raadik, Indrek V40
37 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
38 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
39 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
40 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
V30
41 Ets, Aare V45
42 Krull, Kristjan V35
43 Veidenberg, Peeter V65
44 Lepik, Janno V30
45 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
46 Lavrikov, Viktor
<BiM S-Peterburg>
V55
47 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
48 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
49 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
50 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
51 Maiorov, Ivan V30
52 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
53 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
54 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
55 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
56 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
57 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
58 Ruus, Oliver V30
59 Panina, Irina S30
60 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
61 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
62 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
63 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
64 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
65 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
66 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
67 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
68 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
69 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
70 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
71 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
72 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
73 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
74 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
75 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
76 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
77 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
78 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
79 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
80 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
81 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
82 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
83 Lillepärg, Taavi V40
84 põldemaa, meelis V45
85 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
V40
86 Russow, Urve
<Tervisesport>
S40+
87 ILLAK, Hilja S40+
88 Kolk, Jevgenia S-U30
89 Liiver, Andero V-U30
90 Sinahs, Dmitrijs V30
91 Vainre, Mart
<Team Vänt>
V30
92 Allik, Erik
<Spordipartner>
V40
93 Karlis, Veiko V35
94 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
95 Änilane, Birgit S-U30
96 Prükkel, Jaanus
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V50
97 Rändla, Raul V35
98 Kumel, Tarvo V50
99 Heinla, Raido V-U30
100 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
101 Hanni, Toomas V45
102 Viinalass, Leho V35
103 Kõll-Grünberg, Kristiina
<Porter Racing>
S40+
104 Valdmann, Sven V50
105 Kesa, Raimond
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V40
106 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
107 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
108 Soorm, Ahto V40
109 Ojamaa, Imre V45
110 Lelov, Andrus V45
111 Koppa, Kaido
<RedBike>
RedBike Team V40
112 Kalaus, Hargo V45
113 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
114 Müürsepp, Madis
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi V50
115 Kuuskman, Marko V45
116 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
117 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
118 Liik, Marge S30
119 Rohtma, Katrin S35
120 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
V50
121 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
V35
122 Kõiv, Marek V40
123 Sinitsyn, Antti V30
124 Utar, Ardy V-U30
125 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
126 Kiuisalaas, Tiia S40+
127 Vaindlo, Raul V65
128 Kaldoja, Avely
<TYASK>
S30
129 Laane, Kerttu-Liis S-U30
130 Alliku, Rivo V-U30
131 Voogla , Kaido
<KJK >
V40
132 Remmelgas, Rauno V-U30
133 Strugova Rõzko, Tatjana S35
134 Ploompuu, Kaido V35
135 Pravilova, Darja S30
136 Käsi, Marko
<Peloton>
V45
137 Klaos, Indrek
<Z Racing Team>
V35
138 Essmann, Veiko V30
139 Noormets, Aivar V55
140 Kirch, Mareck
<Fast-Bike Uuesalu Spordiklubi>
V40
141 Pohlak, Rauno
<VELOPLUS>
V40
142 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi V40
143 Lepik, Mikk Johan V30
144 Treufeldt, Ülo
<KJK>
V70+
145 Tern, Heigo V45
146 Kulbin, Andres
<Peloton>
V45
147 Kivikas, Eero V40
148 Pruul, Robin V-U30
149 Kasemaa, Alari
<Treeningpartner>
V45
150 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton V45
151 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
S-U30
152 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
V50
153 Str1kov, Victor
<KJK>
V55
154 Mustafin, Aleksandr
<KJK>
V60
155 Vassiljev, Oleg
<KJK>
V55
156 Eenraid, Priit V45
