Filter Temposari / 2. posmos / Kiili 15.05.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 10 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:00 Suppi, Sebastian
<Nõmme Rattaklubi>
V-U13
3 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
4 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
5 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
6 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
7 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
10 17:19:30 Kübar, Helen S35
11 17:20:00 Kasela, Taavi V35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis V30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar V60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:30:00 Liik, Margus V50
30 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
31 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
32 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
33 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
34 17:32:30 Port, Kristjan V55
35 17:33:00 Utar, Urmo V30
36 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
37 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
38 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
39 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
40 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
41 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
42 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
43 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
44 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
45 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
46 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
47 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
48 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
49 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
50 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
51 17:40:30 Rebane, Rait V-U30
52 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
53 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
54 17:42:00 Haljak, Antti M40
55 17:42:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
56 17:43:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
57 17:43:30 Lepik, Janno V30
58 17:44:00 Taal, Tanel
<21CC>
V35
59 17:44:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
60 17:45:00 Evendi, Kristi S40
61 17:45:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
62 17:46:00 Hagen, Tiina S35
63 17:46:30 Remmelg, Alari FILTER V35
64 17:46:30 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
65 17:46:30 Remmelg, Martin FILTER V30
66 17:46:30 Maasik, Martin FILTER V35
67 17:47:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
68 17:47:30 Kollo, Andres FILTER V30
69 17:48:00 Talviste, Einari FILTER V50
70 17:48:30 Krutob, Tiina FILTER V50
71 17:49:00 Haramaa, Henri FILTER V-U30
72 17:49:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
73 17:50:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
74 17:50:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
75 17:51:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
76 17:51:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
77 17:52:00 Varik, Marko V35
78 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
79 17:53:30 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
V60
80 17:54:00 Koolmeister, Siim V30
81 17:54:30 Sild-Neeme , Eike S40
82 17:56:00 Ööman , Marko RedBike M40
83 17:56:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
84 17:57:00 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
85 17:57:30 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
86 17:58:00 Vool, Stina TEAM SAARE S40
87 17:58:30 Paat, Merli TEAM SAARE S35
88 17:59:00 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
89 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
90 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
91 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
92 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
93 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
94 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
95 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
96 18:02:30 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
97 18:03:00 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
98 18:03:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
99 18:04:00 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
100 18:04:30 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
101 18:05:00 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
102 18:05:30 Mikk, Margus M40
103 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
104 18:06:30 Hermaküla, Hannes V50
105 18:07:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
106 18:07:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
107 18:08:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
108 18:09:00 kaidis, kaido
<21CC>
M40
109 18:09:30 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
110 18:10:00 Einroos, Evert V-U30
111 18:10:30 Nositsh, Alexander V-U23
112 18:11:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
113 18:11:30 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
114 18:12:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
V55
115 18:12:30 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
116 18:13:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC >
S-U19
117 18:13:30 Antoniak, Marek V50
118 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
119 18:14:30 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
S-U17
120 18:15:00 Schultz, Peeter M40
121 18:15:30 Astor, Sander V35
122 18:16:00 Vitsur, Holger V-U13
123 18:16:30 Kägu, Hannes V50
124 18:17:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
125 18:17:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
126 18:17:30 Ets, Aare M45
127 18:17:30 Sumberg, Nele Tripassion Triatloniklubi S35
128 18:18:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
