Filter Temposõidu Karikasari / 5. posmos / Aruküla 19.06.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 10 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Jõeleht, Elmo V30
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Vinogradov, Georgi V-U23
10 17:19:00 Vinogradov, Vladimir V50
11 17:19:30 Kübar, Helen S35
12 17:20:00 Kasela, Taavi V35
13 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
14 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
15 17:21:30 Danilkin, Denis V30
16 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
17 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
18 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
19 17:23:30 Jaago, Aivar V60
20 17:24:00 Voogla, Kaido M40
21 17:24:30 Ööbik, Antti M40
22 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
23 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
24 17:26:00 Olgo, Raivo M45
25 17:26:30 Sikk, Andres M40
26 17:27:00 Maajärv, Rene M40
27 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
28 17:28:00 Pärt, Janek M40
29 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
30 17:29:00 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
31 17:29:30 Kikkas, Simmo M40
32 17:30:00 Liik, Margus V50
33 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
34 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
35 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
36 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
37 17:32:30 Port, Kristjan V55
38 17:33:00 Utar, Urmo V30
39 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
40 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
41 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
54 17:40:30 Rebane, Rait V-U30
55 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
56 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
57 17:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
58 17:42:30 Haljak, Antti M40
59 17:43:00 Lepik, Janno V30
60 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
61 17:44:00 Hütt, Oliver Harris V-U19
62 17:44:30 Hagen, Tiina S35
63 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
64 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER V35
65 17:45:00 Maasik, Martin FILTER V35
66 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER V30
67 17:45:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
68 17:46:00 Kollo, Andres FILTER V30
69 17:46:30 Talviste, Einari FILTER V50
70 17:47:00 Krutob, Tiina FILTER V50
71 17:47:30 Haramaa, Henri FILTER V-U30
72 17:48:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
73 17:48:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
74 17:49:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
75 17:49:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
76 17:50:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
77 17:50:30 Kald, Mari S35
78 17:51:00 Koolmeister, Siim V30
79 17:51:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
80 17:52:00 Varik, Marko V35
81 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
82 17:53:00 Ööman , Marko RedBike M40
83 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
84 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
85 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
86 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE S40
87 17:55:30 Sild-Neeme , Eike S40
88 17:56:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
89 17:56:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
90 17:57:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
91 17:57:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
92 17:58:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
93 17:58:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
94 17:59:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
95 17:59:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
96 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
97 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
98 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
99 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
100 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
101 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
102 18:02:30 Mikk, Margus M40
103 18:03:00 Hermaküla, Hannes V50
104 18:03:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
105 18:04:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
106 18:04:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
107 18:05:00 Ets, Aare M45
108 18:05:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
109 18:05:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
110 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
111 18:06:30 Taal, Tanel
<21CC>
V35
112 18:07:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S45
113 18:07:30 Värv, Sander V35
114 18:08:00 Kikkas, Simmo M40
115 18:08:30 Evendi, Kristi S40
116 18:09:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
117 18:09:30 NIgul, Mathilde Manuela
<CFC>
S-U23
118 18:09:30 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
119 18:10:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
120 18:10:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
121 18:11:00 Nisu, Oskar
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U30
122 18:11:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
123 18:12:00 Vahtra, Norman
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U30
124 18:12:30 Kuusemets, Johanna Maria S-U30
125 18:13:00 Ernes, Sander V35
126 18:13:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
127 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
128 18:14:30 Sankmann, Joosep
<Klubi Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U23
129 18:15:00 Schultz, Peeter M40
130 18:15:30 Johanson, Kristjan
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U23
131 18:16:00 Kiskonen, Siim
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U23
132 18:19:30 Reisenbuk, Erik V-U23
133 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
134 18:30:00 Pohl, Piia M45
135 18:30:30 Kuusk, Enn V70
136 18:31:00 Näks, Einar M40
137 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
138 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
139 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
140 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
141 18:33:30 Prous, Priit V35
142 18:34:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
143 18:35:00 Parel, Hans V30
144 18:35:30 Laanemets, Meelis M45
145 18:40:00 Karing, Krista S-U30
146 18:41:00 Kukk, Kätlin Kalevi Jalgrattakool S-U19
147 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
148 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
149 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
150 18:46:00 New, Frederick V65
151 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
152 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
153 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
154 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
155 18:48:30 Tammer, Meelis M45
156 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
157 18:50:00 Ott, Indrek M40
158 18:55:00 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
159 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
160 18:59:30 Gorov, Aleksei V35
161 19:00:00 Vain, Ermet M40
162 19:00:30 Kübar, Rene M40
163 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
164 19:01:30 Pallas, Helari M40
165 19:02:00 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
166 19:02:30 Vaikmaa, Siim M40
167 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
168 19:07:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
169 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
170 19:10:00 Albert, August V55
171 19:11:00 Einroos, Raino
<CC Rota Mobilis>
V50
172 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
173 19:20:00 Timmermann, Toomas V30
174 19:21:00 Sokk, Harri V30
175 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
19 Vinogradov, Vladimir V50
20 Vinogradov, Georgi V-U23
21 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U30
22 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
S-U30
23 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
24 Altraja, Martin V-U30
Total 199