Filter Temposari / 6. posmos / Kiili 24.07.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:30 Kübar, Helen S35
10 17:20:00 Kasela, Taavi V35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis V30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar V60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
26 17:28:00 Pärt, Janek M40
27 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
28 17:30:00 Liik, Margus V50
29 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
30 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
31 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
32 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
33 17:32:30 Port, Kristjan V55
34 17:33:00 Utar, Urmo V30
35 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
36 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
37 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
38 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
39 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
40 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
41 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
42 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
43 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
44 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
45 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
46 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
47 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
48 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
49 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
50 17:40:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
51 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
52 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
53 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
54 17:42:30 Haljak, Antti M40
55 17:43:00 Lepik, Janno V30
56 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
57 17:44:00 Hütt, Oliver Harris V-U19
58 17:44:30 Hagen, Tiina S35
59 17:45:00 Maasik, Martin FILTER V35
60 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
61 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER V35
62 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER V30
63 17:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
64 17:46:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
65 17:46:30 Kollo, Andres FILTER V30
66 17:47:00 Talviste, Einari FILTER V50
67 17:47:30 Krutob, Tiina FILTER V50
68 17:48:00 Haramaa, Henri FILTER V-U30
69 17:48:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
70 17:49:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
71 17:49:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
72 17:50:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
73 17:50:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
74 17:51:30 Koolmeister, Siim V30
75 17:52:00 Varik, Marko V35
76 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
77 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
78 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
79 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
80 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE S40
81 17:55:30 Paat, Merli TEAM SAARE S35
82 17:56:00 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
83 17:56:30 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
84 17:57:00 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
85 17:57:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
86 17:58:00 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
87 17:58:30 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
88 17:59:00 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
89 17:59:30 Mikk, Margus M40
90 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
91 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
92 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
93 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
94 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
95 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
96 18:02:30 Hermaküla, Hannes V50
97 18:03:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
98 18:03:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
99 18:04:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
100 18:04:30 Väli, Reigo V50
101 18:05:00 Härmsalu, Jorma V35
102 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
103 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
104 18:15:00 Schultz, Peeter M40
105 18:30:00 Pohl, Piia M45
106 18:30:30 Kuusk, Enn V70
107 18:31:00 Näks, Einar M40
108 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
109 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
110 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
111 18:33:00 Laanemets, Meelis M45
112 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
113 18:33:30 Prous, Priit V35
114 18:34:00 Värv, Sander V35
115 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
116 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
117 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
118 18:46:00 New, Frederick V65
119 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
120 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
121 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
122 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
123 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
124 18:50:00 Ott, Indrek M40
125 18:59:00 Gorov, Aleksei V35
126 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
127 19:00:00 Vain, Ermet M40
128 19:00:30 Kübar, Rene M40
129 19:01:00 Pallas, Helari M40
130 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
131 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
132 19:10:00 Albert, August V55
133 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
134 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
Total 152