Filter Temposari / Fināls / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 12:03:00 Kasenõmm, Priit FILTER M40
8 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
9 12:04:00 Kiitam, Ivar V-U30
10 12:04:30 Kübar, Helen S35
11 12:05:00 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 12:05:30 Sirk, Ragnar V-U17
13 12:06:00 Danilkin, Denis V30
14 12:06:30 Pärt, Ingrit S40
15 12:07:00 Pärt, Krisseliine S-U30
16 12:07:30 Jaago, Aivar V60
17 12:08:00 Pohl, Piia M45
18 12:08:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
19 12:09:00 Kuusk, Enn V70
20 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
21 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
22 12:10:30 Voogla, Kaido M40
23 12:11:00 Vain, Ermet M40
24 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
25 12:12:00 Ööbik, Antti M40
26 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
27 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
28 12:13:30 Olgo, Raivo M45
29 12:14:00 Sikk, Andres M40
30 12:14:30 Maajärv, Rene M40
31 12:15:00 Kübar, Rene M40
32 12:15:30 Pärt, Janek M40
33 12:16:00 Albert, August V55
34 12:16:30 Evendi, Rando Marten V-U19
35 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
36 12:17:30 Tiunov, Gleb
<SKIBIKE.RU>
velo clubbers V35
37 12:18:00 Arro, Mihkel
<Mapri Ehitus>
V30
38 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
39 12:19:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
40 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
41 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
42 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
43 12:21:00 Näks, Einar M40
44 12:21:30 Port, Kristjan V55
45 12:22:00 Utar, Urmo V30
46 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
47 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
48 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
49 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
50 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
51 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
52 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
53 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
54 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
55 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
56 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
57 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
58 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
59 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
60 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
61 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
62 12:30:00 Baumann, Priit V35
63 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
64 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
V50
65 12:31:00 Rebane, Rait V-U30
66 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
67 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
68 12:32:30 Lepik, Janno V30
69 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
70 12:33:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
71 12:34:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
72 12:34:30 Hagen, Tiina S35
73 12:35:00 Parel, Hans V30
74 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER V35
75 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
76 12:35:30 Maasik, Martin FILTER V35
77 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER V30
78 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
79 12:36:30 Kollo, Andres FILTER V30
80 12:37:00 Talviste, Einari FILTER V50
81 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER V50
82 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
83 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
84 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
85 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
86 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
87 12:40:30 Rätsep, Tõnis V50
88 12:40:30 Varik, Marko V35
89 12:41:00 Pallas, Helari M40
90 12:41:30 Härm, Leo
<PJK>
V70
91 12:42:00 Koolmeister, Siim V30
92 12:42:30 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
S-U15
93 12:43:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
94 12:43:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
95 12:43:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
96 12:44:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
97 12:44:30 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
98 12:45:00 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
99 12:45:30 Vool, Stina TEAM SAARE S40
100 12:46:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
101 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
102 12:47:00 Liik, Alari-Fredi V-U23
103 12:47:30 Liik, Margus V50
104 12:48:00 Kasela, Taavi V35
105 12:48:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
106 12:49:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
107 12:49:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
108 12:50:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
109 12:50:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
110 12:51:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
111 12:51:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
112 12:52:00 Mikk, Margus M40
113 12:52:30 Hermaküla, Hannes V50
114 12:53:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
115 12:53:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
116 12:54:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
117 12:54:30 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
118 12:55:00 Märtson, Märt V-U30
119 12:55:30 Klaos, Einar
<Komo>
V55
120 12:56:00 Kuusemets, Johanna Maria S-U30
121 12:56:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
122 12:59:30 Karing, Krista S-U30
123 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
124 13:00:30 Kruusalu, Zinaida S45
125 13:01:00 New, Frederick V65
126 13:01:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
127 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
128 13:02:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
129 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
130 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
131 13:03:30 Prous, Priit V35
132 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
133 13:05:00 Ott, Indrek M40
134 13:05:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
135 13:06:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
136 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
137 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
138 13:20:00 Schultz, Peeter M40
139 13:25:00 Gorov, Aleksei V35
140 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
141 13:50:00 Timmermann, Toomas V30
142 13:58:30 Sild-Neeme , Eike S40
143 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
144 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
145 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
146 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
147 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Hütt, Oliver Harris V-U19
7 Killing, Egert FILTER V-U30
8 Killing, Kristel FILTER S-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
16 Pallas, Helari M40
17 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
18 Jaunmuktane, Karina
<Up sport>
S-U30
19 Tõnismäe, Marek
<Täppsportlased>
M40
20 Pihlakas, Marko
<ABB>
V35
21 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
22 Ingerma, Katariina
<Kats&Pets>
Total 169