Filter Temposari / 6. posmos / Kiili 24.07.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Parel, Hans V30
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:30:00 Liik, Margus V50
30 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
31 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
32 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
33 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
34 17:32:30 Port, Kristjan V55
35 17:33:00 Utar, Urmo V30
36 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
37 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
38 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
39 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
40 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
41 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
42 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
43 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
44 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
45 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
46 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
47 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
48 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
49 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
50 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
51 17:40:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
52 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
53 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
54 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
55 17:42:30 Haljak, Antti M40
56 17:43:00 Lepik, Janno V30
57 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
58 17:44:00 Hütt, Oliver Harris V-U19
59 17:44:30 Hagen, Tiina S35
60 17:45:00 Maasik, Martin FILTER V35
61 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
62 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER V35
63 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER V30
64 17:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
65 17:46:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
66 17:46:30 Kollo, Andres FILTER V30
67 17:47:00 Talviste, Einari FILTER V50
68 17:47:30 Krutob, Tiina FILTER V50
69 17:48:00 Haramaa, Henri FILTER V-U30
70 17:48:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
71 17:49:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
72 17:49:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
73 17:50:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
74 17:50:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
75 17:51:30 Koolmeister, Siim V30
76 17:52:00 Varik, Marko V35
77 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
78 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
79 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
80 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
81 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE S40
82 17:55:30 Paat, Merli TEAM SAARE S35
83 17:56:00 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
84 17:56:30 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
85 17:57:00 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
86 17:57:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
87 17:58:00 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
88 17:58:30 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
89 17:59:00 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
90 17:59:30 Mikk, Margus M40
91 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
92 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
93 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
94 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
95 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
96 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
97 18:02:30 Hermaküla, Hannes V50
98 18:03:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
99 18:03:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
100 18:04:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
101 18:04:30 Väli, Reigo V50
102 18:05:00 Härmsalu, Jorma V35
103 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
104 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
105 18:15:00 Schultz, Peeter M40
106 18:30:00 Pohl, Piia M45
107 18:30:30 Kuusk, Enn V70
108 18:31:00 Näks, Einar M40
109 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
110 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
111 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
112 18:33:00 Laanemets, Meelis M45
113 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
114 18:33:30 Prous, Priit V35
115 18:34:00 Värv, Sander V35
116 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
117 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
118 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
119 18:46:00 New, Frederick V65
120 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
121 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
122 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
123 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
124 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
125 18:50:00 Ott, Indrek M40
126 18:59:00 Gorov, Aleksei V35
127 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
128 19:00:00 Vain, Ermet M40
129 19:00:30 Kübar, Rene M40
130 19:01:00 Pallas, Helari M40
131 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
132 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
133 19:10:00 Albert, August V55
134 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
135 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
Total 153