Filter Maanteekarikasari / 5. posms / Haapsalu 22.06.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

Garā brauciens 91 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Tulp, Rain
<Komo>
V50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
3 Liin, Alar V40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
5 Floren, Ron-Thorren V-U19
6 Pern, Kaido V30
7 Koger, Siim V35
8 Kodasma, Marek V40
9 Kriisa, Toomas V50
10 Mänd, Margus V45
11 Nõmmeots, Priit V40
12 Nikiforov, Igor V55
13 Kompus, Meelis V45
14 Kiskonen, Eero V45
15 Tarvis, Peeter V-U30
16 Raidma, Steven V40
17 Kõiv, Kardo V35
18 Raivet, Jaan V40
19 Kahem, Simmo V30
20 Rubenis , Normunds V55
21 Kalm, Marika S40+
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
23 Rahnel, Priit V45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
35 Kiisma, Tauri V30
36 Port, Kristjan V55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
39 Seppa, Raul V45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
41 Kesper, Raino V40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
43 Tiisler, Toomas ALPTER V45
44 Parv, Alar ALPTER V45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
47 Prommik, Martin V35
48 Marrandi, Rain V35
49 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
50 Liivamäe, Kaarel V45
51 Kell, Kevin Kalle V-U30
52 Hütt, Oliver Harris V-U19
53 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
54 Zaletajev, Toomas V50
55 Varik, Marko V35
56 Rätsep, Tõnis V50
57 Mikson, Margus V40
58 Kikkas, Riho V40
59 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
60 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
61 Pallas, Helari V40
62 Gordienko , Konstantin V30
63 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
64 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
65 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
66 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
67 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
68 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
69 Saar, Marek Orkla Tiim V35
70 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
71 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
72 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
73 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
74 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
75 Aksin, Janno Hawaii Express V40
76 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
77 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
78 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
79 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
80 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
81 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
82 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
83 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
84 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
85 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
86 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
87 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
88 Hermaküla, Hannes V50
89 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
90 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
91 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II V55
92 põldemaa, meelis V45
93 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team V35
94 Fedorov, Evgeniy LIDER Kingisepp V50
95 Pärs, Mihkel V30
96 Nositsh, Alexander V-U30
97 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
98 Schröder, Mart
<JK Paralepa>
V55
99 Grünberg , Harry
<Porter Racing>
V45
100 Rikkas, Henrik V55
101 Klaos, Einar
<Komo>
V55
102 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U30
103 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
104 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
105 Hara, Jere Continental-Focus V-U30
106 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
107 Kullimaa, Karel V30
108 Sepp, Vahur V30
109 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
110 Uulimaa, Ats
<Viko>
V-U30
111 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
112 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
113 Utar, Urmo V30
114 Sarap, georg
<VIKO>
V35
115 Karu, Üllar V40
116 Vent, Karl Mihkel
<TÜASK>
V-U30
117 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
V55
118 Lauri, Tarmo V35
119 Guläjev, Roland V40
120 Kanerva, Jyri V30
121 Ebras, Kristo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V40
122 Eensoo, Ardi V45
123 Kanerva, Joni Porvoon Akilles V-U30
124 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane-Torpado>
V40
125 Petrovitš, Üllar
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V45
126 Kukk, Andres
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V30
127 Ots, Aimar-Alarik
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V50
128 Karu, Allar Peloton I V30
129 MacLeod, Kate
<CFC>
S-U30
130 Schmidt, Raido V35
131 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
132 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
133 Tarassov, kirill
<QM nordic>
V-U30
134 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
V-U30
135 Koppel, Kuido A&T Sport Team V50
136 Reinhold, Allan V35
137 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
S-U30
138 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
139 Metslind, Ottomar
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
140 Oolo, Kristjan Peloton V30
141 Vendelin, Karl-Arnold
<Tean Pro Immo-Nicolas Roux>
V-U30
142 Pungar, Urmas V40
143 Järva, Kert V-U19
144 Pruus, Peeter V30
145 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
