Filter Maanteekarikasari / 7. posms / Suur-Munamäe 18.08.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 88,3 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Floren, Ron-Thorren V-U19
6 Pern, Kaido V30
7 Koger, Siim V35
8 Kodasma, Marek V40
9 Kriisa, Toomas V50
10 Mänd, Margus V45
11 Nõmmeots, Priit V40
12 Nikiforov, Igor V55
13 Kompus, Meelis V45
14 Kiskonen, Eero V45
15 Tarvis, Peeter V-U30
16 Raidma, Steven V40
17 Raivet, Jaan V40
18 Kahem, Simmo V30
19 Rubenis , Normunds V55
20 Kalm, Marika S40+
21 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
22 Rahnel, Priit V45
23 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
24 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
25 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
26 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
27 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
28 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
30 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
31 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
32 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
33 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
34 Kiisma, Tauri V30
35 Port, Kristjan V55
36 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
37 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
38 Seppa, Raul V45
39 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
40 Kesper, Raino V40
41 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
42 Tiisler, Toomas ALPTER V45
43 Parv, Alar ALPTER V45
44 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
45 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
46 Prommik, Martin V35
47 Marrandi, Rain V35
48 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
49 Vlassov, Jüri
<CC Rekord>
V40
50 Kell, Kevin Kalle V-U30
51 Hütt, Oliver Harris V-U19
52 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
53 Zaletajev, Toomas V50
54 Varik, Marko V35
55 Rätsep, Tõnis V50
56 Mikson, Margus V40
57 Kikkas, Riho V40
58 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
59 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
60 Pallas, Helari V40
61 Gordienko , Konstantin V30
62 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
63 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
64 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
65 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
66 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
67 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
68 Saar, Marek Orkla Tiim V35
69 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
70 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
71 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
72 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
73 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
74 Aksin, Janno Hawaii Express V40
75 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
76 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
77 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
78 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
79 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
80 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
81 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
82 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
83 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
84 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
85 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
86 Hermaküla, Hannes V50
87 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
88 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
89 Kalde, Meelis V40
90 Strikholm, Peeter
<Püha Loomaaed>
V40
91 Utar, Urmo V30
92 Lebedinskii, Dmitrii
<PskovSkiTeam>
V40
93 Parygin, Dmitry
<Pskov Ski Team>
Peloton I V40
94 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
95 Kesonen, Anssi Continental-Focus V30
96 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
97 Kasenõmm, Priit FILTER V40
98 Tsalemchuk, Eduard V40
99 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp V50
100 Suurpere, Arvi
<RTR>
Rein Taaramäe rattaklubi V45
101 Lillmaa, Ove V-U30
102 Luts, Taavi V50
103 Barabash, Aleksey V50
104 Liivamägi, Sven
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
105 Niemi, Jarkko Continental-Focus V35
106 Pani, Marek
<Team Stokker>
V45
107 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
108 Bolsis, Normunds V50
109 Bolsis, Niklavs
<Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree>
V-U30
110 Värv, Sander
<REKORD CC>
V35
111 Vainre, Mart
<Team VäntTe>
V30
112 Kivirüüt, Margus V45
113 Kõiv, Marek V40
114 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
V50
115 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
116 Arme, Janek
<Põltsamaa jalgrattaklubi>
V30
117 Mahlakas, Kalev V50
118 Sibul, Argo
<Scoutspataljon Team>
V30
119 Türna, Siim V30
120 Rikkas, Henrik V55
121 Kattai, Kaupo
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V45
122 Kaasik, Margus V55
123 Sildvee, Madis
<RR Siplsed>
V40
124 Reisenbuk, Erik Otepää Rattaklubi V-U30
125 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
126 Rikk, Joel V50
127 Uude, Aivo V40
128 Teder, Feeliks
<Tartu Ujumisklubi>
V35
129 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
130 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK >
V-U19
131 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
V55
132 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
V35
133 Piirimägi, Peeter V40
134 Nassar, Taavi V30
135 Saarnik, Mark
<Fnt spordiklubi>
V-U30
136 Valgur, Gunnar
<FNT spordiklubi>
V30
137 Uulimaa, Ats
<viko>
V-U30
138 Klaos, Einar
<Komo>
V55
139 Kriukov, Aleksandr
<Desperados>
V-U30
140 Pilv, Armin
<Haanja RK>
V-U30
141 Mõts, Olavi
<Haanja Rattaklubi>
V50
142 Toomela, Tambet V35
143 Rei, Tarmo CFC Spordiklubi V45
144 Põldma, Mirko
<RR Siplased>
V35
145 Kollo, Andres FILTER V30
146 Kollo, Madis FILTER V30
147 Maasik, Martin FILTER V35
148 Laas, Martin V-U30
149 Kuriks, Reimo V45
150 Saagpakk, Ahti
<FNT spordiklubi>
V45
151 Zālītis, Didzis
<Dobeles dzirnavnieks/Feel free>
V50
152 Rubenis, Pauls V-U19
153 Meltsov, Martin
<Haanja Rattaklubi>
V35
154 Vilumovs, Ivo EVELO TEAM V30
155 Āķis, Sandis EVELO TEAM V40
156 Vēvers, Ģirts EVELO TEAM V45
