Filter Temposari / 3. posmos / Kiili 29.05.2019

Iepriekšreģistrēšanās beigsies sacensību nedēļas pirmdienas pusnaktī.

Pāru brauciens 25 km
# Starts Vārds Komanda Vecuma grupa
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid S30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid S40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid S35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid S30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid S-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid S35
7 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
8 17:19:00 Neeme , Ergo M45
9 17:19:30 Kübar, Helen S35
10 17:20:00 Kasela, Taavi V35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria S-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar V-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis V30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit S40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine S-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias V-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar V60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
S-U19
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten V-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rubenis, Normunds V55
30 17:29:00 Kļaviņš, Laimonis V55
31 17:29:30 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool V-U17
32 17:30:00 Liik, Margus V50
33 17:30:30 Liik, Alari-Fredi V-U23
34 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan V-U17
35 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
V35
36 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
V55
37 17:32:30 Port, Kristjan V55
38 17:33:00 Utar, Urmo V30
39 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
V-U30
40 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
41 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT V-U30
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT S40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
V50
45 17:36:30 Prangel, Kristo
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu V-U23
46 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi V35
47 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi V-U23
48 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi V-U23
49 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi V-U30
50 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi V-U19
51 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi V-U19
52 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 S40
53 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
54 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
V-U15
55 17:40:30 Rebane, Rait V-U30
56 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
S45
57 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi V30
58 17:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
V50
59 17:42:30 Haljak, Antti M40
60 17:43:00 Lepik, Janno V30
61 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
V30
62 17:44:00 Hütt, Oliver Harris V-U19
63 17:44:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
64 17:44:30 Hagen, Tiina S35
65 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER V35
66 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER V-U30
67 17:45:00 Maasik, Martin FILTER V35
68 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER V30
69 17:45:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
70 17:46:00 Kollo, Andres FILTER V30
71 17:46:30 Talviste, Einari FILTER V50
72 17:47:00 Krutob, Tiina FILTER V50
73 17:47:30 Haramaa, Henri FILTER V-U30
74 17:48:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
75 17:48:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
76 17:49:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
77 17:49:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
78 17:50:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
79 17:51:00 Koolmeister, Siim V30
80 17:51:30 Suppi, Timo M40
81 17:51:30 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
82 17:52:00 Varik, Marko V35
83 17:52:30 Rätsep, Tõnis V50
84 17:54:00 Nael, Margus V35
85 17:54:30 Ööman , Marko RedBike M40
86 17:55:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE S45
87 17:55:30 Longa, Ieva TEAM SAARE S40
88 17:56:00 Mätas, Egle TEAM SAARE S35
89 17:56:30 Vool, Stina TEAM SAARE S40
90 17:57:00 Paat, Merli TEAM SAARE S35
91 17:57:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE S35
92 17:58:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
93 17:58:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT V35
94 17:59:00 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
V60
95 17:59:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT V30
96 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
S50
97 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
V50
98 18:00:30 Floren, Ron-Thorren V-U19
99 18:01:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
S-U15
100 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
S-U15
101 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
102 18:02:00 Kruusalu, Zinaida S45
103 18:02:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
104 18:03:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
105 18:03:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
106 18:04:00 Mikk, Margus M40
107 18:04:30 Stepulov, Roland
<Enervit Team Estonia>
V30
108 18:04:30 Ellmann, Toomas
<Team Enervit Estonia>
V30
109 18:05:00 Härmsalu, Jorma V35
110 18:05:30 Hermaküla, Hannes V50
111 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
112 18:06:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi V55
113 18:07:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
114 18:07:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
115 18:08:00 Aarna, Indrek V50
116 18:08:30 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
V70
117 18:09:00 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
V-U17
118 18:09:30 Taal, Tanel
<21CC>
V35
119 18:09:30 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
V35
120 18:10:00 Evendi, Kristi S40
121 18:10:00 Punane, Marian S30
122 18:10:30 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool V-U17