146 Ehrberg, Liisa
<ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team S30
147 Uusen, Hindrik Velopete V40
148 Kaupmees, Margus Velopete V40
149 Grün, Rasmus Velopete V40
150 Lootus, Stefan Velopete V-U19
151 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I V-U30
152 Toomela, Tambet V35
153 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
154 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
155 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
156 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
157 Enok, Egerd CFC Spordiklubi V-U30
158 Kontus, Oskar
<Smart Sport>
V-U19
159 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V40
160 roose, kert Otepää Rattaklubi V-U19
161 Tuul, Annika S40+
162 Kutser, Karmo
<CFC>
V-U30
163 Litvintsev, Anton
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U19
164 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
165 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
166 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
167 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
Īsā brauciens 53 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 ILLAK, Peeter V50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
4 Rooba, Martti V35
5 Jaago, Aivar V60
6 Kuusk, Enn V70+
7 Tamm, Bruno V45
8 Umbleja, Mati V60
9 Kotkas, Aivar V40
10 Valg, Marek V40
11 Kask, Sten V-U30
12 Vene, Sven V50
13 Palts, Imre V50
14 Meltsas, Veiko V45
15 Alaru, Riho V30
16 Luusepp, Leino V40
17 Pindel, Renar V35
18 Ots, Riho V35
19 Nikopenzius, Ivar V40
20 Talviste, Tarvi V45
21 Pletiens, Ilgvars V60
22 Klavinš, Laimonis V55
23 Sokolovs, Janis V65
24 Kalm, Marika S40+
25 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
26 näss, margo V50
27 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
28 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
29 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
30 New, Frederick V65
31 Pähk, Margus V40
32 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
33 Raadik, Indrek V40
34 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
35 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
36 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
37 Ets, Aare V45
38 Jutt, Liina
<Telia Spordiklubi MTÜ>
S35
39 Veidenberg, Peeter V65
40 Lepik, Janno V30
41 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
42 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
43 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
44 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
45 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
46 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
47 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
50 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
51 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
52 Ruus, Oliver V30
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
54 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
55 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
56 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
57 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
58 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
59 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
60 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
61 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
62 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
63 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
64 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
65 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
66 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
67 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
71 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
72 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
74 ILLAK, Hilja S40+
75 Belovzorov, Maksim V30
76 Kirs, Tiina
<Tervisesport>
S40+
77 Eenraid, Priit V45
78 Krela, Jaan
<Dünamo>
V50
79 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
80 Rohtma, Katrin S35
81 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
82 Kotkin, Pavel V40
83 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
V50
84 Ploompuu, Kaido V35
85 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
86 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
87 Varrik, Virko VIIMSI SPORT I V35
88 Kõll-Grünberg, Kristiina
<Porter racing>
S40+
89 Voogla , Kaido
<KJK >
V40
90 Karlis, Veiko V35
91 Gurtovets, Kaido V30
92 Arlauskas, Laurynas
<IOSK Būdakalnis>
V-U30
93 Kasemaa, Alari
<Treeningpartner>
V45
94 Noormets, Aivar V55
95 Kumel, Tarvo V50
96 Valdmann, Sven V50
97 Lang, Tea
<TÜ ASK>
S40+
98 Essmann, Veiko V30
99 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
100 Kaljur, Allan V35
101 Mõtsnik, Jaan Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V50
102 Hanni, Toomas V45
103 Viinalass, Leho V35
104 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
S-U30
105 Vaindlo, Raul V65
106 Strugova Rõzko, Tatjana S35
107 Johanson, Raoul V55
108 Seer, Marek V40
109 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
V40
110 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
111 Pärimets, Kadri S-U30
112 Lelov, Andrus V45
113 Vähi, Ilmar V40
114 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
115 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
116 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
117 Vizgirda, Siim V35
118 Kriger, Vladislav V45
119 Lehemaa, Agu
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V55
120 Evert, Helina
<Jalgrattaklubi Paralepa>
S40+
121 Maranik, Marek
<TÜSK>
V45
