Filter Temposari/ 1. posmos / Jüri 01.05.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Individuālais brauciens 15 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
8 17:19:00 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
S-U15
9 17:19:30 Kübar, Helen S35
10 17:20:00 Kasela, Taavi V35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis V30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar V60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
26 17:28:00 Pärt, Janek M40
27 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
28 17:30:00 Liik, Margus V50
29 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
30 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
31 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
32 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
33 17:32:30 Port, Kristjan V55
34 17:33:00 Utar, Urmo V30
35 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
36 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
37 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
38 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
39 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
40 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
41 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
42 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
43 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
44 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
45 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
46 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
47 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
48 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
49 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
50 17:40:30 Tiunov, Gleb velo clubbers V35
51 17:41:00 Rebane, Rait V-U30
52 17:41:30 Gonchar, Andrey
<FT Studio>
V30
53 17:42:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
54 17:42:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
55 17:43:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
56 17:43:30 Haljak, Antti M40
57 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
58 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
59 17:44:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
V30
60 17:45:00 Sillanurm, Ly
<Täppsportlased>
S45
61 17:45:30 Lepik, Janno V30
62 17:46:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi>
S35
63 17:46:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
64 17:47:00 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
65 17:47:30 Hütt, Oliver Harris V-U19
66 17:48:00 Hagen, Tiina S35
67 17:48:30 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
V-U17
68 17:49:00 Remmelg, Alari FILTER V35
69 17:49:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
70 17:49:00 Maasik, Martin FILTER V35
71 17:49:00 Remmelg, Martin FILTER V30
72 17:49:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
73 17:50:00 Kollo, Andres FILTER V30
74 17:50:30 Talviste, Einari FILTER V50
75 17:51:00 Krutob, Tiina FILTER V50
76 17:51:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
77 17:52:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
78 17:52:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
79 17:53:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
80 17:53:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
81 17:54:00 Einroos, Evert V-U30
82 17:54:30 Garmash, Jevgeni
<KJK>
V30
83 17:55:00 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
84 17:55:30 Novikov, Daniel
<KJK>
V30
85 17:56:00 Tatrik, Ivo M45
86 17:56:30 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
87 17:57:00 Timmermann, Toomas V30
88 17:57:30 Rätsep, Tõnis V50
89 17:57:30 Varik, Marko V35
90 17:58:00 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
V35
91 17:58:30 Reisenbuk, Erik V-U23
92 17:59:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
V30
93 17:59:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
V30
94 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
95 18:00:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
96 18:01:00 Floren, Ron-Thorren V-U19
97 18:01:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
98 18:02:00 Tirmaste, Alar M40
99 18:02:30 Kruusalu, Zinaida S45
100 18:03:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
101 18:04:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
S-U19
102 18:04:30 Korb, Martin V30
103 18:05:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
104 18:05:30 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
105 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
106 18:06:30 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi V-U17
107 18:07:00 Põlda, Aivar
<Kahjuennetus>
V35
108 18:07:30 Kanniste, Jaak
<Spordiklubi A2K>
V55
109 18:08:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
110 18:09:00 Grigorenko, Aleksandr
<NKR>
V-U13
111 18:09:30 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
V60
112 18:10:00 Taal, Tanel
<21CC>
V35
113 18:10:30 Grigorenko, Pavel
<21CC>
V35
114 18:11:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
115 18:11:30 Koolmeister, Siim V30
116 18:12:00 Ülavere, Raimo M45
117 18:12:30 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
118 18:13:00 Ernes, Sander V35
119 18:13:30 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
120 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
121 18:14:30 Sild-Neeme , Eike S40
122 18:15:00 Schultz, Peeter M40
123 18:15:30 Astor, Sander V35
124 18:16:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
125 18:16:30 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
126 18:17:00 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
M40
127 18:17:30 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
S-U17
128 18:18:30 Lauter, Mihkel V30
129 18:19:00 Raaper, Risto V35
130 18:19:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
