Filter Temposari / 4. posmos / Pirita 12.06.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 15 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Tamm, Pirmin
<TEAM ENERVIT>
V30
30 17:29:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
31 17:30:00 Liik, Margus V50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
36 17:32:30 Port, Kristjan V55
37 17:33:00 Utar, Urmo V30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Ott, Indrek M40
41 17:35:00 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:30 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
43 17:36:00 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:37:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
46 17:37:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
47 17:38:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
48 17:38:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
49 17:39:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
50 17:39:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
51 17:40:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
52 17:40:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
54 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
55 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
56 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
57 17:42:30 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
58 17:43:00 Haljak, Antti M40
59 17:43:30 Lepik, Janno V30
60 17:44:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
61 17:44:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
62 17:45:00 Evendi, Kristi S40
63 17:45:30 Hagen, Tiina S35
64 17:46:00 Remmelg, Alari FILTER V35
65 17:46:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
66 17:46:00 Remmelg, Martin FILTER V30
67 17:46:00 Maasik, Martin FILTER V35
68 17:46:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
69 17:47:00 Kollo, Andres FILTER V30
70 17:47:30 Talviste, Einari FILTER V50
71 17:48:00 Krutob, Tiina FILTER V50
72 17:48:30 Haramaa, Henri FILTER V-U30
73 17:49:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
74 17:49:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
75 17:50:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
76 17:50:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
77 17:51:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
78 17:51:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
79 17:52:00 Varik, Marko V35
80 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
81 17:53:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
82 17:53:30 Koolmeister, Siim V30
83 17:54:00 Sild-Neeme , Eike S40
84 17:54:30 mooste, tarmo
<Radius>
M40
85 17:55:00 Nael, Margus V35
86 17:55:30 Ööman , Marko RedBike M40
87 17:56:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
88 17:56:30 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
89 17:57:00 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
90 17:57:30 Vool, Stina TEAM SAARE S40
91 17:58:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
92 17:58:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
93 17:59:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
94 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
95 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
96 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
97 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
98 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
99 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
100 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
101 18:02:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
102 18:03:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
103 18:03:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
104 18:04:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
105 18:04:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
106 18:05:00 Mikk, Margus M40
107 18:05:30 Hermaküla, Hannes V50
108 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
109 18:06:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
110 18:07:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
111 18:07:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
112 18:08:00 Astor, Sander V35
113 18:08:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
114 18:09:00 Väli, Reigo V50
115 18:09:30 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
V-U15
116 18:10:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
117 18:10:30 Vitsur, Holger V-U13
118 18:11:00 Allikberg, Marii-Isabel
<KJK>
S-U17
119 18:11:30 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
120 18:12:00 Kikkas, Simmo M40
121 18:12:30 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
S40
122 18:13:00 Ernes, Sander V35
123 18:13:30 Kuusemets, Johanna Maria S-U30
124 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
125 18:14:30 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
126 18:15:00 Schultz, Peeter M40
127 18:15:30 Ülavere, Raimo M45
128 18:16:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
129 18:16:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
130 18:16:30 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S45
131 18:17:00 Prangel, Kristo Cycling Tartu V-U23
132 18:17:00 Vahtra, Norman Cycling Tartu V-U30
133 18:17:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
134 18:18:00 Ärm, Rait Cycling Tartu V-U23
135 18:18:30 Värv, Sander V35
136 18:19:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
137 18:19:30 Reisenbuk, Erik V-U23
138 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
139 18:20:30 Pallo, Rait
<AT Sport>
M45
140 18:21:00 Sander, Laura Lizette S-U17
141 18:21:00 vakra, villu
<21CC Triatloniklubi>
V35
142 18:21:30 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
143 18:22:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
144 18:22:30 Värik, Hanna-Liisa S-U15
145 18:25:00 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
146 18:25:30 Uulimaa, Ats
<Viko>
V-U23
147 18:29:30 Sära, Ronne V30
148 18:30:00 Pohl, Piia M45
149 18:30:30 Kuusk, Enn V70
150 18:31:00 Näks, Einar M40
151 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
152 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
153 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
154 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
155 18:33:30 Prous, Priit V35
156 18:34:00 Raag, Reemo V35
157 18:35:00 Parel, Hans V30
158 18:35:30 Tammer, Meelis M45
159 18:36:00 Ülevain, Eerik V30
160 18:39:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
V30
161 18:39:30 Pohl, Lauren
<CFC>
S-U13
162 18:40:00 Karing, Krista S-U30
163 18:40:30 Gorov, Aleksei V35
164 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
165 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
166 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
167 18:46:00 New, Frederick V65
168 18:46:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
169 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
170 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
171 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
172 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
173 18:50:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
174 18:55:00 Vinogradov, Vladimir V50
175 18:55:30 Vinogradov, Georgi V-U23
176 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
177 18:59:30 Saks, Karl-Kristjan V30
178 19:00:00 Vain, Ermet M40
179 19:00:30 Kübar, Rene M40
180 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
181 19:01:30 Pallas, Helari M40
182 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
183 19:02:30 Lepik, Mikk Johan V30
184 19:03:00 Reinpõld, Risto V35
185 19:03:30 Kingo, Priit M40
186 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
187 19:06:00 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool V-U17
188 19:07:00 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi >
Rae Rattaklubi II M40
189 19:07:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
190 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
191 19:08:30 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
192 19:09:00 Kivioja, Raimo V35
193 19:10:00 Albert, August V55
194 19:10:30 Kruusmann, Ahto
<CC Rota Mobilis>
M45
195 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
196 19:17:00 Tali, Taavi V30
197 19:20:00 Timmermann, Toomas V30
198 19:21:30 Nisu, Oskar Cycling Tartu V-U30
199 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
19 Truve, Eva-Maria S45
20 Pihlakas, Marko V35
21 Vinogradov, Vladimir V50
22 Vinogradov, Georgi V-U23
23 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
24 Kaasik, kairit S50
25 Värik, Hanna-Liisa S-U15
26 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
27 Raag, Reemo V35
28 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
S45
29 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U30
30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
31 Kingo, Priit M40
Total 230