157 Inovskis, Nauris EVELO TEAM V35
158 Sprude, Arvis EVELO TEAM V30
159 Kalveršs, Māris EVELO TEAM V40
160 Vosekalns, Andris EVELO TEAM V-U30
161 Mikulens, Juris EVELO TEAM V35
162 Uibokand, Janelle
<ASTRO BALTICS>
S-U30
163 Uusen, Tarvi V50
164 Talve, Taavi V45
165 Cakmak, Sinan V40
166 Sepp, Vahur V30
167 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
V50
168 Kibal, Tair
<Haanja Rattaklubi>
V35
169 Välk, Annes V35
170 Ansons, Kristers
<Amore&Vita - Prodir>
V-U30
171 Bilql, Ali Riza
<ARBCoaching>
V45
172 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi V50
173 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
174 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
V45
175 Mesi, Joosep Püha Loomaaed V-U19
176 Tosmin, Janno
<TÜASK>
V-U19
177 Heleki, Joel V35
178 Austa, Caspar
<TYASK>
V35
179 Palli, Timo V40
180 Kirsipuu, Toomas V55
181 Leidt, Markus Peloton I V-U19
182 Lauk, Karl Patrick
<Groupama-FDJ Continental>
V-U30
183 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
184 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
185 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
186 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
V-U30
187 Kalja, Mihkel
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
V-U30
188 Ilves, Arti
<Peloton>
Peloton I V-U19
189 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I V-U30
190 Reinberk, Aldar V35
191 pungar, rainer
<cyclon>
V40
192 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
193 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
194 Kutser, Karmo
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U30
195 Hallop, Greg Viljandi Rattaklubi V-U30
196 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
197 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
198 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
199 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
200 Schmidt, Raido V35
201 Adams, Markus
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
202 Pungar, Urmas V40
203 Vent, Karl Mihkel
<TÜ ASK>
V-U30
204 Stapjaks, Rostislavs
<NAV>
V45
205 Rehepapp, Raigo V35
206 Sarap, Georg
<Viko>
V35
207 Lootus, Stefan Velopete V-U19
208 Kägu, Hannes Velopete V50
209 Kaupmees, Margus Velopete V40
210 Grün, Rasmus Velopete V40
211 Uusen, Hindrik Velopete V40
212 Köster, Indrek V45
213 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
214 Marks, Raul V50
215 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisteenused>
V30
216 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM S-U30
217 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM V35
218 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
V-U30
219 Sergey, Lazarev V35
220 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
221 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
222 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
223 Toome, Roland
<RR Siplased>
V50
Īsā brauciens 43,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Rutka, Daiga S40+
25 Kalm, Marika S40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
27 näss, margo V50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
31 New, Frederick V65
32 Pähk, Margus V40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
34 Raadik, Indrek V40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
38 Veidenberg, Peeter V65
39 Lepik, Janno V30
40 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
41 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
42 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
43 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
44 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
45 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
46 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
47 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
48 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
49 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
50 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
51 Ruus, Oliver V30
52 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
53 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
54 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
55 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
56 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
57 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
58 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
59 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
60 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
61 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
62 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
64 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
65 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
66 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
67 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V35
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
71 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
72 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
74 Lebedev, Igor
<PskovSkiTeam>
V60
75 Pestriakov, Sergei
<PskovSkiTeam>
V55
76 Mainsoo, Rene V40
77 Aas, Andres V40
78 Eenraid, Priit V45
79 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
80 Savolainen, Heikki V30
81 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
82 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
V40
83 Guläjev, Roland V40
84 Karlis, Veiko V35
85 Tiido, Mati V45
86 Kepp, Kaidu V55
87 Härm, Leo
<PJK>
V70+
88 Tombak, Tanel
<Tammiste CK>
V30
89 Reimann, Anti
<Tammiste CK>
V45
90 Mäggi, Martin
<Sportlove>
V45
91 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
92 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
V45
93 värnik, alar
<velomaniakid>
V40
94 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp S30
95 Noormets, Aivar V55
96 kask, ants V45
97 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
98 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi V40
99 Voogla, Kaido
<KJK>
V40
100 Strugova Rõzko, Tatjana S35
101 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
V45
102 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
V45
103 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
V45
104 Ploompuu, Kaido V35
105 Võsu, Jaan V50
