Filter Maanteekarikasari / 6. posms / Pandivere 13.07.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 99 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Floren, Ron-Thorren V-U19
6 Pern, Kaido V30
7 Koger, Siim V35
8 Kodasma, Marek V40
9 Kriisa, Toomas V50
10 Mänd, Margus V45
11 Nõmmeots, Priit V40
12 Nikiforov, Igor V55
13 Kompus, Meelis V45
14 Kiskonen, Eero V45
15 Tarvis, Peeter V-U30
16 Raidma, Steven V40
17 Raivet, Jaan V40
18 Kahem, Simmo V30
19 Rubenis , Normunds V55
20 Kalm, Marika S40+
21 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
22 Rahnel, Priit V45
23 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
24 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
25 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
26 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
27 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
28 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
30 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
31 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
32 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
33 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
34 Kiisma, Tauri V30
35 Port, Kristjan V55
36 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
37 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
38 Seppa, Raul V45
39 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
40 Kesper, Raino V40
41 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
42 Tiisler, Toomas ALPTER V45
43 Parv, Alar ALPTER V45
44 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
45 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
46 Prommik, Martin V35
47 Marrandi, Rain V35
48 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
V30
49 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
50 Liivamäe, Kaarel V45
51 Kell, Kevin Kalle V-U30
52 Hütt, Oliver Harris V-U19
53 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
54 Zaletajev, Toomas V50
55 Varik, Marko V35
56 Rätsep, Tõnis V50
57 Mikson, Margus V40
58 Kikkas, Riho V40
59 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
60 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
61 Pallas, Helari V40
62 Gordienko , Konstantin V30
63 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
64 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
65 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
66 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
67 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
68 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
69 Saar, Marek Orkla Tiim V35
70 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
71 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
72 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
73 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
74 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
75 Aksin, Janno Hawaii Express V40
76 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
77 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
78 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
79 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
80 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
81 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
82 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
83 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
84 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
85 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
86 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
87 Puhke, Marcus FILTER V-U30
88 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
89 Hermaküla, Hannes V50
90 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
91 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
92 Fimberg, Teet V45
93 roose, kert Otepää Rattaklubi V-U19
94 Guläjev, Roland V40
95 Liivamägi, Vallo V40
96 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
V50
97 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
98 Kesonen, Anssi Continental-Focus V30
99 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
100 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
101 Paulson, Marek
<GS Schaller>
V35
102 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
103 Maasing, Sander Peloton V30
104 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
105 Rikkas, Henrik V55
106 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM S-U30
107 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM V35
108 Mahlakas, Kalev V50
109 Kaasik, Margus V55
110 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
111 Uude, Aivo V40
112 Saar, Tõnis
<Spordiklubi Rakke>
V-U30
113 Klaos, Einar
<Komo>
V55
114 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
115 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
116 Milistver , Meelis V40
117 Uulimaa, Ats
<viko>
V-U30
118 Ratilainen, Tuomas
<Järvenpään Pyöräilijät>
V40
119 Bogdanov, Andrei V30
120 Tsalemchuk, Eduard V40
121 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
122 Toomela, Tambet V35
123 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton I V30
124 Sarap, Georg
<VIKO>
V35
125 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi V50
126 Vilipson, Marko
<Peloton>
V55
127 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton V45
128 Laanem'e, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
129 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi V-U19
130 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
131 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
132 Sepp, Vahur V30
133 Kutser, Karmo
<CFC Spordiklubi>
V-U30
134 Talve, Taavi V45
135 Lootus, Stefan Velopete V-U19
136 Kaupmees, Margus Velopete V40
137 Uusen, Hindrik Velopete V40
138 Reisenbuk, Erik Otepää Rattaklubi V-U30
139 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi V-U19
140 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
141 Tosmin, Janno
<TÜASK>
V-U19
142 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express V-U30
143 Ebras, Kristo
<KJK>
V40
144 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
145 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
146 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
147 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
Īsā brauciens 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Kalm, Marika S40+
25 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
26 näss, margo V50
27 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
28 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
29 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
30 New, Frederick V65
31 Pähk, Margus V40
32 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
33 Raadik, Indrek V40
34 Prits, Jaanus V50
35 Poldmaa, Koit
<Simuna SK>
V35
36 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
