Filter Maanteekarikasari / 7. posms / Suur-Munamäe 18.08.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 88,3 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Floren, Ron-Thorren V-U19
6 Pern, Kaido V30
7 Koger, Siim V35
8 Kodasma, Marek V40
9 Kriisa, Toomas V50
10 Mänd, Margus V45
11 Nõmmeots, Priit V40
12 Nikiforov, Igor V55
13 Kompus, Meelis V45
14 Kiskonen, Eero V45
15 Tarvis, Peeter V-U30
16 Raidma, Steven V40
17 Kõiv, Kardo V35
18 Raivet, Jaan V40
19 Kahem, Simmo V30
20 Rubenis , Normunds V55
21 Kalm, Marika S40+
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
23 Rahnel, Priit V45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
35 Kiisma, Tauri V30
36 Port, Kristjan V55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
39 Seppa, Raul V45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
41 Kesper, Raino V40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
43 Tiisler, Toomas ALPTER V45
44 Parv, Alar ALPTER V45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
47 Prommik, Martin V35
48 Marrandi, Rain V35
49 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
50 Vlassov, Jüri
<CC Rekord>
V40
51 Kell, Kevin Kalle V-U30
52 Hütt, Oliver Harris V-U19
53 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
54 Zaletajev, Toomas V50
55 Varik, Marko V35
56 Rätsep, Tõnis V50
57 Mikson, Margus V40
58 Kikkas, Riho V40
59 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
60 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
61 Pallas, Helari V40
62 Gordienko , Konstantin V30
63 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
64 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
65 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
66 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
67 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
68 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
69 Saar, Marek Orkla Tiim V35
70 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
71 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
72 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
73 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
74 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
75 Aksin, Janno Hawaii Express V40
76 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
77 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
78 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
79 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
80 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
81 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
82 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
83 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
84 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
85 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
86 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
87 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
88 Salumäe, Madis V-U30
89 Hermaküla, Hannes V50
90 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
91 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
92 Kalde, Meelis V40
93 Strikholm, Peeter
<Püha Loomaaed>
V40
94 Utar, Urmo V30
95 Lebedinskii, Dmitrii
<PskovSkiTeam>
V40
96 Parygin, Dmitry
<Pskov Ski Team>
Peloton I V40
97 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
98 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
99 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
Īsā brauciens 43,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Rutka, Daiga S40+
25 Kalm, Marika S40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
27 näss, margo V50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
31 New, Frederick V65
32 Pähk, Margus V40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
34 Raadik, Indrek V40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
38 Veidenberg, Peeter V65
39 Lepik, Janno V30
40 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
41 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
42 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
43 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
44 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
45 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
46 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
47 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
48 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
49 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
50 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
51 Ruus, Oliver V30
52 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
53 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
54 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
55 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
56 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
57 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
58 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
59 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
60 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
61 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
62 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
64 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
65 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
66 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
67 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V35
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
71 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
72 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
74 Lebedev, Igor
<PskovSkiTeam>
V60
75 Pravilov, Egor V50
76 Nõmme, Anre V45
77 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
78 Järvet, Heiti V40
79 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
80 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
81 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
Jauniešu sacensības 43,7 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
9 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Juursoo, Meelis V45
4 Prii, Klaarika S30
Bērnu sacensības 2 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
8 Härm, Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
Bērnu sacensības 1 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
Bērnu sacensības 400 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
Bērnu sacensības 200 m
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
Total 221