106 Hanni, Toomas Annikoru Hundid V45
107 Viinalass, Leho Annikoru Hundid V35
108 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
V50
109 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
110 Kuldkepp, Kristi
<TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI>
S30
111 Valdmann, Sven V50
112 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
V70+
113 Tikk, Lauri V45
114 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
115 joosep, mihkel V60
116 joosep, saamuel V-U30
117 Kotkin, Pavel V40
118 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
V50
119 Palm, Ingemar V40
120 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
121 Milistver , Meelis V40
122 Tiisler, Marko V50
123 Pumpiss, Anrijs
<Tukums>
Tukums/Velodraugs V45
124 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton V45
125 Karro, Meelis V35
126 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
127 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
128 Lelov, Andrus V45
129 Kilk, Kristo V-U30
130 Raiesmaa, Eldur
<Auto Stock>
V50
131 Musting, Ole
<Eesti Tõukerattaliit>
V35
132 Parv, Martin ALPTER V-U30
133 Kaldoja, Avely
<TYASK>
S30
134 Tuul, Toomas V-U30
135 Einland, Eve
<Pärnu maakohus>
V45
136 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic V40
137 Čunka, Kārlis Velo+ Bottari Baltic V50
138 Račkovs, Igors Velo+ Bottari Baltic V55
139 Merzlikin, Olexander Velo+ Bottari Baltic V40
140 Einroos, Evert V-U30
141 Danilas, Meelis V50
142 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
143 Krela, Jaan
<Dünamo>
V50
144 neemela, Kurmo
<Dünamo>
V45
145 Tuul, Sander V-U30
146 Luur, Ervin
<Püha Loomaaed>
V60
147 Sarapuu, Rain V40
148 Siidra, Kaimar
<Xteam>
V40
149 vähi, ilmar V40
150 Pensa, Heiki
<Valio Eesti AS>
V60
151 Lang, Tea
<TÜ ASK>
S40+
152 Leidt, Meelis Peloton II V50
153 Nigul, Margo V45
154 Arula, Raul
<Tartu Veloi>
V60
155 Kalja, Priit V50
156 Merila, Jaanis V45
157 Kaldmäe, Kevin
<FNT Spordiklubi>
V-U30
158 Heinla, Siim V-U30
159 Treufeldt, Ülo
<KJK>
V70+
160 Thal, Talis
<XTeam>
V45
161 Michelson, Ülo V45
162 Ärmpalu, Aare
<Ruuveni Spordiklubi>
V50
163 Butorin, Aleksandr V40
164 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
165 Maranik, Marek
<TÜSK>
V45
166 Kumel, Tarvo V50
167 Talv, Tarvi
<Dünamo>
V45
168 Rekand, Tiina
<Jõuluks koju>
S30
169 Vaindlo, Raul V65
170 Rätsep, Ain
<Sporfipartner>
V40
171 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
S-U30
172 Kalejs, Maris Tukums/Velodraugs V45
173 Jalakas, Siim V-U30
174 Vällik, Kristjan V50
175 Kutilov, Roman V30
176 Pravilov, Egor V50
177 Nõmme, Anre V45
178 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
179 Järvet, Heiti V40
180 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
181 Kõiv, Kardo V35
182 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
183 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V40
184 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
185 Novikov, Oleg
<PskovSkiTeam>
V55
Jauniešu sacensības 43,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
9 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
10 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool V-U17
11 Raiesmaa, Remo
<Paikuse PK>
V-U17
12 Pau, Oskar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
V-U17
13 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi >
V-U17
14 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
15 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
16 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
17 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
18 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
19 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
20 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
21 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
22 Teder, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
S-U15
23 Sviridenko , Erik Kalevi Jalgrattakool V-U17
24 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
25 Kalmus, Kaaro
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
26 Närap, Henry
<TÜASK>
V-U17
27 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
28 Karki, Martin
<TÜASK>
V-U17
29 Vähi, Joonas Tripassion Triatloniklubi V-U15
30 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
31 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
32 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
33 Saar, Andris Roland
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U17
34 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaaas>
V-U15
35 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
S-U19
36 Lepmets, Markus V-U19
37 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
38 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
39 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
V-U15
40 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
S-U17
41 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi V-U17
42 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi S-U19
43 Aus, Aaron
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
44 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Juursoo, Meelis V45
4 Prii, Klaarika S30
5 Taavits, Meelis Annikoru Hundid V45
6 Rodbaver, Oksana
<Tartu Ujumisklubi>
S35
7 Teder, Sander
<Tartu Ujumisklubi>
V-U15
8 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
S-U15
9 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
10 Õun, Piret S40+
11 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U15
12 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U15
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
8 Härm, Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
10 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
11 Uusen, Nora Velopete S-U11
12 Uusen, Nora S-U11
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
11 Eenraid, Eneli S-U10
12 Eenraid, Ereli S-U10
13 Uusen, Henri Velopete V-U10
14 Ebras, Kristian
<KJK>
V-U10
15 Tiisler, Robin V-U10
16 Luht, Ranel V-U10
17 Sarapuu, Rain Aksel V-U10
18 Sarapuu, Aleksandra Maria V-U10
19 Uusen, Henri V-U10
Bērnu sacensības 400 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
Bērnu sacensības 200 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
7 Killing, Gerret V/S-U5
8 Killing, Kennert V/S-U5
9 Uusen, Ronja V/S-U5
Total 507