Filter Maanteekarikasari / 2. posms / Elva 19.05.2019

Pirmais agrās reģistrēšanās posms beigsies nedēļā pirms sacensībām, trešdienas pusnaktī. Otrais posms beigsies sacensību nedēļas trešdienas pusnaktī.

# Vārds Komanda Starts Vecuma grupa
1 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
V50
2 Beljajev, Vladimir
<SK Tartu Velo>
V50
3 Laul, Margo V35
4 Vahtra, Norman
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U30
5 Butorin, Aleksandr V40
6 Ints, Kalev
<PELOTON>
V45
7 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
8 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi V40
9 Saviir, Janar V35
10 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
V45
11 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ V45
12 Treier, Eduard V45
13 Raudvee, Märt
<42 koma>
V35
14 Pajur, Markus
<Klubi Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U30
15 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
V45
16 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi V35
17 Notton , Rauno
<Cfc>
CFC Spordiklubi V-U17
18 Alexeev, Mikhail
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V40
19 Arlauskas, Laurynas
<IOSK Būdakalnis>
V-U30
20 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V55
21 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V-U30
22 Kasenõmm, Priit FILTER V40
23 Ivanov, Vladimir
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks V45
24 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
25 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
26 Ebras, Elisabeth
<KJK>
S-U17
27 Einroos, Evert V-U30
28 Ebras, Kristo
<KJK>
V40
29 Linde, Kairo-Markkus V-U11
30 Kaidis, Kaido
<21CC>
V40
31 Linde, Kermo V/S-U5
32 Krela, Jaan
<Dünamo>
V50
33 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team V45
34 Grün, Rasmus Velopete V40
35 Kaupmees, Margus Velopete V40
36 Uusen, Hindrik Velopete V40
37 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM V35
38 TALVE, TAAVI V45
39 Krumina, Anastasija ZZK TEAM S-U30
40 Nurm, Rait Velopete V40
41 Lootus, Stefan Velopete V-U19
42 Cakmak, Sinan V40
43 Aavik, Sander
<Ujumise Spordiklubi>
V-U17
44 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
45 Vähi, Ilmar V40
46 Priks, Hanno
<VAK Staier>
V55
47 Soo, Allar
<KoMo>
V-U30
48 Luusepp, Luisa S-U10
49 Olkonen, Indrek V50
50 Narits, Tauri
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed V30
51 põldemaa, meelis V45
52 Kunnus, Liina S30
53 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U17
54 Pärsim, Peep V45
55 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi V40
56 Tiido, Mati V45
57 Tiido, Mati V45
58 PUHKE, RAIVO V50
59 Pruus, Peeter V30
60 Olesk, Raul
<GC Sõprade Klubi>
V55
61 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
V40
62 Raiend, Hardi
<FatBikersEstonia>
V55
63 Saar, Tõnis
<Spordiklubi Rakke>
V-U30
64 Toivanen, Kalle Turun Urheiluliitto V-U17
65 Lindgren, Akseli Turun Urheiluliitto V-U19
66 Vainre, Mart
<Team Vänt>
V30
67 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
V35
68 Rohtma, Katrin S35
69 Milistver, Meelis V40
70 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
S-U17
71 Ajaots, Meelis V50
72 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
V35
73 Randma, Kristjan V30
74 Palu, Indrek V35
75 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
76 Paluoja, Hanno Tripassion Triatloniklubi V40
77 Schmidt, Raido V35
78 värnik, alar
<velomaniakid>
V40
79 Priivits, Janno V40
80 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
V45
81 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
82 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
V-U15
83 Uulimaa, Ats
<Viko>
V-U30
84 Teder, Feeliks
<Tartu Ujumisklubi>
V35
85 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
V-U15
86 Mitt, Terje
<Cosmos>
S40+
87 Ronimois, Ruttar V55
88 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC >
S-U19
89 Teder, Roobert
<Tartu Ujumisklubi>
V-U15
90 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
S-U15
91 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
V-U17
92 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
93 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
94 Sulg, Madis V-U30
95 Teder, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
S-U15
96 Lelov, Andrus V45
97 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
V50
98 Konrad, Ruudi
<ProShop Team>
V40
99 Klaavu, Juuso Porvoon Akilles V-U30
100 Vainio, Veeti Porvoon Akilles V-U19
101 Vainio, Roope Porvoon Akilles V-U30
102 Lindahl, Jesper Porvoon Akilles V-U30
103 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
V45
104 Kanerva, Joni Porvoon Akilles V-U30
105 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II V55
106 Voogla, Kaido V40
107 Aimi, Robin Turun Urheiluliitto V-U30
108 Lahti, Sampo Turun Urheiluliitto V-U30
109 Uusiperhe, Jesse Turun Urheiluliitto V-U30
110 Seppä, Lauri Turun Urheiluliitto V30
111 Klaos, Einar
<Komo>
V55
112 Pursiainen, Ville Continental-Focus V40
113 Toomela, Tambet V35
114 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
S30
115 Kulak, Vjatseslav V30
116 Gurtovets, Kaido V30
117 Kelk, Hugo Markus
<TUK>
V-U15
118 Kelk, Margus
<TUK>
V50
119 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team V35
120 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
V50
121 Prükkel, Jaanus
<KJK>
V50
122 Kurvits, Karl V-U10
123 rooni, jaanus V45
124 Nurk , Andro-Steve V/S-U5
125 rooni, ron CFC Spordiklubi V-U15
126 Aro, Virko V35
127 susi, endel
128 Rääts, Laura S-U30
129 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S40+
