Filter Maanteekarikasari / 6. posms / Pandivere 13.07.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 99 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Floren, Ron-Thorren V-U19
6 Pern, Kaido V30
7 Koger, Siim V35
8 Kodasma, Marek V40
9 Kriisa, Toomas V50
10 Mänd, Margus V45
11 Nõmmeots, Priit V40
12 Nikiforov, Igor V55
13 Kompus, Meelis V45
14 Kiskonen, Eero V45
15 Tarvis, Peeter V-U30
16 Raidma, Steven V40
17 Kõiv, Kardo V35
18 Raivet, Jaan V40
19 Kahem, Simmo V30
20 Rubenis , Normunds V55
21 Kalm, Marika S40+
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
23 Rahnel, Priit V45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
35 Kiisma, Tauri V30
36 Port, Kristjan V55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
39 Seppa, Raul V45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
41 Kesper, Raino V40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
43 Tiisler, Toomas ALPTER V45
44 Parv, Alar ALPTER V45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
47 Prommik, Martin V35
48 Marrandi, Rain V35
49 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
V30
50 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
51 Liivamäe, Kaarel V45
52 Kell, Kevin Kalle V-U30
53 Hütt, Oliver Harris V-U19
54 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
55 Zaletajev, Toomas V50
56 Varik, Marko V35
57 Rätsep, Tõnis V50
58 Mikson, Margus V40
59 Kikkas, Riho V40
60 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
61 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
62 Pallas, Helari V40
63 Gordienko , Konstantin V30
64 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
65 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
66 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
67 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
68 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
69 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
70 Saar, Marek Orkla Tiim V35
71 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
72 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
73 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
74 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
75 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
76 Aksin, Janno Hawaii Express V40
77 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
78 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
79 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
80 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
81 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
82 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
83 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
84 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
85 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
86 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
87 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
88 Puhke, Marcus FILTER V-U30
89 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
90 Salumäe, Madis V-U30
91 Hermaküla, Hannes V50
92 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
93 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
94 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
95 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
96 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
Īsā brauciens 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Kalm, Marika S40+
25 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
26 näss, margo V50
27 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
28 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
29 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
30 New, Frederick V65
31 Pähk, Margus V40
32 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
33 Raadik, Indrek V40
34 Prits, Jaanus V50
35 Poldmaa, Koit
<Simuna SK>
V35
36 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
37 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
38 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
39 Ets, Aare V45
40 Veidenberg, Peeter V65
41 Lepik, Janno V30
42 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
43 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
44 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
45 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
46 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
47 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
48 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
49 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
50 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
51 Prits, Jaanus V50
52 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
53 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
54 Ruus, Oliver V30
55 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
56 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
57 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
58 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
59 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
60 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
61 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
62 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
64 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
65 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
66 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
67 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
68 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
69 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
70 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
71 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
72 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
73 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
74 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
75 Utar, Ardy V-U30
76 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
77 Voogla , Kaido
<KJK >
V40
78 Karlis, Veiko V35
79 Midt, Ulvar V-U30
80 Rohtma, Katrin S35
81 Pravilov, Egor V50
82 Nõmme, Anre V45
83 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
84 Järvet, Heiti V40
85 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
86 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
87 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
Jauniešu sacensības 44 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Prii, Klaarika S30
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
8 Härm, Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
Total 222