Filter Temposari / Fināls / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
8 12:04:00 Kiitam, Ivar V-U30
9 12:04:30 Kübar, Helen S35
10 12:05:00 Savitsch, Grete Maria S-U17
11 12:05:30 Sirk, Ragnar V-U17
12 12:06:00 Danilkin, Denis V30
13 12:06:30 Pärt, Ingrit S40
14 12:07:00 Pärt, Krisseliine S-U30
15 12:07:30 Jaago, Aivar V60
16 12:08:00 Pohl, Piia M45
17 12:08:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
18 12:09:00 Kuusk, Enn V70
19 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
20 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
21 12:10:30 Voogla, Kaido M40
22 12:11:00 Vain, Ermet M40
23 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
24 12:12:00 Ööbik, Antti M40
25 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
26 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
27 12:13:30 Olgo, Raivo M45
28 12:14:00 Sikk, Andres M40
29 12:14:30 Maajärv, Rene M40
30 12:15:00 Kübar, Rene M40
31 12:15:30 Pärt, Janek M40
32 12:16:00 Albert, August V55
33 12:16:30 Evendi, Rando Marten V-U19
34 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
35 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
36 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
37 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
38 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
39 12:21:00 Näks, Einar M40
40 12:21:30 Port, Kristjan V55
41 12:22:00 Utar, Urmo V30
42 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
43 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
44 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
45 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
46 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
47 12:25:00 Rokk, Annika RMIT S40
48 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
49 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
50 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
51 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
52 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
53 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
54 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
55 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
56 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
57 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
58 12:30:00 Baumann, Priit V35
59 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
60 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
V50
61 12:31:00 Rebane, Rait V-U30
62 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
63 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
64 12:32:30 Lepik, Janno V30
65 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
66 12:33:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
67 12:34:30 Hagen, Tiina S35
68 12:35:00 Parel, Hans V30
69 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER V35
70 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
71 12:35:30 Maasik, Martin FILTER V35
72 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER V30
73 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
74 12:36:30 Kollo, Andres FILTER V30
75 12:37:00 Talviste, Einari FILTER V50
76 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER V50
77 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
78 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
79 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
80 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
81 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
82 12:40:30 Varik, Marko V35
83 12:40:30 Rätsep, Tõnis V50
84 12:41:00 Pallas, Helari M40
85 12:42:00 Koolmeister, Siim V30
86 12:43:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
87 12:44:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
88 12:44:30 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
89 12:45:00 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
90 12:45:30 Vool, Stina TEAM SAARE S40
91 12:46:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
92 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
93 12:47:00 Liik, Alari-Fredi V-U23
94 12:47:30 Liik, Margus V50
95 12:48:00 Kasela, Taavi V35
96 12:48:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
97 12:49:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
98 12:49:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
99 12:50:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
100 12:50:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
101 12:51:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
102 12:51:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
103 12:52:00 Mikk, Margus M40
104 12:52:30 Hermaküla, Hannes V50
105 12:53:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
106 12:53:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
107 12:54:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
108 12:55:00 Märtson, Märt V-U30
109 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
110 13:00:30 Kruusalu, Zinaida S45
111 13:01:00 New, Frederick V65
112 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
113 13:02:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
114 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
115 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
116 13:03:30 Prous, Priit V35
117 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
118 13:05:00 Ott, Indrek M40
119 13:05:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
120 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
121 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
122 13:20:00 Schultz, Peeter M40
123 13:25:00 Gorov, Aleksei V35
124 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
125 13:58:30 Sild-Neeme , Eike S40
126 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
127 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
128 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
129 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
130 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Hütt, Oliver Harris V-U19
7 Killing, Egert FILTER V-U30
8 Killing, Kristel FILTER S-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
16 Pallas, Helari M40
17 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
Total 147