37 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
38 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
39 Ets, Aare V45
40 Veidenberg, Peeter V65
41 Lepik, Janno V30
42 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
43 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
44 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
45 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
46 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
47 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
48 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
49 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
50 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
51 Prits, Jaanus V50
52 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
53 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
54 Ruus, Oliver V30
55 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
56 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
57 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
58 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
59 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
60 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
61 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
62 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
64 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
65 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
66 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
67 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
68 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
69 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
70 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
71 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
72 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
73 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
74 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
75 Utar, Ardy V-U30
76 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
77 Voogla , Kaido
<KJK >
V40
78 Karlis, Veiko V35
79 Midt, Ulvar V-U30
80 Rohtma, Katrin S35
81 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
82 Hanni, Toomas Annikoru Hundid V45
83 Viinalass, Leho Annikoru Hundid V35
84 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
85 Tiido, Mati V45
86 Kislitsõn, Arkadi V55
87 Kislitsõn, Konstantin V30
88 Hanni, Toomas Annikoru Hundid V45
89 Viinalass, Leho Annikoru Hundid V35
90 Midt, Ulvar V-U30
91 Ellermaa, Karel V-U30
92 susi, endel V50
93 Vill, Ago V50
94 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
95 Sidorov, Vladimir V60
96 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
V40
97 Lelov, Andrus V45
98 Lang, Tea
<TÜ ASK>
S40+
99 Kumel, Tarvo V50
100 Eenraid, Priit V45
101 Noormets, Aivar V55
102 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
103 Savolainen, Heikki V30
104 Tiisler, Marko V50
105 Tuul, Annika S40+
106 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
107 Jokio, Kati
<Järvenpään Pyöräilijät>
S40+
108 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
109 Saarmas, Reigo
<Haaslava Mtb>
V35
110 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
111 Kotkin, Pavel V40
112 Ploompuu, Kaido V35
113 Kutilov, Roman V30
114 Strugova Rõzko, Tatjana S35
115 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp S30
116 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
V70+
117 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
118 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
119 Lillepärg, Taavi V40
120 Teras, Jaanika S40+
121 Einroos, Evert V-U30
122 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
S-U30
123 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
V40
124 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
125 Gristsenko, Andrei Hawaii Express V45
126 Juul, Mari-Liis
<Sparta>
S40+
127 Pajumägi, Tarmo V40
128 Treufeldt, Ülo
<KJK>
V70+
129 Krela, Jaan
<Dünamo>
V50
130 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi V40
131 Vaindlo, Raul V65
132 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
133 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
134 Butorin, Aleksandr V40
135 Rätsep, Rein
<->
V50
136 Pravilov, Egor V50
137 Nõmme, Anre V45
138 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
139 Järvet, Heiti V40
140 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
141 Kõiv, Kardo V35
142 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V40
143 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
Jauniešu sacensības 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
9 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
10 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
11 Tamm, Kermo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U15
12 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool V-U17
13 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
14 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
15 Saul, Evar
<Kuusalu rattaklubi>
V-U15
16 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
17 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U17
18 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
19 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
20 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi V-U17
21 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi V-U17
22 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi V-U17
23 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi V-U17
24 johanson, stefan Viljandi Rattaklubi V-U17
25 Valmsen, Henri Viljandi Rattaklubi V-U15
26 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi S-U17
27 Lepmets, Markus V-U19
28 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi S-U17
29 Närap, Henry
<TÜASK>
V-U17
30 Aus, Aaron
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
31 Ebras, Elisabeth
<KJK>
S-U17
32 Kruve, Kaur V-U15
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Prii, Klaarika S30
4 Taavits, Meelis Annikoru Hundid V45
5 Taavits, Meelis Annikoru Hundid V45
6 Rääts, Laura S-U30
7 Kiisk, Katrin S35
8 Õun, Piret
<Radisson Blu Sky Hotel>
S40+
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
8 Härm, Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
10 Nõmmiste, Merit
<Simuna SK>
S-U11
11 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
12 Uusen, Nora Velopete S-U11
13 Shirikov, Lev
<Cosmos>
V-U11
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
11 Urke, Lauri V-U10
12 Eenraid, Eneli S-U10
13 Eenraid, Ereli S-U10
14 Luusepp, Luisa S-U10
15 Uusen, Henri Velopete V-U10
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
4 Urke, Marta S-U7
5 Nõmmiste, Karmen S-U7
6 Luusepp, Lukas V-U7
7 Shirikov, Jakov
<Cosmos>
V-U7
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
7 Nordlund, Jayden Continental-Focus V/S-U5
Total 372