130 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
131 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
132 Bolsis, Niklavs
<Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree>
V-U30
133 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U19
134 Eenkivi, Kristian V35
135 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
136 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U15
137 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
V55
138 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V45
139 Kattai, Kaupo
<RTR>
V45
140 Jaska, Peeter V60
141 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
142 Bolsis, Normunds V50
143 Jogi, Johannes
<CFC>
V30
144 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi V-U17
145 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi V40
146 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U15
147 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U15
148 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
149 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U11
150 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
151 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
152 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
153 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
154 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
155 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
156 Hütt, Oskar Hendrik
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U17
157 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U17
158 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
159 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
S-U19
160 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U30
161 Loorits, Risto
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
V-U19
162 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
163 Uusen, Tarvi V50
164 Järvet, Heiti V40
165 Kalm, Marika S40+
166 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
V45
167 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
V35
168 Nõmme, Anre V45
169 Õun, Deivil
<KV TVJ>
V40
170 Eljas, Avo Püha Loomaaed V45
171 Võso, Toomas
<Baltic Aro Team>
V45
172 Reinberk, Aldar
<Acty>
V35
173 Liiv, Marten V-U30
174 Ilves, Arti
<Peloton>
175 Leidt, Markus
<Peloton>
176 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II S-U30
177 Matt, Jörgen
<Peloton>
178 Mark, Velju V60
179 Oolo, Kristjan Peloton V30
180 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
V-U11
181 Kajo, Kaspar V/S-U5
182 Sala, Martti
<moomoo>
V30
183 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
V40
184 Vedler, Alger V50
185 Rips, Leho V45
186 Luts, Jaan V-U30
187 Viļumovs, Ivo
<EVELO TEAM>
EVELO TEAM V30
188 Matvejev, Toomas V-U30
189 Pärn, Greg-Emil
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
V-U11
190 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
191 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi V45
192 Käsnar, Aivo V50
193 karpenko, gleb Hawaii Express Narva V-U19
194 Pruul, Robin V-U30
195 Ööbik, Antti
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi V40
196 Austa, Caspar
<TYASK>
V35
197 Tamm, Margo
<TYASK>
V-U30
198 VÄLI, PEAR
<LINNALEGENDID>
V45
199 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva V40
200 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi V-U19
201 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
V-U19
202 Kuusmaa, Maikel
<TYASK>
V-U30
203 Vent, Kaarel
<TYASK>
V-U30
204 Kõrgesaar, Mihkel
<TYASK>
V-U17
205 Kõrgesaar, Oskar
<TYASK>
V-U17
206 Lang, Mae
<TYASK>
S-U30
207 Lang, Tea
<TYASK>
S40+
208 Uffert, Mihkel
<TYASK>
V-U30
209 Vent, Karl Mihkel
<TYSK>
V-U30
210 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
V30
211 annuk, agu
<omniva>
V50
212 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool V-U17
213 Rüster, Oliver
<Peloton>
Peloton V-U15
214 Kirsipuu, Toomas V55
215 Sikanov, Vladislav V45
216 Kalja, Priit V50
217 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi V50
218 Raid, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
219 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
V-U19
220 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi V-U30
221 Klaos, Aiko Sportland Bottecchia Team V35
222 Vaindlo, Raul V65
223 Mölder, Jaak V50
224 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton V-U19
225 Leidt, Meelis Peloton II V50
226 Karki, Martin
<TYASK>
V-U17
227 Roos, Andre
<TYASK>
V-U19
228 Kumel, Tarvo V50
229 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U19
230 Nositsh, Alexander
<NRK>
V-U30
231 Maranik, Marek
<TÜSK>
V45
232 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi V-U17
233 Arumets, Joel V45
234 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
V35
235 Mätik, Olavi V45
236 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
S-U30
237 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
V-U10
238 Kilter, Mikk V35
239 Ülem, Risto V-U30
240 Palli, Timo V40
241 Sarap, Georg
<VIKO>
V35
242 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi V-U17
243 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi S-U19
244 Sillat, Stig Tristan
<TYASK>
V-U15
245 Somelar, Remo
<TYASK>
V-U15
246 Põldma, Henri
<TYASK>
V-U15
247 Närap, Henry
<TYASK>
V-U17
248 Mihkels, Madis
<TYASK>
V-U17
249 Libek, Maario
<TYASK>
V-U17
250 Tosmin, Janno
<TYASK>
V-U19
251 Uibu, Jakko
<TYASK>
V50
252 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi V-U19
253 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi V-U19