131 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
132 18:20:30 Pisarenko, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
V55
133 18:21:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
134 18:21:30 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
S45
135 18:22:00 Suur, Ivo
<ProShop team>
V30
136 18:22:30 Pohl, Lauren
<CFC>
S-U13
137 18:23:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
V30
138 18:24:00 Kokk, Gregor CFC SPORDIKLUBI V-U17
139 18:24:30 Toome, Relika
<Tripassion triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi S-U30
140 18:25:30 Nositsh, Alexander V-U23
141 18:26:00 Rikkas, Henrik V55
142 18:27:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
143 18:27:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
M40
144 18:28:00 Nael, Margus V35
145 18:28:30 Kruusmann, Ahto
<CC Rota Mobilis>
M45
146 18:29:00 Sepp, Aleksandr
<Team Zoot>
V35
147 18:29:30 Kõiv, Marek M40
148 18:30:00 Pohl, Piia M45
149 18:30:30 Kuusk, Enn V70
150 18:31:00 Näks, Einar M40
151 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
152 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
V30
153 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
154 18:33:00 Karing, Krista S-U30
155 18:33:30 Tihho, Helen
<Tripassion Triatloniklubi>
S35
156 18:34:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
V35
157 18:34:30 Reiman, Inge
<HiKoTri>
S45
158 18:35:00 Parel, Hans V30
159 18:35:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
160 18:36:00 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
161 18:36:30 Laanemets, Meelis M45
162 18:37:00 Kulikov, Sergei M40
163 18:37:30 Puuram, Simon
<CFC Spordiklubi>
V-U17
164 18:38:00 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
M40
165 18:38:30 Kerner, Argo
<velo clubbers>
velo clubbers V50
166 18:38:30 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
S-U30
167 18:39:00 Mägi, Andre
<21CC Triatloniklubi>
M40
168 18:39:30 Värik, Hanna-iisa S-U15
169 18:40:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
170 18:40:30 Ööman , Marko RedBike M40
171 18:41:00 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
S-U23
172 18:41:30 Mets, Oliver
<rattatrial.ee>
V30
173 18:42:00 Märtson, Märt
<rattatrial.ee>
V-U30
174 18:42:30 Uibo, Hermo Rae Rattaklubi M40
175 18:43:00 Salm, Martti
<21cc>
V30
176 18:43:30 Huik, Laura
<21CC>
S-U30
177 18:44:00 Melikov, Kristjan
<21CC Triatloniklubi>
M40
178 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
179 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
180 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
181 18:46:00 New, Frederick V65
182 18:46:30 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
S40
183 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
184 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
185 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
186 18:48:30 Albert, Arnold V50
187 18:49:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
188 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
189 18:50:00 Ott, Indrek M40
190 18:50:30 Raag, Reemo V35
191 18:51:00 Tammer, Meelis M45
192 18:51:30 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
V30
193 18:52:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
194 18:52:30 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
195 18:53:00 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
196 18:53:30 Vool, Stina TEAM SAARE S40
197 18:54:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
198 18:54:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
199 18:55:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
200 18:55:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
201 18:56:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
202 18:56:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
203 18:57:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
204 18:57:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
205 18:59:00 Gorov, Aleksei V35
206 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
207 19:00:00 Vain, Ermet M40
208 19:00:30 Kübar, Rene M40
209 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
210 19:01:30 Pallas, Helari M40
211 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
212 19:02:30 Juul, Mari-Liis S40
213 19:04:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
214 19:04:30 Juus, Aivar M40
215 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
216 19:08:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
217 19:10:00 Albert, August V55
218 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
219 19:25:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi M40
220 19:30:00 Ülevain, Eerik
<LiVal Sport>
V30
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Lelberd, Sandra S30
9 Killing, Egert FILTER V-U30
10 Killing, Kristel FILTER S-U30
11 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
12 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
13 Toming, Tiia S30
14 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
15 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
16 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
17 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
18 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
19 Truve, Eva-Maria S45
20 Vaher, Kaspar
<Cfc Spordiklubi>
V-U30
21 Pallas, Helari M40
22 Korb, Martin V30
23 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
S-U30
24 Pihlakas, Marko V35
25 Kaasik, Kairit S50
26 Koho, Tanel
<SK PRORUNNER>
V-U30
27 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI V-U30
28 Tihho, Helen
<Tripassion Triatloniklubi>
S35
29 Tikerpalu, Mihkel V30
30 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
M40
31 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
S45
32 Värik, Hanna-iisa S-U15
33 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
S40
Total 253