157 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
158 Krela, Jaan
<Dünamo>
V50
159 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton II V50
160 Tuul, Annika S40+
161 Eenkivi, Kristian V35
162 Veskimeister, Jaak V40
163 Luidre, Andres
<KavalAntsStuudio >
V30
164 Kenk, Janar V35
165 Maranik, Marek
<TÜSK>
V45
166 Savolainen, Heikki V30
167 Gurtovets, Kaido V30
168 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
169 Tõnov, Tõnu
<Spordipartner>
V40
170 vähi, ilmar V40
171 Klesment, Rene V30
172 Banyai, Adalbert V30
173 Kardakov, Aleksandr V60
174 Kardakov, Aleksandr V60
175 Kajakas, Kristjan
<Z racing team>
V35
176 Alaru, Andres V35
177 susi, endel V50
178 Pravilov, Egor V50
179 Nõmme, Anre V45
180 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
181 Järvet, Heiti V40
182 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
183 Kalm, Marika S40+
184 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
Jauniešu sacensības 75,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
9 Viilver, Alex V-U17
10 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
12 Grünberg, Henry
<Porter Racing>
V-U17
13 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
14 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
15 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
16 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
17 Kalmus, Kaaro
<Nõmme rattaklubi>
V-U17
18 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
19 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
S-U17
20 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
V-U15
21 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
22 Libek, Maario
<Tysk>
V-U17
23 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
24 Laane, Max Sander V-U17
25 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi jalgratta kool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
26 Kukk, Kätlin
<Kalevi jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool S-U19
27 Sazonov, Mark
<KJK>
V-U17
28 Sviridenko, Erik
<KJK>
V-U17
29 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U15
30 Ebras, Elisabeth
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool S-U17
31 Aus, Aaron
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
32 Karki, Martin
<TÜ ASK>
V-U17
33 Soonik, Kristel Sandra Viimsi Rattaklubi S-U19
34 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi V-U17
35 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi V-U17
36 Johanson, Stefan Viljandi Rattaklubi V-U17
37 Valmsen, Henri Viljandi Rattaklubi V-U15
38 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi S-U17
39 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi S-U17
40 Sarikas, Merilyn Viljandi Rattaklubi S-U17
41 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
S-U19
42 Karlep , Georg Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
43 Krusemann, Martin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
44 Vahter, Robin
<Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking>
V-U17
Ģimenes brauciens 30,2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Prii, Klaarika S30
4 Hermaküla, Hannes V50
5 Rahe, Ülle S40+
6 Rahe, Aivar V55
7 Pankov, Anton V55
8 Pankov, Robert V-U15
9 Pankova, Alla S40+
10 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
11 Taavits, Meelis V45
12 Rahuoja, Mari-Ly Eesti Posti quandem S40+
13 Mägi, Marita Eesti Posti quandem S40+
14 Krusel, Sandra Eesti Posti quandem S30
15 Kaas, René Eesti Posti quandem V35
16 Pajur, Maris S30
17 Lang, Kristo V40
18 Leiten, Ragnar V30
19 Susloviene, Ramune
<Täppsportlased>
S40+
20 Liidres, Leho
<Täppsportlased>
V55
21 Jõgi, Ahti V45
22 Bronishevskaja, Zlata
<KJK>
S-U15
23 Voronovits, Renat
<KJK>
V-U15
24 Olhovski, Daniel
<KJK>
V-U15
25 Svetlitsnoi, Vladisalv
<KJK>
V-U15
26 Dragomeretski, Jan
<KJK>
V-U15
27 Grinko, Jaroslav
<KJK>
V-U17
28 Artjomov, Ilja
<KJK>
V-U17
29 Mangulis, Greete S30
30 Tobias, Eve S40+
31 Kari, Leiu S40+
32 Ranna, Marko V-U30
Bērnu sacensības 3450m (V/S-U13)
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Bērnu sacensības 2300m (V/S-U11)
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Härm, Robin V-U11
8 Rattasepp, Peter Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
10 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
Bērnu sacensības 1150m (V/S-U9)
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Sepp, Jesse-Revo V-U10
4 Rooba, Frank Martin V-U10
5 Härm, Meriliis S-U10
6 Rattasepp, Roger Robert V-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Luusepp, Luisa S-U10
Bērnu sacensības 400m (V/S-U7)
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
4 Saar, Rando
<Põltsamaa Rattaklubi>
V-U7
5 Saar, Henri
<Põltsamaa Rattaklubi>
V-U7
6 Pulst, Karl Mattias V-U7
Bērnu sacensības 200m (V/S-U5)
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Lissov, Egor V/S-U5
3 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
4 Kajo, Kaspar V/S-U5
5 Lepik, Eliise V/S-U5
6 Lepik, Anete V/S-U5
7 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
8 Pulst, Jan Kristofer V/S-U5
9 Metsküla, Revo V/S-U5
Total 507