254 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi V-U19
255 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi V-U19
256 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
V45
257 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi V-U30
258 Pärn, Aare
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
V40
259 Jõeveer, Kaupo V45
260 New, Frederick V65
261 Tiisler, Toomas ALPTER V45
262 Parv, Alar ALPTER V45
263 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
264 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
V-U11
265 Johanson, Marko Püha Loomaaed V30
266 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
V-U10
267 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva V45
268 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva V50
269 Sepp, Kaspar-Romero V/S-U5
270 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
V-U17
271 Sepp, Jesse-Revo V-U10
272 Raadik, Indrek V40
273 Pähk, Margus V40
274 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
V35
275 Aia, Kardo Püha Loomaaed V30
276 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed V55
277 Kiisma, Tauri V30
278 Port, Kristjan V55
279 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
280 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U10
281 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
V35
282 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team V45
283 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva V50
284 näss, margo V50
285 Kesper, Raino V40
286 Juursoo, Meelis V45
287 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton V50
288 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans S40+
289 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
V30
290 Seppa, Raul V45
291 Prommik, Martin V35
292 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
V45
293 Põlgast, Urmas V45
294 Širokov, Juri V30
295 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
V60
296 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
V-U30
297 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
V50
298 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
V50
299 Strugova Rõzko, Tatjana S35
300 Kell, Kevin Kalle V-U30
301 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
302 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
303 Haava, Henno V45
304 Parv, Martin ALPTER V-U30
305 Hütt, Oliver Harris V-U19
306 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
V45
307 Kuusma, Ülle S40+
308 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
V30
309 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V65
310 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S30
311 Tammsaar, Kristjan
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V35
312 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V40
313 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V30
314 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
S-U30
315 Sepp, Vahur V30
316 Marrandi, Rain V35
317 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
S35
318 Lepik, Janno V30
319 Veidenberg, Peeter V65
320 Kaar, Meelis V35
321 Rooba, Frank Martin V-U10
322 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
V45
323 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
V40
324 Johanson, Kristjan Cycling Tartu V-U30
325 Valg, Marek V40
326 Kask, Sten V-U30
327 Kotkas, Aivar V40
328 Umbleja, Mati V60
329 Eenma, Siim V-U15
330 Tamm, Bruno V45
331 Vene, Sven V50
332 Pern, Kaido V30
333 Mänd, Margus V45
334 Nõmmeots, Priit V40
335 Kriisa, Toomas V50
336 Palts, Imre V50
337 Koger, Siim V35
338 Kodasma, Marek V40
339 Kõiv, Kevin Kardo V-U17
340 Miljand, Argo V45
341 Liin, Alar V40
342 Karpov, Anton LIDER Kingisepp V35
343 Lugenberg, Arvi
<CFC>
V45
344 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp V45
345 Tulp, Rain
<Komo>
V50
346 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S40+
347 Pravilov, Egor V50
348 Rooba, Martti V35
349 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
350 Õun, Joosep-Mattias V-U17
351 Floren, Ron-Thorren V-U19
352 Kuusk, Enn V70+
353 Treier, Maria
<CFC>
S-U15
354 Jaago, Aivar V60
355 Nikiforov, Igor V55
356 Meltsas, Veiko V45
357 Rahnel, Priit V45
358 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
V35
359 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp V45
360 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
V-U17
361 Klavinš, Laimonis V55
362 Sokolovs, Janis V65
363 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
V40
364 Kalm, Marika S40+
365 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U30
366 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U30
367 Sankmann, Joosep Cycling Tartu V-U30
368 Kiskonen, Siim Cycling Tartu V-U30
369 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi S-U30
370 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
371 Pletiens, Ilgvars V60
372 Rubenis , Normunds V55
373 Nikopenzius, Ivar V40
374 Kompus, Meelis V45
375 Ots, Riho V35
376 Pindel, Renar V35
377 Alaru, Riho V30
378 Luusepp, Leino V40
379 Kiskonen, Eero V45
380 Tarvis, Peeter V-U30
381 Kahem, Simmo V30
382 Talviste, Tarvi V45
383 Raivet, Jaan V40
384 Kõiv, Kardo V35
385 Raidma, Steven V40
386 Õitspuu, Sergei V45
387 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
388 Rehi, Maila A. Le Coq Team S40+
389 Tuul, Annika Pyssid S40+
390 Ploompuu, Kaido V35
391 Änilane, Birgit S-U30
392 Voolaid, Veiko
<Otepää Kehakultuurikollektiiv>
V35
393 Must, Margus V35
394 FEDOROV, EVGENY LIDER Kingisepp V50
395 Tiisler, Marko V50