129 18:19:00 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
130 18:19:30 Nigul, Natali NOra
<CFC>
S-U15
131 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
132 18:20:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
133 18:21:00 Ülavere, Raimo M45
134 18:21:30 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
S-U15
135 18:22:00 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
136 18:22:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
137 18:23:00 Värik, Hanna-Liisa S-U15
138 18:23:30 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
139 18:24:00 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
V-U30
140 18:24:30 Sisask, Kaarel V30
141 18:25:30 Tammer, Meelis M45
142 18:26:00 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
V35
143 18:26:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
V30
144 18:27:00 Prous, Priit V35
145 18:27:30 Ründva, Olavi M40
146 18:27:30 Ründva, Richard
<Nõmme Rattaklubi>
V-U15
147 18:28:00 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
M45
148 18:28:30 Põlda, Aivar
<Kahjuennetus>
V35
149 18:29:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
150 18:29:30 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V30
151 18:30:00 Pohl, Piia M45
152 18:30:30 Kuusk, Enn V70
153 18:31:00 Näks, Einar M40
154 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
155 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
156 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
157 18:33:00 Astor, Sander V35
158 18:33:30 Ruubel, Raul Tripassion Triatloniklubi V30
159 18:34:00 Kulikov, Sergei M40
160 18:34:30 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
S40
161 18:35:00 Parel, Hans V30
162 18:35:30 Karing, Krista S-U30
163 18:36:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
V35
164 18:36:30 Kalm, Kelly CFC Spordiklubi S-U23
165 18:37:00 Mets, Oliver
<rattatrial.ee>
V30
166 18:37:30 Vinogradov, Georgi V-U23
167 18:37:30 Vinogradov, Vladimir V50
168 18:38:00 Kerner, Argo
<velo clubbers>
velo clubbers V50
169 18:38:30 Kollo, Madis FILTER V30
170 18:39:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
171 18:39:30 Rikkas, Henrik V55
172 18:40:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V30
173 18:40:30 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U15
174 18:41:00 Suppi, Timo M40
175 18:41:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
V-U17
176 18:41:30 Puuram, Simon
<CFC Spordiklubi>
V-U17
177 18:42:00 Kristal, Tõnis
<Kose AMK CT>
V50
178 18:42:30 Mägi, Andre
<21CC Triatloniklubi>
M45
179 18:43:00 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
180 18:43:00 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
181 18:43:00 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
182 18:43:00 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
183 18:43:00 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
184 18:43:00 Lootus, Stefan
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U19
185 18:43:00 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
186 18:43:30 Tammemäe, Margus M40
187 18:44:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
188 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
189 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
190 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
191 18:46:00 New, Frederick V65
192 18:46:30 Mändma, Tõnu
<Trismile>
M40
193 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
194 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
195 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
196 18:48:30 Grigorenko, Aleksandr
<NRK>
V-U13
197 18:49:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
198 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
199 18:50:00 Grigorenko, Pavel
<21CC>
V35
200 18:50:30 Ott, Indrek M40
201 18:51:00 Raag, Reemo V35
202 18:51:30 Oru, Kaido
<Haanja RK>
V35
203 18:52:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
V30
204 18:52:30 Pohl, Lauren
<CFC>
V-U13
205 18:53:00 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi V-U17
206 18:53:30 Krusemann, Martin
<KJK>
V-U17
207 18:54:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
V55
208 18:55:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
209 18:57:00 Allikberg, Marii-Isabel
<KJK>
S-U17
210 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
211 18:59:30 Gorov, Aleksei V35
212 19:00:00 Vain, Ermet M40
213 19:00:30 Kübar, Rene M40
214 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
215 19:01:30 Pallas, Helari M40
216 19:02:00 Juus, Aivar M40
217 19:02:30 Väli, Reigo V50
218 19:03:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
219 19:03:30 Aro, Marko Rae Rattaklubi II M40
220 19:04:00 Lauter, Mihkel V30
221 19:04:30 Ülevain, Eerik V30
222 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
223 19:07:30 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers V35
224 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
225 19:08:30 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
V35
226 19:10:00 Albert, August V55
227 19:15:00 Tõnutare, Anett Tripassion Triatloniklubi S-U30
228 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
229 19:29:30 Laanemets, Meelis M45
230 19:30:00 Timmermann, Toomas V30
231 19:31:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
V30
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Truve, Eva-Maria S45
18 Pallas, Helari M40
19 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V30
20 Ruubel, Raul Tripassion Triatloniklubi V30
21 Snitsarenko, Tarass V35
22 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
23 Värik, Hanna-Liisa S-U15
24 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
25 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
S-U30
26 Vinogradov, Vladimir V50
27 Vinogradov, Georgi V-U23
28 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI V-U30
29 Tammemäe, Margus M40
30 Altraja, Martin V-U30
31 Mändma, Tõnu
<Trismile>
M40
Total 262