123 18:11:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
124 18:11:30 Greenbaum, Toomas M40
125 18:12:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
V55
126 18:12:30 Linkgreim, Jaanus Kalevi Jalgrattakool M45
127 18:13:00 Kalm, Kelly CFC SPORDIKLUBI S-U23
128 18:13:30 Tamm, Pirmin
<TEAM ENERVIT>
V30
129 18:14:00 Kiitam, Ivar V-U30
130 18:14:30 Tatrik, Ivo M45
131 18:15:00 Schultz, Peeter M40
132 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
V35
133 18:16:00 Notton, Rauno
<Cfc>
V-U17
134 18:16:00 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi V-U17
135 18:16:30 Rannala, Maribel
<CFC>
Test S-U13
136 18:16:30 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
S-U15
137 18:17:00 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
S-U30
138 18:17:30 saaremäel, indrek M45
139 18:18:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
140 18:18:30 Sinilill, Veronika M45
141 18:18:30 Pilv, Meelis M40
142 18:19:00 Kriger, Vladislav M45
143 18:19:30 Kaupmees, Margus M40
144 18:20:00 Ernes, Sander V35
145 18:20:30 Metsalu, Merilin
<Adduco kolimisteenused>
V30
146 18:20:30 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisteenused>
V30
147 18:21:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
V-U19
148 18:21:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
V50
149 18:21:30 Nositsh, Alexander V-U23
150 18:22:00 Miller, Mait
<21CC Triatloniklubi>
M45
151 18:22:30 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
152 18:22:30 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U13
153 18:22:30 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U15
154 18:22:30 Lootus, Stefan
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U19
155 18:22:30 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
V-U17
156 18:25:00 Pohl, Lauren
<CFC>
S-U13
157 18:25:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
V30
158 18:26:00 Einroos, Evert V-U30
159 18:27:00 Arumägi, Anti V-U30
160 18:27:00 Karing, Krista S-U30
161 18:29:00 Sepp, Aleksandr
<TeamZoot>
V35
162 18:29:30 Vinogradov, Georgi V-U23
163 18:29:30 Vinogradov, Vladimir V50
164 18:30:00 Pohl, Piia M45
165 18:30:30 Kuusk, Enn V70
166 18:31:00 Näks, Einar M40
167 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
168 18:32:00 Märtson, Märt V-U30
169 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
S45
170 18:33:00 Estra, Ainar Tripassion Triatloniklubi V30
171 18:33:00 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi V30
172 18:33:30 Sild-Neeme , Eike S40
173 18:34:00 Laanemets, Meelis M45
174 18:34:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
175 18:34:30 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
M45
176 18:35:00 Nikolaevski, Evgeni V30
177 18:35:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
V35
178 18:35:30 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
V35
179 18:36:00 Prous, Priit V35
180 18:36:30 Kingo, Priit
<Swedbank spordiklubi>
M40
181 18:37:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
182 18:38:00 Tõnutare, Anett Tripassion Triatloniklubi S-U30
183 18:40:00 Ruubel, Raul Tripassion Triatloniklubi V30
184 18:40:30 Gorov, Aleksei V35
185 18:41:00 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT V-U30
186 18:41:30 Tammer, Meelis M45
187 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
188 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
S40
189 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
190 18:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers V50
191 18:46:00 New, Frederick V65
192 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
193 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
V50
194 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
195 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V-U30
196 18:49:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
197 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team V30
198 18:50:00 Oru, Kaido
<Haanja RK>
V35
199 18:50:00 Ott, Indrek M40
200 18:50:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
V30
201 18:51:00 Raag, Reemo V35
202 18:55:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
V70
203 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
204 19:00:00 Kübar, Rene M40
205 19:00:00 Vain, Ermet M40
206 19:00:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
207 19:01:00 Pallas, Helari M40
208 19:01:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
209 19:02:00 Vanatoa, Madis V30
210 19:02:00 Arro, Mihkel V30
211 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
212 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
213 19:08:00 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
V35
214 19:10:00 Albert, August V55
215 19:10:30 Avik, Eeva
<21CC Triatloniklubi>
S30
216 19:20:00 Timmermann, Toomas V30
217 19:21:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
V30
218 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Skrējiens 5 km
# Vārds Komanda Vecuma grupa
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria S-U17
3 Utar, Urmo V30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick V65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
V30
7 Hütt, Oliver Harris V-U19
8 Killing, Egert FILTER V-U30
9 Killing, Kristel FILTER S-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER S-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER V-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team V50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team V30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team V50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team S45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team V35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
V50
19 Vinogradov, Vladimir V50
20 Vinogradov, Georgi V-U23
21 Põldre, Urmas
<UP Sport>
V50
22 Värik, Hanna-Liisa S-U15
23 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
S-U30
24 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
V-U30
25 Kingo, Priit
<Swedbank spordiklubi>
M40
26 Kaasik, Kairit S50
27 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI V-U30
Total 245