396 Tamm, Margus
<21.CC >
V45
397 Kallemets, Mati
<JK Paralepa>
V70+
398 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
V35
399 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
V45
400 Tammisto, Priit
<CFC>
V60
401 Noormets, Aivar V55
402 Seer, Marek V40
403 Meigas, Mait
<Kuusalu Rattaklubi>
V40
404 Luts, Vello Aave Spordiklubi V40
405 Ots, Rait Aave Spordiklubi V40
406 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
407 Reisenbuk, Erik
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U30
408 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
409 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi V-U11
410 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
411 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER V-U11
412 RAADOM, ERIK
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport Team V35
413 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
V60
414 Hermaküla, Hannes V50
415 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
416 Härm, Meriliis S-U10
417 Härm, Robin V-U11
418 Pallo, Kert
<A&T Sport Team>
A&T Sport Team V-U15
419 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
V35
420 Mölder, Joosep V-U30
421 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
422 Niemi, Jarkko Continental-Focus V35
423 Kaasik, Margus V55
424 Hara, Jere Continental-Focus V-U30
425 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus V30
426 Kutilov, Roman V30
427 Nordlund, Johan Continental-Focus V40
428 Zirel, Joel V45
429 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
430 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
431 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70+
432 Kenk, Janar V35
433 Koort, Tauno V50
434 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U15
435 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
V50
436 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
437 Valdmann, Sven V50
438 Mahlakas, Kalev V50
439 Laas, Martin
<Team Illuminate>
V-U30
440 Meisalu, Martin V30
441 ILJIN, ANDREI Hawaii Express Narva V55
442 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
V45
443 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool V-U15
444 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi V35
445 Jaska, Toomas V30
446 Taavits, Meelis V45
447 Pihlap, Raimond
<Pekikõhu Reissing Tiim>
V30
448 Viinalass, Leho V35
449 Hanni, Toomas V45
450 Hanni, Toomas V45
451 Viinalass, Leho V35
452 Pungar, Urmas V40
453 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton V30
454 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi V-U30
455 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
456 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U30
457 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U30
458 Ruus, Oliver V30
459 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi V30
460 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi V-U19
461 Saar, Marek Orkla Tiim V35
462 Kivistik, Gert Hawaii Express V-U30
463 Aksin, Janno Hawaii Express V40
464 Kopli, Tarmo Hawaii Express V40
465 Salumäe, Priit Hawaii Express V50
466 Põder, Kaspar Orkla Tiim V-U30
467 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim V-U30
468 Gordienko , Konstantin V30
469 Pallas, Helari V40
470 Rätsep, Tõnis V50
471 Mikson, Margus V40
472 Varik, Marko V35
473 Zaletajev, Toomas V50
474 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
475 Haldre, Sulev V60
476 Kikkas, Riho V40
477 Mitt, Harrot
<Cosmos>
V-U11
478 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
V50
479 Mäkelä, Antti
<JäPy>
V40
480 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team V60
481 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team V-U30
482 Lumi, Jakob
<Cosmos>
V-U7
483 Palm, Tõnno A&T Sport Team V45
484 Tarmu, Ragnar Hawaii Express V35
485 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express V30
486 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
487 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
488 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
489 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V50
490 Palts, Imre VIIMSI SPORT II V50
491 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II V40
492 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. V45
493 Puhke, Marcus FILTER V-U30
494 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
495 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. S-U30
496 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
497 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V45
498 Killing, Gert
<Hawaii Express>
V40
499 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. V35
500 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II V35
501 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II V40
502 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 V50
503 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 V50
504 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 V-U30
505 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 V30
506 Krusemann, Magnus A&T Sport Team V40
507 Kippasto, Margo A&T Sport Team V40
508 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 V45
509 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 V45
510 Aule, Krister VIIMSI SPORT I V40
511 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II V45
512 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I V35
513 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I V-U30
514 Prii, Klaarika S30
515 Karlis, Veiko V35
516 ILLAK, Peeter V50