122 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
123 susi, endel
124 Sidorenko, Eduard Hawaii Express Narva V55
125 Dergacheva, Angelina Mountainpeaks S-U30
126 Ivanov, Ivan
<MountainPeaks>
Mountainpeaks V-U30
127 Suvi, Toivo
<Raplamaa Rattaklubi KOMO>
V55
128 Savolainen, Heikki
<Flexoil>
V30
129 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton V45
130 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
V40
131 Treufeldt, Ülo
<KJK>
V70+
132 Alaru, Andres V35
133 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
134 Rääbis, Mati
<team AMPS>
V60
135 Aasma, Erko V40
136 Kepp, Kaidu V55
137 Kiiver, Kairi S30
138 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
139 Vahemaa, Madis
< Shoproller Kose AMK ct>
V45
140 Meringo, Joel
<RedBike>
RedBike Team V40
141 Simulask, Agu
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V50
142 Nerman, Margus
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V45
143 Vadam, Mattias
<Redbike>
RedBike Team V35
144 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
145 Pravilov, Egor V50
146 Nõmme, Anre V45
147 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
148 Järvet, Heiti V40
149 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
V45
150 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V40
151 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
Jauniešu sacensības 53 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
3 Õun, Joosep-Mattias V-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
5 Eenma, Siim V-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
8 Krusemann, Martin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
9 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
10 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
S-U15
12 Grünberg, Henry
<Porter Racing>
V-U17
13 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
14 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
15 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
16 Vilbaste09, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
17 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
18 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
19 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
20 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
21 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
22 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
23 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
S-U19
24 Ebras, Elisabeth
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool S-U17
25 Sirk, Ragnar
<NRK>
V-U17
26 Reintop, Karel V-U15
27 Bauer, Mikk
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V-U17
28 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
29 Tamm, Kermo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U15
30 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
31 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
32 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
S-U19
33 Notton, Rauno
<Cfc>
V-U17
34 Libek, Maario
<TÜ ASK>
V-U17
35 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
36 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
37 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
38 Notton, Rauno
<Cfc>
V-U17
39 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
S-U17
40 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi S-U19
41 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi V-U17
42 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi V-U17
43 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi V-U17
44 Johanson, Stefan Viljandi Rattaklubi V-U17
45 Valmsen, Henri Viljandi Rattaklubi V-U15
46 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi S-U17
47 Merilyn, Sarikas Viljandi Rattaklubi S-U17
48 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi S-U17
49 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
50 Raadla, Kädi
<Jalgrattaklubi Paralepa>
S-U19
51 Karki, Martin
<TÜ ASK>
V-U17
52 Kutser, Indra
<CFC>
S-U19
53 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U15
54 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U17
55 puuorg, Johann Mattias
<PorterRacing>
V-U17
56 Suurpere, Robin V-U15
Ģimenes brauciens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Miljand, Argo V45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
3 Prii, Klaarika S30
4 Lang, Kristo V40
5 Kiisk, Katrin S35
6 Taavits, Meelis V45
7 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
8 Tarmu, Kaja S40+
9 Raadla, Rünno
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V-U15
10 Raadla, Karl
<Jalgrattaklubi Paralepa>
V-U17
11 Treier, Ave
<Tervisesport>
S40+
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
8 Härm, Robin V-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
4 Sepp, Jesse-Revo V-U10
5 Rooba, Frank Martin V-U10
6 Härm, Meriliis S-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
11 Urke, Lauri V-U10
12 Puik, Lui V-U10
13 Eenraid, Ereli S-U10
14 Eenraid, Eneli S-U10
15 Luusepp, Luisa S-U10
16 Raie, Arabella S-U10
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
2 Kaupmees, Kermo V-U7
3 kaljur, Mikk Markus V-U7
4 Urke, Marta S-U7
5 Puik, Linda S-U7
6 Eensoo, Sandra S-U7
7 Luusepp, Lukas V-U7
8 Virtanen, Eleonora S-U7
9 Heinpalu, Emma-Nora S-U7
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
2 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
3 Kajo, Kaspar V/S-U5
4 Lepik, Eliise V/S-U5
5 Lepik, Anete V/S-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus V/S-U5
7 Killing, Gerret V/S-U5
8 Killing, Kennert V/S-U5
9 Puik, Mihkel V/S-U5
10 Virtanen, Aron V/S-U5
Total 429